Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Щось на літературному
Додано 06 гру 2025

Щось на літературному

@vesssaaa
Кількість підписників: 2 954
Фото: 3,130
Відео: 27
Посилання: 146
Опис:
Літературний блог☕😘 Tik Tok: rhae.tae Rork: VESSA Раз у місяць проводимо книжковий клуб ❤️ Реєстрація на книжковий клуб травня ⬇️ https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd-Mwj5VbpAl_eNLsPk0Ka1vaLrecj4foz63j4oNKyMy4o1kg/viewform
Джерело

Щось на літературному | У Києві й ми ходили колядувати (сестри мої, брат і я) з гуртом (душ 15...

Логотип телеграм спільноти - Щось на літературному Щось на літературному @vesssaaa
1 110 Охват/переглядів 2025-12-25 17:45 Повідомлення №3284
"У Києві й ми ходили колядувати (сестри мої, брат і я) з гуртом (душ 15-16) інтелігентної молоді-студентів та інших до знайомих українських родин. Нас гостили і давали гроші, бо ми збирали на якусь благородну ціль, наприклад, пам’ятаю, що на Різдво 1907р. ми колядували на придбання книжок до бібліотеки київської «Просвіти».З колядок співали найбільше «Добрий вечір тобі, Пане господарю», звичайно, «Нова радість стала». Пам’ятаю, одного разу зважили ми спочатку обійти всі знатні родини: Старицьких, Шульгиних, Чикаленків, Житецьких, Антоновичів та інших, а на закінчення прийшли до Лисенків. Він, як завжди, дуже привітно нас прийняв і запросив до своєї господи. Сам подиригував нашим імпровізованим хором, і ми там довгенько співали під його проводом різних колядок. А Павло Житецький, член «Старої Громади», тоді вже старий і хворий, був дуже розчулений, що молодь його не забула й прийшла колядувати, почастував нас усіх якоюсь дивовижною, смачною, свого виробу наливкою-запіканкою." -зі спогадів Ізидори Косач