Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вернадський 🇺🇦 Антарктида 🇦🇶
Додано 06 гру 2025

Вернадський 🇺🇦 Антарктида 🇦🇶

@vernadsky_antarctica
Кількість підписників: 2 309
Фото: 1,880
Відео: 166
Посилання: 80
Опис:
Амбасадори України в Антарктиці ❄️ Закохані в науку🔬 Проводимо антарктичні експедиції на станцію «Академік Вернадський» 🐧 Маємо свій криголам 😎 Офіційна сторінка Національного антарктичного наукового центру https://linktr.ee/antarcticcenterua
Джерело

Вернадський 🇺🇦 Антарктида 🇦🇶 | Очільниця 31-ї Української антарктичної експедиції Анжеліка Ганчук уві...

Логотип телеграм спільноти - Вернадський 🇺🇦 Антарктида 🇦🇶 Вернадський 🇺🇦 Антарктида 🇦🇶 @vernadsky_antarctica
586 Охват/переглядів 2026-03-25 12:25 Повідомлення №1734
Очільниця 31-ї Української антарктичної експедиції Анжеліка Ганчук увійшла до рейтингу «УП 100. Сила жінок» 😎Це щорічна церемонія видання «Українська правда», яка відзначає 100 жінок, що формують сучасну Україну: у військовій сфері, бізнесі, культурі, науці, громадському секторі та міжнародній адвокації.Нагадуємо, що Анжеліка — перша керівниця річної місії на станції «Академік Вернадський» 🇦🇶 Це історичний крок для української антарктичної програми, адже до 2018-го близько 20 років діяла негласна заборона навіть на включення жінок в експедиції. 💬 «За плечима Анжеліки — понад 10 років роботи у сфері метеорології та кліматології, шлях від синоптикині до очільниці сектора чисельного моделювання та прогнозування Укргідрометцентру, міжнародні проєкти, співпраця з європейськими метеорологічними структурами, викладання», — розповідає Юрій Отруба, бейскомандер 27-ї експедиції, в якій він працював разом із Анжелікою. Ця експедиція мала вирушати в Антарктику наприкінці лютого 2022 року. За кілька днів до виїзду почалася повномасштабна війна. Перезмінка на станції була під загрозою зриву. 💬 «В умовах невизначеності саме Анжеліка однією з перших підтвердила готовність їхати на зимівлю. Бо якщо відібрали — значить, треба виконувати завдання і змінювати попередню команду, яка працювала в Антарктиці вже рік», — пригадує Юрій. За його словами, головна сила вченої — в професійності та людяності. Вона цінує родинні основи, поважає команду й не уникає відповідальності. У складні для країни часи вона не шукає простих рішень — вона бере на себе більше.💬 «Анжеліка — це новий тип українського лідерства. Тихого, системного, внутрішньо сильного. Як Антарктика — стримана зовні, але потужна всередині», — наголошує полярник.🔗 Повний текст можна прочитати на сайті Укрправди: https://www.pravda.com.ua/projects/2026/03/24/8027017/#modal41 Вітаємо Анжеліку та щиро пишаємося 🤍 Прагнемо, щоб очільниці антарктичних команд були для нашої країни нормою, а не унікальним випадком.