Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вернадський 🇺🇦 Антарктида 🇦🇶
Додано 06 гру 2025

Вернадський 🇺🇦 Антарктида 🇦🇶

@vernadsky_antarctica
Кількість підписників: 2 312
Фото: 1,880
Відео: 166
Посилання: 80
Опис:
Амбасадори України в Антарктиці ❄️ Закохані в науку🔬 Проводимо антарктичні експедиції на станцію «Академік Вернадський» 🐧 Маємо свій криголам 😎 Офіційна сторінка Національного антарктичного наукового центру https://linktr.ee/antarcticcenterua
Джерело

Вернадський 🇺🇦 Антарктида 🇦🇶 | До ювілею станції «Академік Вернадський» українські полярники в Антарк...

Логотип телеграм спільноти - Вернадський 🇺🇦 Антарктида 🇦🇶 Вернадський 🇺🇦 Антарктида 🇦🇶 @vernadsky_antarctica
846 Охват/переглядів 2026-02-09 08:46 Повідомлення №1504
🇨🇿🇺🇦 До ювілею станції «Академік Вернадський» українські полярники в Антарктиці отримали привітання, власноруч підписане… президентом Чеської Республіки Петром Павелом.У листівці зазначено: «У 30-ту річницю станції “Академік Вернадський” бажаю українським вченим ще багатьох років успішних досліджень і співпраці, безпечних експедицій і нових відкриттів».Цей унікальний подарунок привіз із собою в Антарктику Матяш Шанда — представник Чеської антарктичної програми. З нею НАНЦ об’єднують роки успішної співпраці 🤝Особливу листівку з автографами також передали Мілош Вистрчіл, голова Сенату Чеської Республіки, та сенатор Їржі Душек. Вони, як і президент, послідовно підтримують Україну. До речі, чеському Сенату цього року теж 30 років, як і нашій станції, а його гасло дуже співзвучне всім українцям — «вірні свободі».🤍 Щиро вдячні Петру Павелу, представникам Сенату і колегам з Чеської антарктичної програми за вітання, постійне сприяння нашій державі та спільним полярним дослідженням.ℹ️ ДовідковоПротягом 4 років НАНЦ плідно співпрацює з Чеською антарктичною програмою. Зокрема, проводяться спільні дослідження щодо впливу глобального потепління на наземні екосистеми Антарктики вздовж Антарктичного півострова на «Вернадському» та «Еко-Нельсоні». До речі, саме на цю чеську станцію зараз вирушила спільна група вчених на борту «Ноосфери».Фото: Матяш Санда, Юрій Шепета