Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Україна. Велике будівництво
Додано 15 жов 2021

Україна. Велике будівництво

@velyke_bud
Кількість підписників: 13 335
Фото: 43,700
Відео: 3,580
Посилання: 8,300
Опис:
Що будується в Україні прямо зараз - @velyke_bud. Ексклюзивні фотографії та відео.
Джерело

Україна. Велике будівництво | Наші Гроші як завжди. У розслідуванні вийшли на самих себе.https://nas...

Логотип телеграм спільноти - Україна. Велике будівництво Україна. Велике будівництво @velyke_bud
8 100 Охват/переглядів 2022-07-26 17:38 Повідомлення №47766
Наші Гроші як завжди. У розслідуванні вийшли на самих себе.https://nashigroshi.org/2022/07/21/novyy-plan-velykoho-budivnytstva-teper-u-vyhliadi-vysokykh-tsin-na-budivnytstvo-zhytla/Дають у статті документ Мінрегіону про ціни за 1м2 при будівництві будинків, самі пишуть, що до війни це було 500-600 $ за м2. За голi стiни. І при цьому вважають, що прогнозна ціна в 800$ за м2 у розпал війни не тільки за голі стіни, а ще й за ремонт у кожній квартирі, меблі, сховище під кожним будинком, паркінги, зелені зони, дитячі майданчики, школи та садки там, де це необхідно - це високі ціни.Тобто ось цей весь перелік помістити в 200-300$ за м2, а точніше ще й знизити собівартість голих стін, щоб поміститися в 800$ за м2 итого, це дорого.Ну ок. Нічого нового, як для Наших Грошей. Вартість ремонту двосмугових трас із чотирисмуговими вони вже порівнювали.Як і раніше, чекаю коли «геній» Ніколов застосує свої «знання» на практиці. Але поки що він уперто продовжує плодити те, що потім у суді називає «оціночними судженнями», а не фактами. Кілька фото того, для чого 800 $ за м2 це дорого.І кілька тез спеціально для автора статті.Собівартість житлового будівництва по всій країні НЕ МОЖЕ відрізнятись більш ніж на 3-5%.Найголовніше – на вторинному ринку за ці гроші не можна купити подібне.Взагалі, безглуздо писати, що держава хоче побудувати людям сучасне житло, тепле, продумане, при тому, що за ці гроші в кращому випадку можна купити "убиті" метри на околиці.