ПРО ЦЕ МАЄ ЗНАТИ ВСЯ УКРАЇНА ! МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗГОЛОС ! Зневага та образи до військових, спроба залякування, цькування та неабияке усвідомлення того яким способом люди йдуть до влади під час війни. Про це неможливо мовчати та болісно бачити в рідній Україні. Історія така…. Активісти «Слизюк Олена, Корнієнко Антоніна, Лимаренко Ірина, Анатолій Юрченко» які проламують собі шлях в депутатство накинулися на військового якому не сподобалися їх дії та методи. Спочатку були образи в соц мережі, потім дзвінки та повідомлення посеред ночі. От настав момент коли пораненого воїна довели до кипіння «фрази у фото» він вже не відповідав нічого. І тут саме головне, не досягши своєї провакації вони беруть телефон і нібито під його іменем роблять погрози самі собі….Потім пишуть заяву, в той же день «його солдата у відпустці через поранення» запрошує поліція на розмову🤯. Він все пояснює за спровоковану грубість вибачається по чоловічі, як справжній воїн. Але їм мало вони після цього дзвонять та пишуть до всіх щоби видалили її розмову до воїна. Погрожує розправою та поліцією. Всім у кого це відео написала про видалення, бо зробить Саші проблеми….. Маніпуляції та погрози нам нідочого, ваша сутність як людини яка ображає постійно військових також не цікава. Ви це робите не вперше і не до одного військового та цивільного. Образи інших це ваш стиль життя, який не є нормальним в здоровому суспільстві, а тим паче в країні яка стікає у крові……Знайте за те що ви робите треба відповідати по закону та моральній етиці. Ми чекаємо вибачення перед воїном та іншими людьми яких ви образили своєю брехнею !https://www.facebook.com/share/p/1Ym8VgtFNs/?
Як зручно маніпулювати інформацією, якщо боти пані Корнієнко Антоніни та Слизюк Олени на місці, та завжди видадуть крилаті фрази типу: «депутати крадії», «чого не на війні», «знов крадуть» і все в цьому дусі. Чи впливає воно психічно на підсвідомість ? Авжеж впливає, ще й як. В нас війна в країні, а тут сидять всякі та росповідабть те що зовсім не допоможе цій катастрофі, що склалася в нашій країні. На базі цього можна бути справжніми політиками, як робить це квартет, або вже КВІНТЕ́Т : двуликими, аморальними, брехливими та постійними маніпуляторами різноманітних важливих подій. Так в цьому випадку наглядний приклад. Коли наведені дані питання не дають спроби маніпулювати нашій «ГЕРОЇНІ СЬОГОДЕННЯ», вона гарно виходить з розмови, бо фактично сказати нема чого. Образи, погрози і дзвінки до військового посеред ночі , ніякого оправдання не мають. Крики і затикання рота військовим також. Підла поведінка «активістів», вже багатьом відома, тому краще промовчати.Шановні пані та панове , а саме : Слизюк Олена, Антоніна Корнієнко, Юрченко Анатолій, наші ви маніпулятори неправдивої інформації, час коли ви вели «монолог»приходить до кінця, громада хоче «діалогу», де є відповіді і питання, а не однобока спаплюжена думка, групи людей яка йде до влади любою ціною. Всім мирної ночі.
БРЕХНЯ, БРЕХНЯ та знов БРЕХНЯ від «солдата» Романа Шибіко 🤥 Почув Роман Шибіко, зробив проблему, зняв відео та відразу її сам вирішив 🤦🤦🤦. Відразу коментарі з підтримкою від ботів «квартету». А тут раз і все 😆. Виявляється вже все вирішено без вельможного господаря. На 4 рік війни зʼявився ще один спаситель громади 😂😂😂. Де він був весь цей час цікаво? А він виявляється освоював бюджетні кошти на освітленні різних громад, але так сталося що його послуги мʼяко кажучи неякісні і дорогі, через це стали нікому непотрібними. Тому «СОЛДАТ» прийшов до нашої громади. А чого би ні! Підтримка «квартету» є, жінка депутат «Галина Шибіко» , «ОПЗЖ». Може хоть тут вигорить🤗. Тим більше «квартету» такі потрібні. Та і надіються на вибори якнайскоріші, бо потім з часом може випливти багато чого цікавого про їхню діяльність.🫢🤭🤔Якось так і виходить, що в громаді такий безлад поки йде війна🥲 Але суть цих всіх «персонажів» одна. Чхати на війну вони хотіли, на допомогу ЗСУ, на проблеми людей та на все святе-людське. Гроші та влада їхня мета, а під добрими справами їхніми лиш гарні маски та слова.