Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🤬 Маразми Великодимерської громади
Додано 06 січ 2025

🤬 Маразми Великодимерської громади

@velykadymerka
Кількість підписників: 1 490
Фото: 580
Відео: 199
Посилання: 73
Опис:
📣 Актуальні питання Великої Димерки 💡 Викриття схематозників 🤬 та відверті питання зашкварним брехунам ⚠️Увага! Канал створено для всіх, хто вміє критично мислити. 👉 Надіслати новину t.me/info_holos
Джерело

🤬 Маразми Великодимерської громади | ПРО ЦЕ МАЄ ЗНАТИ ВСЯ УКРАЇНА ! МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗГОЛОС ! Зневага та обра...

Логотип телеграм спільноти - 🤬 Маразми Великодимерської громади 🤬 Маразми Великодимерської громади @velykadymerka
300 Охват/переглядів 2025-01-27 18:03 Повідомлення №358
ПРО ЦЕ МАЄ ЗНАТИ ВСЯ УКРАЇНА ! МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗГОЛОС ! Зневага та образи до військових, спроба залякування, цькування та неабияке усвідомлення того яким способом люди йдуть до влади під час війни. Про це неможливо мовчати та болісно бачити в рідній Україні. Історія така…. Активісти «Слизюк Олена, Корнієнко Антоніна, Лимаренко Ірина, Анатолій Юрченко» які проламують собі шлях в депутатство накинулися на військового якому не сподобалися їх дії та методи. Спочатку були образи в соц мережі, потім дзвінки та повідомлення посеред ночі. От настав момент коли пораненого воїна довели до кипіння «фрази у фото» він вже не відповідав нічого. І тут саме головне, не досягши своєї провакації вони беруть телефон і нібито під його іменем роблять погрози самі собі….Потім пишуть заяву, в той же день «його солдата у відпустці через поранення» запрошує поліція на розмову🤯. Він все пояснює за спровоковану грубість вибачається по чоловічі, як справжній воїн. Але їм мало вони після цього дзвонять та пишуть до всіх щоби видалили її розмову до воїна. Погрожує розправою та поліцією. Всім у кого це відео написала про видалення, бо зробить Саші проблеми….. Маніпуляції та погрози нам нідочого, ваша сутність як людини яка ображає постійно військових також не цікава. Ви це робите не вперше і не до одного військового та цивільного. Образи інших це ваш стиль життя, який не є нормальним в здоровому суспільстві, а тим паче в країні яка стікає у крові……Знайте за те що ви робите треба відповідати по закону та моральній етиці. Ми чекаємо вибачення перед воїном та іншими людьми яких ви образили своєю брехнею !https://www.facebook.com/share/p/1Ym8VgtFNs/?