Джерело
🤬 Маразми Великодимерської громади | Щиро дякую пані Ангеліні Козловій та Brovarymedia за дуже влучне та по...
308 Охват/переглядів
2026-02-25 14:54
Повідомлення №1021
Щиро дякую пані Ангеліні Козловій та Brovarymedia за дуже влучне та потрібне питання, яке вона поставила вчора начальнику Броварське районне управління поліції пану Шульгіну, щодо т.зв. "підпалу" авто відомої "активістки" Antonina Kornienko , яке майже рік тому сталося в місті Бровари.Начальник місцевої поліції відповів що досі тривають слідчі дії та жодних звинувачень не висунуто.Тобто, складається дуже цікава картинка! Авто згоріло 21 березня ( і "згоріло" - то дуже умовно). Кожен хто з таким стикався, або ж бачив на власні очі - розуміє, як важко затушити автомобіль, що палає. І як швидко він вигорає вщент!Тут же, авто горіло, як ми всі бачили з репортажу "абсолютно випадково" з'явившихся тут місцевих ЗМІ - і вигорів ЛИШЕ САЛОН???? ‼️Через декілька місяців авто вже було на ходу‼️Тут мають бути, мабуть, висновки експерта -криміналіста, чи був це підпал чи, можливо, інсценування???Питань, насправді, дуже багато і через мовчання правоохоронців - їх стає ще більше!Єдина істина у тому, що абсолютно випадково і ДИВОВИЖНИМ чином у пані Антоніни меньше ніж за 2 тижні з'являється нове авто преміум-класу!!! Як подарунок від невідомого мецената їй на день народження!!! Ну не дивина! Не на ЗСУ? Не на нові дрони, не на аптечки чи турнікети, які б рятували життя наших захисників, а на автомобіль для Антоніни!!!!Як підсумок, можна зробити висновок що через майже рік розслідувань - питань більше ніж відповідей! Хоча, для тих хто знайомий з почерком майстра цієї вистави ( в особі Олени Леонідівни ) і хто давно знайомий з місцевою політикою - питань немає взагалі!!!