Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🤬 Маразми Великодимерської громади
Додано 06 січ 2025

🤬 Маразми Великодимерської громади

@velykadymerka
Кількість підписників: 1 490
Фото: 580
Відео: 199
Посилання: 73
Опис:
📣 Актуальні питання Великої Димерки 💡 Викриття схематозників 🤬 та відверті питання зашкварним брехунам ⚠️Увага! Канал створено для всіх, хто вміє критично мислити. 👉 Надіслати новину t.me/info_holos
Джерело

🤬 Маразми Великодимерської громади | Гортаючи фейсбук натрапив на пост дворічної давнини. . . Пост про людя...

Логотип телеграм спільноти - 🤬 Маразми Великодимерської громади 🤬 Маразми Великодимерської громади @velykadymerka
386 Охват/переглядів 2025-12-17 20:44 Повідомлення №987
Гортаючи фейсбук натрапив на пост дворічної давнини. . . Пост про людяність ! А я би ще додав про професіоналізм та спробу заробити трошки коштів у притаманній манері «псевдоактивістів»(шарлатанстві) ! Всім відома у Великій Димерці «псевдоволонтерка» Танюша Іваненко, до того як почати волонтерити (а точніше, заробляти на цьому) пробувала себе багато у чому. В тому числі і у «псевдотренерській» роботі ! З першого погляду на Іваненко Тетяну зʼявляється думка, яке вона взагалі має відношення до будь-якого спорту ?Хоча, якщо «поїдання бургерів» це новий вид спорту, тоді вона дійсно «спорцменка». Під прикриттям "благодійності" вона без жодних дипломів та відповідних сертифікатів, та й без жодних базових навичок займалася «псевдотренерською» роботою та навчала "стрейчінгу та фітнесу", набираючи групи через оголошення у соціальних мережах ! Звісно, що нічим добрим це скінчитися не могло. А насправді, закінчилося трагедією для однієї дівчинки, яка дуже травмувала коліно, аж до відвідин лікарні та дороговартісного та тривалого лікування ! А що ж тренерка, запитаєте ви ? Нічого, від слова зовсім !Навіть не відвезла до лікарні, а потім жодного разу не поцікавилася про її стан здоровʼя ! Благодійники, скажете ви ! Ні ! Благодійники - це в першу чергу люди із великим серцем та емпатією до оточуючих людей ! Тут же повна байдужість, а потім ще й злість (коли ця історія стала відомою у фейсбуці) через що скрізь видалялися тією шаленою бандою її подруг що орудує у Великій Димерці !Дякувати Богові, вона знайшла собі іншу справу "по душі" і більше не каліче людей ! І в цьому дійсно величезний плюс її теперішніх занять !https://www.facebook.com/share/v/1VuCkwUJ3H/?mibextid=wwXIfr