Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Андрій Карпов Полтава
Додано 14 лип 2024

Андрій Карпов Полтава

@vata_show
Кількість підписників: 25 479
Фото: 127
Відео: 76
Посилання: 79
Опис:
Дякую 🤝 всім хто підтримує. Моно https://send.monobank.ua/jar/4qtSe6gvHw Приват https://www.privat24.ua/send/ixnbz PayPal: [email protected]

👥 Кількість підписників

25 479
Середній/День:: -31
Середній/Тиждень:: -115
Середній/Місяць:: -562

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 733
Середній/День:: 4,590
Середній/Тиждень:: 3,470
ERR: 14.65%

📊 Кількість повідомлень на день

4.8
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 4.4
Середнє за день: 4.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

СБУ затримала агента фсб, який для коригування ударів рф по Миколаєву зробив «спостережний пост» на горищі багатоповерхівкиКонтррозвідка Служби безпеки затримала у Миколаєві ще одного агента фсб. Ним виявився ексвикладач місцевого університету. Фігурант коригував ракетно-дронові удари рф по обласному центру.Щоб направити ворожу зброю «в обхід» української ППО, зрадник намагався виявити бойові позиції зенітно-ракетних комплексів та мобільних вогневих груп Сил оборони.Для цього він встановив приховану відеокамеру на горищі багатоповерхівки, в якій проживав.За допомогою цього «спостережного посту» фігурант сподівався відслідкувати також орієнтовну кількість та види озброєнь українських військ, що рухаються у напрямку передової.Служба безпеки задокументувала злочини агента і затримала його за місцем проживання. Синхронно були проведені комплексні заходи для убезпечення позицій Сил оборони.Під час обшуків у затриманого вилучено мобільний телефон, відеокамеру та флеш-накопичувач із доказами розвідувально-підривної діяльності на користь рф. За даними слідства, фігурант потрапив у поле зору фсб, коли публікував свої антиукраїнські коментарі в російських Телеграм-каналах.Після дистанційного вербування його подальша комунікація з окупантами відбувалася через «зв’язкового» з тимчасово окупованої частини території Донеччини.Слідчі Служби безпеки повідомили агенту фсб про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Миколаївській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
​​Зеленський: Припинення вогню - підготовка до продовження окупації УкраїниНа саміті Європейської політичної спільноти у Будапешті від деяких лідерів звучала "небезпечна риторика припинення вогню" без будь-яких гарантій для України, зазначив президент України. "Що стосується ceasefire (припиненнія вогню - Ред.). Спочатку ceasefire, а потім подивимося. Дуже страшний виклик для всіх наших громадян. Спочатку припинення вогню, а потім ми подивимося. Хто такі ви? Ваші діти помирають, вони там гинуть, руйнуються ваші домівки? Про що це мова?", - наголосив Зеленський.На запитання DW про те, що лідери відповідають на аргументи щодо неможливості припинення вогню без гарантій безпеки, він сказав: "Мені здається, що вони не відповідають". Президент наголосив, що припинення вогню пропонує, зокрема лідер, який виступає проти вступу України в НАТО. "Це нонсенс і дисгармонія. Тому що припинення вогню йде тоді, коли держава, яка у війні, особливо жертва, знає, що у нею будуть гарантії безпеки", - сказав Зеленський.Лідер, який пропонує припинення вогню без гарантій безпеки, - просто оратор, підсумував він. @dw_ukraina
🇪🇺 Україна виграла для Заходу час на підготовку до війни з РФ. Європа ним не скористалась, - The TimesРФ вже атакує Захід, зокрема здійснюючи диверсії. Подекуди офіційні особи та відповідні компанії "замовчують" такі інциденти, це призводить до ще більшого хаосу. Водночас деякі країни все ж готуються до можливої війни з РФ.Так, Фінляндія накопичила шестимісячні запаси продовольства, палива та медикаментів й підготувала бомбосховища, Естонія витрачає чверть оборонного бюджету на боєприпаси, а збройні сили Польщі є найбільшими та найефективнішими у Європі, але їм, припускає оглядач, можливо, доведеться боротися наодинці."У нас був шанс протистояти кремлівському імперіалізму разом із великою, сильною, єдиною країною. Злякавшись ризиків і витрат, пов'язаних із наданням реальної військової підтримки, ми не скористалися ним. Україна дала нам час на зміцнення власної оборони. Ми його витратили даремно. ... Тим часом наша безпека і свобода ґрунтуються на крихкому припущенні: наступна адміністрація США дбатиме про нашу безпеку більше, ніж ми самі", - додав оглядач Едвард Лукас у колонці The Times.@censor_net| Ми у Facebook, Instagram, Twitter, Tik-Tok, SL8
🇺🇦 У ЗСУ пояснили, чому Ляшка призначили комабтом: Знищено сотні одиниць техніки та живої сили"В зв’язку з численними запитами медіа, щодо окремих кадрових рішень повідомляємо. Рішення про переміщення лейтенанта Ляшка Олега Валерійовича на посаду командира батальйону безпілотних систем 63-ї ОМБР прийнято на підставі клопотання та плану переміщення командира 63-ї ОМБР", - йдеться в повідомленні.63 ОМБр надала дані, згідно з якими лейтенант Олег Ляшко за 2 роки служби в бригаді зарекомендував себе наступним чином:🔸 щодо безпілотних систем, він одразу почав глибоко вникати в їхню суть та їх роль на полі бою, розуміючи їхню важливість;🔸 під час його перебування на посадах, пов'язаних із безпілотними системами, була організована робота з відбиття значної кількості механізованих штурмів, знищено сотні одиниць техніки та живої сили противника;Також у Сухопутних військах зазначили, що ББС 63-ї ОМБР увійшов до топ-10 підрозділів за ефективністю серед підрозділів та з'єднань Збройних Сил України щодо ураження живої сили, військової техніки та інших засобів противника з використанням безпілотних систем. @censor_net| Ми у Facebook, Instagram, Twitter, Tik-Tok, SL8
🔴 Бухгалтерія корупції та війниВдома у головного лікаря однієї державної установи однієї маленької області України Тетяни Крупи, яка продає довідки чоловікам, щоб не бути на фронті, знайдено готівки у кількох валютах на 6,5 мільйонів доларів. Це не останнє, значно більше коштів у неї на закордонних рахунках та у нерухомості.6,5 мільйонів доларів - це 4300 Мавік-3 Класік, якими зручно бомбити окупантів, але їх швидко витрачають, Мавіки це гострий дефіцит. Кожен такий дрон в руках досвідченого оператора знищує або ранить від 1 до 3 російських окупантів.На кожен наш взвод БПЛА у піхотному батальйоні треба як мінімум 30 таких Мавіків на місяць,оптимально 60.Одна домашня схованка однієї лікарки МСЕК може забезпечити Мавіками на цілий місяць понад 70 наших батальйонних взводів БПЛА на фронті.І на жаль, це більше, ніж Міністерство оборони України поставило Мавіків на всі ЗСУ за два місяці! Уявіть собі масштаби - готівка одного державного лікаря більше за двомісячні поставки усього Міноборони під час запеклих боїв!Ці 4300 Мавіків в руках досвідчених операторів можуть вбити або важко поранити 4300 російських окупантів. Склад мотострілецького батальйону 3С РФ 400 чоловік. Тобто російська армія може втратити від такої кількості Мавіків майже 11 піхотних батальйонів піхотинців!Якби у нас на Вугледарі було таке забезпечення Мавіками, якщо б гроші Крупи конфіскували і передали в МО два місяці тому, то ворог би після таких втрат був би дуже далеко від міста, і Вугледар з високою вірогідністю досі був би в наших руках.А скільки сотен життів наших воїнів вдалось би врятувати таким чином!То може, поки не втрачено Покровськ та Мирноград, одразу провести рейди по усіх державних контролюючих та регулюючих органах не тільки у Хмельницькому, але і в інших містах? У одного МСЕК зібрати на Мавіки Класік, в іншому на Мавіки Про, з третього на Аутели, з четвертого Мавіки-3Т?Потім заїхати до Слуг народу, які цей МСЕК призначали, до тих, хто їх контролював, також небезкоштовно, як ми розуміємо. Гроші, які платять за ухиляння від війни хабарникам, мають піти на допомогу тим, хто захищає Україну - та тих самих лікарів МСЕК та Слуг народу.Сподіваюсь, що суд якомога швидше передасть усю готівку від родини Крупи на потреби закупівлі Мавіків та Аутелів для Міноборони.Ось так і Донбас врятуємо дронами, і кращих людей на фронті збережемо.
Ще після вчорашнього удару по Полтаві, особливо після сьогоднішнього удару по Львову(ракети могли елементарно залетіти на терени ЄС/НАТО) влада мала б терміново скликати Раду Безпеки ООН(хоч це і мало результативне, але це привернення уваги усіх країн світі і медіа, і фіксація злочинів), вимагати термінового засідання ради Україна- НАТО, проведення Рамштайну!, вже сьогодні мали б бути сформовані мультипартійні делегації до ключових країн-партнерів, максимальна робота в західних і з західними медіа.При наявній (як ми вже бачимо з чисельних звільнень) урядовій кризі, яка відбувається на фоні посилень московських ударів по Україні, мав би бути терміново сформований уряд національної єдності/ уряд національного порятунку, незалежний від офісу президента, який би зараз мав здійснити низку медійно незручних, але критично потрібних реформ і заходів.Але це можливо тільки за умови відновлення Суб"єктності українського парламенту. Тому питання до слуг: чиї ви слуги? офісні чи українського народу? Вже нема куди бавитися. Держава на межі прірви. Чи готові ви стати на захист інтересів України?
🪖 Німецькі колонії Покровського району. DeepState історичний⚔️ Ворог продовжує наступати біля Новогродівки. Вчора кацапи окупували Мемрик, а сьогодні вже намагаються зайти в Галицинівку та Лісівку.🏠 В багатьох підйом Донеччини асоціюється з радянським періодом індустріалізації. Насправді активне заселення та розвиток територій почався ще в ХVIII-ХІХ столітті. Спочатку сюди заселилися козаки, а вже в другій половині 19 століття тут компактними поселеннями розташувалися німецькі колоністи з Молочанської та Хортицької колоній.💩 З приходом радянської влади німців частково розкуркулили або повбивали. У 1941 році за національною ознакою більшість німців у СРСР депортували в глибину території чи в концтабори.🖼 На зображенні показано перші назви сіл та селищ, а також їх сучасні версії.🇩🇪 Більше ніж сто років тому українці поруч з німцями розвивали Донеччину та жили поруч. Радянська окупаційна влада, яку очолювали московити, прибрала сліди дружнього народу. Зараз їх нащадки намагаються прибрати сліди й української нації, знищуючи все і всіх на своєму шляху. Обмежуючи використання німецької зброї, уряд в Берліні плює і на свою історичну пам'ять, яку ті зазвичай звикли берегти.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат