Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Андрій Карпов Полтава
Додано 14 лип 2024

Андрій Карпов Полтава

@vata_show
Кількість підписників: 25 479
Фото: 127
Відео: 76
Посилання: 79
Опис:
Дякую 🤝 всім хто підтримує. Моно https://send.monobank.ua/jar/4qtSe6gvHw Приват https://www.privat24.ua/send/ixnbz PayPal: [email protected]
Джерело

Андрій Карпов Полтава | Трамп заявив, що США – переможець Другої світової (і 1СВ теж: "Ми вигр...

Логотип телеграм спільноти - Андрій Карпов Полтава Андрій Карпов Полтава @vata_show
4 600 Охват/переглядів 2025-05-07 19:13 Повідомлення №20833
Трамп заявив, що США – переможець Другої світової (і 1СВ теж: "Ми виграли обидві війни. ...Ми знову почнемо святкувати наші перемоги"). А чого ні? Просто давайте згадаємо долі основних учасників у підсумку змін, спричинених 2СВ. Велика Британія. Протягом кількох десятиліть після перемоги імперія, «над якою ніколи не заходило сонце», розвалилась. Франція. Десь в той же період розвалилась колоніальна імперія, залишились борги, провина, зобов’язання і навала мігрантів з непідйомними соціальними зобов’язаннями перед ними. СССР. Втратив майже 30 млн населення. Ніби приріс підконтрольними територіями Варшавського блоку. Але пережив перемогу лише на 40 років – і теж розвалився. Ґоміньданівський Китай. Через кілька років після перемоги Чан Кайши разом з Ґоміньданом був викинутий з Китаю комуністами і змушений осісти на крихітному Тайвані. От і виходить, що в історичній перспективі переможцем і головним вигодонабувачем від завершення Другої світової дійсно є США. Трамп об’єктивно правий. А теза про «СССР-переможця» не більше як пропагандистський міф.