Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Валентин Гладких Апокриф
Додано 14 лип 2024

Валентин Гладких Апокриф

@valentyn_gladkykh
Кількість підписників: 5 979
Фото: 294
Відео: 102
Посилання: 553
Опис:
Валентин Гладких про філософію і політику; життя, яке коротке, і мистецтво, яке вічне. А головне, про знання, яке має не примножувати скорботу, а дарувати силу робити цей недосконалий світ кращим.

👥 Кількість підписників

5 979
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -19
Середній/Місяць:: -87

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 469
Середній/День:: 5,800
Середній/Тиждень:: 3,900
ERR: 108.2%

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.1
Середнє за день: 0.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Вже неодноразово писав про міжнародні кампанії, які не пішли з російського ринку та продовжують там вести бізнес, створюючи робочі місця та сплачуючи податки, себто фактично фінансуючи злочинну війну, розв’язану росіянами проти України. Працюють ці кампанії і в Україні, їхні назви та продукція добре відомі, тож кожен має можливість вирішувати чи варто наповнювати їхні кишені своїми грошима. Втім є складніші випадки своєрідної мімікрії. Наприклад, як виявилося на полицях українських супермаркетів досі широко представлені іранські фісташки, родзинки, фініки, кунжут, снеки. Причому часто замість Ірану на упаковці вказано Туреччину, ОАЕ, Польщу тощо. Проте справжнє походження — іранське, як і у «шахедів», якими росіяни ледь не щодня вбивають українців. Можливо комусь зі споживачів байдуже і вони все одно купуватимуть «уламки» цих «шахедів» у вигляді фісташек у вакуумній упаковці, але за будь-яких обставин українці мають право знати, звідки походять ті чи інші товари, і зважати на це, схвалюючи рішення про те, чи варто збагачувати країни та народи, уряди яких підтримують Росію у її прагненні нищити Україну і українців. Зрештою, знайти заміну іранським фісташкам, родзинкам, фінікам чи кунжуту не так вже і складно. Проте, ці товари продовжують імпортувати, часто граючись у сірі схеми, торгівельні мережі сором’язливо заплющують на це очі, державні органи позичають в Сірка очі і роблять вигляд, що всього цього не помічають. Особисто мені дуже дивно чому уповноваженими органами досі не ініційоване питання про санкційні обмеження проти іранського агросектору? Може годі вже підтримувати якщо не вбивць то їхніх неприхованих поплічників? Причому наголошую, найогиднішим є те, що, як йшлося вище, часто імпортери продукції іранського агросектору ховаються за іншими країнами, фактично вводячи в оману українців, які принципово не хочуть «голосувати доларом за вбивць». І я дуже сподіваюся, що незабаром імпортери, які таким чином вводять в оману споживачів, мають відповісти за це, бодай репутаційно, власне як і торгівельні мережі, які за висловом російського класика «абманивацца ради», бо не гребують мати бізнес з тими, на чиїх руках кров українців.
Рекомендую ЦЕНТРАЛЬНА АЗІЯ українськоюпроект TransCaspianUA створила група молодих дослідників, які вивчають регіон Центральної Азії, Кавказ та Транскаспійський ареалГрупа студентів та аспірантів КНЕУ, КНУ та Лінгвістичного університету об’єдналися для того щоб створити аналітичний продукт про найменш вивчений українськими експертами регіон. Проте саме в Центральній Азії міститься “грааль” Євразії. Цей регіон отримує нове значення в епоху прискорення геополітичних змін, загострення протистояння глобальних лідерів. Центральна Азія з простору, де проходить Шовковий шлях, перетворюється в самодостатній регіон, який в короткочасній перспективі буде визначальним на енегетичної безпеки Європи та Євразії. Україна зацікавлена в тому, щоб не лише повернути втрачені позиції на місцевих ринках та транзит, а увійти партнером в будівництво регіонального економічної та безпекової архітектури Транскаспійського ареалу.TransCaspianUA - завжди дає оперативні події, аналіз проблем, який не знайдеш в нашому сегменті інетуTransCaspianUA - перший та єдиний український канал про новини Центральної Азії, Кавказу та оточуючих гарячих точок.- Коли спалахне нова війна на Сході?- Що коїться на кордоні Киргизстану та Таджикистану?- Які настрої на Памірі?- Чи відбудеться транзит воади в Таджикистані?- Чим володіє Китай в Туркменістані?- Чим закінчаться протести в Туреччині? Про це все у TransCaspianUA! 👍 TransCaspianUA | Підписатися - @trans_caspianhttps://t.me/trans_caspian/проєкт взаємодіє з Навчально-наукова лабораторія протидії дезінформації КНЕУ
Є стара істина: "не здавайся і побачиш як здаються інші". І скільки б пафосних і гучних заяв не робилося у високих кабінетах долю війни вирішують конкретні люди, які кожен на своєму місці сприяють кінцевому результату - формують ту саму "ситуацію на землі", до якої так любить апелювати Путін. І ситуція ця настільки очевидно змінилася від 24 лютого 2022 року не на користь РФ, що ігнорувати це не можуть навіть прибічники Трампа. Чи залежить ця зміна від допомоги, наданій Україні нашими партнерам, зокрема й США? Безумовно. Чи визначається винятково нею? Ні. Чи може мінлива воєнна вдача змінити "ситуацію на землі"? Може. На чию користь це станеться - залежить від багатьох чинників. Частина з яких нам геть не підвладні. Але частина - цілковито у нашій владі. І якщо ми максимально ефективно робитимемо те, що залежить від нас, це опосередковано впливатиме й на те, що робитимуть ті, чиї дії від нас не залежать.Тож кожна згоріла в результаті атаки українських дронів російська нафтобаза чи НПЗ - це зміна "ситуації на землі" як і кожний знищений російський окупант. Не останню роль у цьому процесі відіграє й очищення "тилу" від ворожої агентури, з чим успішно дає собі раду СБУ. Цього разу високопоставленого крота затримали безпосередьно за засіданні Міністерстав стратегічних галузей промисловості. Цей кріт, володів секретною інформацією і наводив російські ракети на стратегічні підприємства і військові склади, що також впливало на "ситуацію на землі". І це не перший такий персонаж, задокументований і викритий підлеглими Малюка. А це також вплине на ситуацію "на землі". https://t.me/SBUkr/14304
СБУ та Нацполіція продовжують інформкампанію «Спали» ФСБшника» для протидії вербуванню молоді спецслужбами рфДля цього Служба безпеки України разом із режисером Любомиром Левицьким підготували соціальний відеоролик, який інформує громадян, і зокрема, молодь про невідворотність покарання за подібні злочини. Адже російські спецслужби активно «полюють» через соцмережі саме на підлітків.🔹 Пам’ятай: підпали майна ЗСУ, держустанов чи мінування класифікуються як тероризм або диверсія. За ці злочини передбачена сувора кримінальна відповідальність навіть для неповнолітніх.🔹 У 2024 році СБУ та Нацполіція вже затримали понад 450 осіб, які виконували подібні завдання від російських кураторів. Замість «легких грошей» вони отримали підозру та реальну перспективу тюремного ув’язнення.🔹 Якщо тобі або твоїм знайомим надійшла пропозиція вчинити за гроші такий злочин – негайно повідом про це СБУ через чатбот t.me/spaly_fsb_bot і вкажи інформацію про контакт, який намагався тебе завербувати.Повний текст новини за посиланням ➡️ bit.ly/3DXkoyz🚫 Не пали своїх! 🔥 «Спали» ворога!Разом захистимо Україну та зруйнуємо російські плани! 🇺🇦
Сили оборони взяли в полон перших військових КНДР, які воювали проти України на КурщиніВоїни Сил оборони України взяли у полон перших військовослужбовців Північної Кореї, які воювали за рашистів на Курщині. Таким чином Служба безпеки України, яка документує і розслідує відповідні злочини, отримала беззаперечні докази участі КНДР у війні рф проти нашої держави.Йдеться про двох військових Північної Кореї, одного з яких 9 січня 2025 року захопили бійці тактичної групи № 84 ССО, а іншого – воїни-десантники Збройних Сил України. Одразу після взяття у полон іноземцям надали всю необхідну медичну допомогу, як це передбачено Женевською конвенцією. Для проведення першочергових слідчих заходів їх доставили до Києва. Вони утримуються в належних умовах, що відповідають вимогам міжнародного законодавства.Полонені не розмовляють українською, англійською чи російською мовами, тож спілкування з ними відбувається через перекладачів корейської мови у взаємодії із розвідкою Південної Кореї НРС.На момент взяття у полон один із іноземців мав при собі військовий квиток російського зразка, виданий на ім’я іншої особи із реєстрацією у Республіці Тува рф. А інший взагалі був без документів. Під час допиту військовий КНДР, у якого було знайдено квиток, заявив співробітникам СБУ, що цей документ йому видали в росії восени 2024 року. Тоді, за його словами, частина бойових підрозділів Північної Кореї протягом одного тижня проходила злагодження із угрупованнями рашистів. Сам він заявив, що народився у 2005 році, обіймав посаду стрільця і проходив військову службу у Північній Кореї із 2021 року. Примітно, що полонений, так само як і російські військові на початку повномасштабного вторгнення, наголошує, що їхав нібито на навчання, а не на війну проти України. Інший військовополонений підтвердив свідчення свого «напарника». Частину відповідей на запитання він давав письмово, оскільки у нього травмована щелепа. За попередніми даними, він 1999 року народження, а у війську КНДР служить з 2016 року на посаді снайпера-розвідника.Наразі СБУ проводить необхідні слідчі заходи для встановлення всіх обставин участі військових КНДР у війні рф проти України. Слідство ведеться за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора за ст. 437 Кримінального кодексу України (планування, підготовка, розв'язування та ведення агресивної війни).
За матеріалами СБУ підозру вже отримали 64 посадовця МСЕК, а також скасовано понад 4 тис. висновків про інвалідність, - Василь МалюкСлужба безпеки у співпраці з іншими правоохоронними органами системно викриває масштабні корупційні схеми у лавах медико-соціальних експертних комісій. Так, у 2024 році за матеріалами СБУ 64 посадовця МСЕК отримали підозри у вчиненні злочинів, а ще 9 осіб уже засуджено. Окрім того, за ініціативою української спецслужби скасовано 4106 висновків про інвалідність, яку призначали на підставі фіктивних документів. Про це заявив Голова Служби безпеки України Василь Малюк за підсумками засідання РНБО. «Служба безпеки системно протидіє загрозам державній безпеці, зокрема тим, які шкодять обороноздатності країни. В тому числі - активно відпрацьовує факти зловживань у системі МСЕК, які вкрай негативно впливають на мобілізаційні процеси. Вже маємо результати і будемо надалі максимально жорстко протидіяти подібним ганебним явищам», - підкреслив Василь Малюк.Так, серед іншого, СБУ викрила і припинила діяльність 8 організованих злочинних угруповань, до яких входили представники МСЕК у різних регіонах України.🔷️ Зокрема, у Харківській області:нейтралізовано організовану злочинну групу із 13 членів обласного МСЕК. Під час обшуків у них вилучено понад 650 тис. доларів.Посадовці продавали ухилянтам підроблені меддовідки для зняття з військового обліку за станом здоров’я.🔷️ На Рівненщині:викрито ще 29 представників місцевих МСЕК і лікарсько-консультативних комісій, які допомагали військовозобов’язаним ухилитися від мобілізації.За гроші фігуранти оформлювали для своїх клієнтів фіктивні історії хвороб з подальшим призначенням груп інвалідності.У такий спосіб посадовці отримали понад 350 тис. доларів «прибутку».🔷️ У Миколаєві:викрито очільницю обласної МСЕК, в якої виявлено понад 450 тис. доларів, колекцію золотих виробів і три незадекларовані квартири в Одесі.Щоб приховати ці статки посадовиця «переписала» більшість майна на свого сина – студента медичного університету, який має російське громадянство.🔷️ На Закарпатті:викрито голову районної ВЛК та трьох його спільників, які за різні суми хабарів оформлювали ухилянтам інвалідність для зняття з військового обліку.Перевіряється причетність голови обласної МСЕК до функціонування злочинної схеми.Крім того СБУ перевіряє факти незаконного отримання інвалідності окремими посадовцями: на сьогодні ці перевірки охоплюють майже 2,4 тис. таких осіб. «Хочу підкреслити, що у протидії незаконним явищам у сфері діяльності МСЕК Служба безпеки тісно взаємодіє з МОЗ, а також Нацполіцією та ДБР. Ми спільно працюємо над викоріненням будь-яких проявів корупції в системі медико-соціальних експертних комісій», - додав Василь Малюк.
ЗАЯВА СБУ З ПРИВОДУ ПРОВЕДЕННЯ ВОРОЖИХ ІПСОСлужба безпеки України фіксує спроби спецслужб рф використати ситуацію в Курській області для безпідставних звинувачень українських захисників у вчиненні воєнних злочинів. Для цього російська сторона створює та поширює різноманітні фейки та інформаційні вкиди, які не мають нічого спільного з реальністю.Такі інформаційно-психологічні спецоперації ворога повʼязані насамперед із неможливістю ефективно протидіяти наступальним діям ЗСУ.За даними СБУ, найближчим часом російські спецслужби можуть вдатися до інсценування злочинів, зокрема щодо цивільного населення Курської області, щоб потім звинуватити в їх скоєнні українську сторону. СБУ попереджає, що такі спроби є марними, і не впливатимуть ні на наступальні дії ЗСУ, ні на думку міжнародних партнерів нашої держави. Адже Сили оборони України довели всьому світові, що чітко дотримуються правил та звичаїв ведення війни. Зокрема, як щодо поводження з військовополоненими рф, так і щодо цивільного населення.Українські воїни неухильно наближають Перемогу України. І жодні ворожі ІПСО не стануть цьому на заваді.
ПЕТЮшине кубло ніяк не вгамує своє прагення здобути привілеї, які б дозволили насолоджуватися політичним туризмом. Ну а як же, треба ж з синками бачитися, бо ті, в умовах повномасштабної війни до України не потикаються. Причому, запропонувавши на розгляд парламенту разом з іншими депутатами від ПЄС (до яких долучилася ще й Марʼяна Безугла), проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо додаткових заходів із посилення мотивації та захисту прав військовослужбовців в умовах дії воєнного стану, Сивочолий Петьман традиційно намагається сховатися за спини військових. Насправді ж, законопроектом Порошенко та його посіпаки пропонують поміж іншого забезпечити безперешкодний виїзд за кордон для заброньованих чиновників, депутатів всіх рівнів, суддів, прокурорів. Ось так, вкотре Кригохлам намагається замакувати своє бажання подорожувати світом нібито піклуванням про права військових.Сподіваюся, у парламентарів вистачить здорового глузду аби не схвалювати цей законопроект або бодай виключити з нього забаганки Петра Олексійовича та його ескорту у частини надання безперешкодного виїхду закордон пиКатій шляхті, представники якої досі вважають себе рівнішими за інших.
Не претендуючи на роль військового експерта і спираючись на чисельні думки, які неодноразово висловлювалися публічно зокрема й в іноземних ЗМІ, можу відзначити, що мали рацію люди, які на тлі розмов про "український контрнаступ" прогнозували такий алгоритм подальшого ходу війни.Дозволю собі лаконічно переказити цей алгоритм.Спочатку, Україна більш-менш стабілізує лінію фронту. Після чого або водночас Із чим відбудеться ліквідіація домінування росіян в акваторії Чорного моря. Наступним кроком, повинно бути усунення переваги росіян у небі, а також максимальна руйнація російських тилів та логістики, і лише після того, відбудуться відчутті зміни лінії фронту.Наразі бачимо, що саме така логіка втілюється у життя. Росіяни фактично програли битву за Чорне море Україні, яка практично позбавлена ВМС тим не менше спромоглася створити "флот морських дронів" . І саме завдяки успішним операціям СБУ з використанням "морських малюків", які є вітчизняною розробкою, російський флот фактично втратив своє бойове значення в акваторії Чорного моря.Дошкуляють росіянам й систематичні удари в тилу, де після спецоперацій СБУ, ГУР та ЗСУ дедалі частіше палають нафтобази, нафтопереробні заводи, підприємства ВПК, військові аеродроми тощо. А американське видання POLITICO не так давно навіть заявило, що "дронові санкції СБУ ефективніші, ніж міжнародні санкції проти російскього нафтовидобувного та нафтопереробного комплексу".Наразі маємо новину й про перші літаки F 16 у нашому небі, що неминуче, хоча й не миттєво вплине на розклад сил у повітрі, особливо якщо взяти до уваги кількість знищених російських літаків та ППО, відновлювати які не так просто в умовах санкційного тиску.Помʼякшення вимог щодо використання отриманої нами зброї для ударів в тил росіян не так давно миттєво позитивно позначилося на ситуації у Харківській області, і є підстави сподіватися на досягення відповідних рішень і щодо інших напрямків, де руйнування російського тилу необхідне для зміни ситуації на фронті.Звісно, ворог також не сидить склавши руки і шукає способи протидіяти реалізації такого сценарію. І звісно крім суто війської компоненти є економічні, політичні, дипломатичні і навіть соціально-психологічні чинники, які не варто скидати з рахунку. Але то вже геть інша історія.
СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ РОЗІБРАТИСЯ У ЧОМУ НАСПРАВДІ ПРОБЛЕМА ІЗ ЗАКОНОПРОЕКТОМ ПРО "НІБИТО ЗАБОРОНУ МОСКОВСЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ".ЗВІСНО, ТУТ НЕМА ПОСИЛАНЬ НА АВТОРИТЕТІВ НА КШТАЛТ МАЙКЛА ДЖЕКСОНА, ДЖОРДАНА ЧИ ТАЙСОНА....Натомість, є позиція фахівців, або як слушно зазначив з цього приводу доктор філософських наук Олексій Панич, якому важко дорікнути наявністю будь-яких симпатій до будь-чого російського, зокрема й церкви: "...я бачив політиків та громадських активістів, які підтримують поточну редакцію законопроекту, але наразі не бачив жодного релігієзнавця, який би теж її підтримав. Навпаки, низка фахівців у цій сфері, у тому числі з великим досвідом аналізу правового регулювання релігійних питань, прямо кажуть, що так воно не буде працювати. Але політиків це наразі не зупиняє".Від себе додам, що спеціально переглянув позиції колег, яких вважаю авторитетними вченими у цій галузі, і попри те, що багато хто з них мають діаметрально протилежні уподобання щодо представників політичної фауни і флори України, в оцінці згадано законопроекту виказують дивовижну одностайність.Не думаю, що всії їх підкупило ФСБ, ГРУ, РПЦ, ОПЗЖ тощо...Пані і панове, зрозумійте, що світоглядні чи ідеологічні уподобання не перетворюють лайно на шоколад, як би того кому не хотілося б. https://dess.gov.ua/zaiava-dess-shchodo-zakonoproiektu-8371-vazhlyvist-i-neobkhidnist-usunennia-relihiynoho-vplyvu-krainy-ahresora/