Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Валентин Гладких Апокриф
Додано 14 лип 2024

Валентин Гладких Апокриф

@valentyn_gladkykh
Кількість підписників: 5 979
Фото: 294
Відео: 102
Посилання: 553
Опис:
Валентин Гладких про філософію і політику; життя, яке коротке, і мистецтво, яке вічне. А головне, про знання, яке має не примножувати скорботу, а дарувати силу робити цей недосконалий світ кращим.
Джерело

Валентин Гладких Апокриф | Вже неодноразово писав про міжнародні кампанії, які не пішли з російсь...

Логотип телеграм спільноти - Валентин Гладких Апокриф Валентин Гладких Апокриф @valentyn_gladkykh
7 500 Охват/переглядів 2025-05-07 10:35 Повідомлення №843
Вже неодноразово писав про міжнародні кампанії, які не пішли з російського ринку та продовжують там вести бізнес, створюючи робочі місця та сплачуючи податки, себто фактично фінансуючи злочинну війну, розв’язану росіянами проти України. Працюють ці кампанії і в Україні, їхні назви та продукція добре відомі, тож кожен має можливість вирішувати чи варто наповнювати їхні кишені своїми грошима. Втім є складніші випадки своєрідної мімікрії. Наприклад, як виявилося на полицях українських супермаркетів досі широко представлені іранські фісташки, родзинки, фініки, кунжут, снеки. Причому часто замість Ірану на упаковці вказано Туреччину, ОАЕ, Польщу тощо. Проте справжнє походження — іранське, як і у «шахедів», якими росіяни ледь не щодня вбивають українців. Можливо комусь зі споживачів байдуже і вони все одно купуватимуть «уламки» цих «шахедів» у вигляді фісташек у вакуумній упаковці, але за будь-яких обставин українці мають право знати, звідки походять ті чи інші товари, і зважати на це, схвалюючи рішення про те, чи варто збагачувати країни та народи, уряди яких підтримують Росію у її прагненні нищити Україну і українців. Зрештою, знайти заміну іранським фісташкам, родзинкам, фінікам чи кунжуту не так вже і складно. Проте, ці товари продовжують імпортувати, часто граючись у сірі схеми, торгівельні мережі сором’язливо заплющують на це очі, державні органи позичають в Сірка очі і роблять вигляд, що всього цього не помічають. Особисто мені дуже дивно чому уповноваженими органами досі не ініційоване питання про санкційні обмеження проти іранського агросектору? Може годі вже підтримувати якщо не вбивць то їхніх неприхованих поплічників? Причому наголошую, найогиднішим є те, що, як йшлося вище, часто імпортери продукції іранського агросектору ховаються за іншими країнами, фактично вводячи в оману українців, які принципово не хочуть «голосувати доларом за вбивць». І я дуже сподіваюся, що незабаром імпортери, які таким чином вводять в оману споживачів, мають відповісти за це, бодай репутаційно, власне як і торгівельні мережі, які за висловом російського класика «абманивацца ради», бо не гребують мати бізнес з тими, на чиїх руках кров українців.