Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Валентин Гладких Апокриф
Додано 14 лип 2024

Валентин Гладких Апокриф

@valentyn_gladkykh
Кількість підписників: 5 979
Фото: 294
Відео: 102
Посилання: 553
Опис:
Валентин Гладких про філософію і політику; життя, яке коротке, і мистецтво, яке вічне. А головне, про знання, яке має не примножувати скорботу, а дарувати силу робити цей недосконалий світ кращим.

👥 Кількість підписників

5 979
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -19
Середній/Місяць:: -87

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 469
Середній/День:: 5,800
Середній/Тиждень:: 3,900
ERR: 108.2%

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.1
Середнє за день: 0.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

А я ще далекого 27 лютого цього року мав зухвалість припустити, що "у ЮВТ цілком достатньо і ресурсу, і досвіду аби трощити позицію НАБУ не лише у залі суду, але й у медіа просторі".Хоча маю визнати, що тоді я все одно недооцінив міжнародні звʼязки Юлії Володимирівни та її авторитет. Тож навіть для мене виявилося дещо несподіваною реакція європейців на справу Тимошенко. Заяви євродепутатів, позиція ПАРЄ, а тепер ще й звернення відомих європейських юристів-міжнародників з прав людини - Франсуа Зімере, Джессіка Фінель та Каталіна де ла Сота до чотирьох спеціальних доповідачів Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй з прав людини (УВКПЛ ООН), у якому вони детально виклали те, що вони вважають порушеннями основоположних прав Юлії Тимошенко з боку НАБУ, САП та ВАКС - впевнений, що це далеко не вичерпний перелік "стурбованості та занепокоєння", які не варто ігнорувати з огляду на наше прагнення до євроінтеграції. І боюся, що протиставити цьому вагомі юридичні аргументи, які б розвіяли сумніви європейських політиків та правозахисників українським "антикорупціонерам" не вдасться... Тож розтрощить їх ЮВТ у залі суду так само як вже це зробила у медіа просторі. А тим часом можу зловтішатися: "а я попереджав".
До речі, голосування "по приколу" було не 2019 року, а 2014-го. Не треба підміняти поняття. Адже обрання Зеленського було свідомим протестом абсолютної більшості проти всього старого, набридлого, неефективного та корумпованого. Модерн проти архаїки.А 2014-го року "прикол" був у швидкому голосуванні в один тур. І в грейдері на Банковій а ля Лєнін - теж "прикольно". І в тому щоб відсунути "політиків сцени Майдану (Кличко, Яценюк, Тягнибок), бо Майдан це народ, а не політичні лідери!". На хвилі цього гасла обрали "представника народу" - олігарха Порошенка з Кабміну Азарова. Це ще один прикол. Формування "Слуги Народу" - суцільна крінжова діч, безперечно. Але я пам'ятаю як ліпили БПП - це "прикол" окремий. Блок Приколістів Порошенка. Потім приколи закінчились. Потім дозвіл Гіркіну зайти в Донецьк, потім Іловайськ та Дебальцево, потім Медведчук, Свинарчуки, Роттердам+ "...і другіє пріключєнія Шуріка".Але почалося все з голосування по приколу за Порошенка 2014-го року. Пам'ятаймо про це, брати та сестри! Я завжди говорю вам правду!
СБУ вразила важливу перекачувальну станцію рф, яка забезпечує пальним московський регіонВиконуючи поставлені Президентом України Володимиром Зеленським завдання, фахівці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ уразили лінійну виробничо-диспетчерську станцію (ЛВДС) «Второво» у Володимирській області рф.Станція є важливим вузлом у системі магістральних нафтопродуктопроводів та перекачує сировину (переважно дизельне пальне) з нафтопереробних заводів центральної частини рф до експортних портів і внутрішніх споживачів. Вона забезпечує паливом великі нафтобази навколо Москви та аеропорти Шереметьєво, Домодєдово і Внуково.Внаслідок успішної атаки безпілотників СБУ на обʼєкті спалахнула масштабна пожежа площею 800 м².На відміну від ворога, який цілеспрямовано атакує цивільну інфраструктуру та мирних людей, Україна завдає точних ударів виключно по військових і стратегічних цілях, пов’язаних із забезпеченням російської агресії. Служба безпеки продовжує системно виконувати завдання Президента України щодо зменшення військового та економічного потенціалу рф, який працює на ведення війни проти нашої держави. «СБУ вже готує нові спецоперації. Інтенсивність ударів України по території росії лише зростатиме. Наші далекобійні санкції працюватимуть і надалі», - заявив очільник Служби безпеки України Євгеній Хмара.
СБУ, ОГП та Нацполіція викрили злочинну діяльність керівників обласних підрозділів поліціїСлужба безпеки України та Офіс Генерального прокурора за сприяння Міністра внутрішніх справ і Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції викрили посадовців регіональних управлінь поліції на незаконних схемах. За матеріалами справи, фігуранти займалися «кришуванням» діяльності моделей в інтернет-платформах із відвертим контентом. Так, за різні суми неправомірної вигоди посадовці гарантували «підопічним» не притягнення їх до відповідальності за протиправний контент. Серед затриманих правоохоронцями:▪️ начальник ГУНП в Івано-Франківській області;▪️ заступник начальника ГУНП в Івано-Франківській області;▪️ перший заступник начальника ГУНП у Тернопільській області;▪️ заступник начальника ГУНП у Житомирській області;▪️ водій автогосподарства ДУ «Центр обслуговування підрозділів МВС», який виконував роль посередника-кур’єра.Під час обшуків вилучено докази незаконної діяльності та грошові кошти, ймовірно отримані злочинним шляхом. Наразі, відповідно до вчинених злочинів, фігурантам повідомлено про підозру за ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Досудове розслідування триває. Вживаються комплексні заходи для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності всіх причетних осіб. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
СБУ знову відпрацювала по обʼєктах у Пермі: уразила інфраструктуру одного з найбільших НПЗ рф — «Лукойл-Пермнафтооргсинтез»Безпілотники Центру спецоперацій «Альфа» СБУ вже другий день поспіль успішно відпрацювали по нафтоінфраструктурі рф поблизу Пермі. Сьогодні «бавовна» палає на НПЗ «Лукойл-Пермнафтооргсинтез», розташованому за понад 1500 км від України.Це один із найбільших нафтопереробних заводів росії потужністю близько 13 млн тонн на рік, який забезпечує паливом як цивільний сектор, так і потреби російської армії.За попередньою інформацією, на НПЗ уражено установку АВТ-4 — ключовий вузол первинної переробки нафти. Внаслідок удару загорілися вакуумна та атмосферна ректифікаційні колони. Їх ураження фактично виводить установку з ладу.Також СБУ сьогодні повторно уразила лінійну виробничо-диспетчерську станцію «Пермь», яка забезпечує постачання нафти на НПЗ «Лукойл-Пермнафтооргсинтез». Учора на цю станцію вже навідувалися безпілотники Служби безпеки. Сьогодні там з’явилися нові осередки пожежі.Ворог має усвідомити просту річ: у нього більше немає «безпечного тилу». Віддаленість більше не гарантує захисту — кожен регіон, де підприємства працюють на війну проти України, є досяжним. СБУ вже продемонструвала здатність проводити успішні удари на великій відстані й продовжить системно вражати такі об’єкти.
Про Великоднє перемирʼяРосія з 2014 жодного разу не дотрималась перемирʼя.Приміром, у 2025 Російські війська 2935 разів порушували Великоднє припинення вогню, оголошене Володимиром Путіним.  Ось колись вже виклалала всі їхні «перемирʼя», які вони порушили ❗️За роки війни рф жодного разу не дотримувалася домовленостей про перемир’я📌Усього за час боїв періоду АТО було 11 спроб встановити більш-менш стійкий режим припинення вогню, про що сторони домовлялись у рамках Тристоронньої контактної групи:• з 18:00 05.09.2014 р.• з 00:00 15.02.2015 р.• з 00:00 01.10.2015 р.• з 00:00 30.04.2016 р. (Великоднє перемир'я)• з 00:00 01.09.2016 р. (шкільне перемир'я)• з 00:00 24.12.2016 р. (Новорічне перемир'я)• з 00:00 24.06.2017 р. (хлібне перемир'я)• з 00:00 25.08.2017 р. (шкільне перемир'я)• з 00:00 23.12.2017 р. (Новорічне перемир'я)• з 00:00 05.03.2018 р.• з 00:00 30.03.2018 р. (Великоднє перемир'я)Усі вони зірвані навмисними діями ворога. Приміром, під час так званого «всеосяжного весняного перемир'я» 2018-го за 22 дні проголошеної «тиші» ворог здійснив щонайменше 153 обстріли, під час яких шестеро українських військовослужбовців загинули, 12 зазнали поранень.«Перемир’я» періоду проведення ООСПід час проведення операції Об’єднаних сил Україна ще кілька разів домовлялася про двостороннє припинення вогню. Утім, їх результати були аналогічними попереднім. Тільки у 2019 році бойові втрати української армії на Донбасі становили 97 загиблих. У 2020-му до початку останнього, липневого перемир’я, гине ще 32 військовослужбовця ЗСУ, 220 поранено.27 липня 2020 року офіційно розпочався черговий «повний і всеосяжний режим припинення вогню». Однак ворог його дотримувався лише півгодини. Близько 00:20 вони обстріляли підрозділи 36-ї окремої бригади морської піхоти. Ще один обстріл зафіксований близько 9-ї ранку.Зрештою, з 27 липня 2020 року по 27 липня 2021 року зафіксовано понад 2 тис. ворожих обстрілів.☝️Тому, тільки виведення військ Росії з території України означатиме реальне припинення вогню і закінчення агресії. Тому, очікувати чи ні перемирʼя на Великдень - мабуть відповідь очевидна.
Спостерігаючи за кримінально-корупційними скандалами, фігурантами яких стають як працівники НАБУ, як звичайні детективи, так і керівники різних рівнів, пригадую старий жарт про те, що для боротьби з організованою злочинністю до її лав почали інфільтрувати правоохоронців, внаслідок чого з часом виявилося, що більшість організованих злочинних груп на 80 відсотків складаються з інфільтрованих правоохоронців. Цікаво чи є ще десь у цивілізованому світі антикорупційний орган, перший керівник якого внесений до реєстру корупціонерів, а його наступник, нинішній керівник НАБУ – визнаний судом винним за підкуп виборців і уник покарання, оформивши фіктивне батьківство? Більше того, за тверженням експрокурора САП Станіслава Броневицького, працюючи начальником реєстраційної служби Обухівського міськрайонного управління юстиції Київської області пан Кривоніс фігурував у кримінальному провадження щодо вимагання хабаря за виділення земельної ділянки в селі Старі Безрадичі під Києвом у 2014 році. Одразу видно справжні професіонали-практики, які знаються на корупції. А якщо серйозно, то особисто для мене в історії з нинішнім директором НАБУ паном Кривоносом найбільш показовим є не її цинізм і навіть не абсолютна безпринципність керівника антикорупційного органу, а добровільна сліпота всіляких «сторожових псів демократії», принципових акул пера, журналістів-розслідував та всіляких самопроголошених моральних авторитетів. Мабуть цікавіше проводити «розслідування» десь на Лазурному узбережжі чи в Ізраїлі… А можливо просто «донати» не отримали від спонсорів… «Журналістські розслідування» - справа не дешева. Крім того, подейкують, що часом гранти дають не лише за наявність розслідувань, але й за відсутність. Іф ю гет уот ай мін.Ну то й хай йому грець… головне, що організаторів та учасників картонних протестів цілком задовольняє той, факт, що «незалежний» антикорупційний орган очолює особа з кримінальним минулим, яка спочатку використовує фіктивне батьківство як спосіб уникнути покарання за скоєний злочин, а потім відмовляється від дитини, компенсуючи «моральну шкоду» грошима на дитячий велосипед.
Важлива новина, яка свідчить про те, що задачі поставлені Президентом України Володимиром Зеленським перед керівництвом Служби безпеки України щодо очищення її лав від шкідливих та непотрібних елементів, виконуються. 25 лютого співробітники Внутрішньої Безпеки СБУ затримала Командувача логістики Командування Повітряних Сил Збройних Сил України полковника Українця та начальника Управління СБУ в Житомирській області полковника Компаніченка. Їх звинувачують в розкраданні державних коштів під час будування захисних споруд на аеродромах.Отже, нове керівництво Служби (т.в.о. Голови Хмара та перший заступник СБУ Поклад) спільно продовжують лінію на очищення Служби. Результати підтверджують, що ця робота йде успішно. Показово, що саме працівники внутрішньої безпеки СБУ викрили негідника у своїх лавах і затримала його. Гарний приклад для наслідування й іншими силовими відомствами, яким також не завадило б ретельніше дивитися на те чим займаються їхні працівники - ОГП, ДБР, НАБУ, МВС.Зрештою, самоочищення в умовах війни — це питання національної безпеки, а відповідно всі спроби використати війну як прикриття для зловживань мають отримувати швидку реакцію.
СБУ, Нацполіція та правоохоронці Молдови знешкодили агентурно-бойову групу рф, яка готувала резонансні вбивства в Україні Контррозвідка Служби безпеки спільно з Департаментом стратегічних розслідувань Національної поліції України та Національним інспекторатом розслідувань Генерального інспекторату поліції Республіки Молдова зірвали нову спробу рашистів здійснити серію замовних вбивств у нашій державі. Завдяки масштабній спецоперації під кодовою назвою «Енігма 2.0» на території обох країн нейтралізовано оперативно-бойову групу рф, яка готувала ліквідацію відомих осіб в Україні. Основними «цілями» ворога були: українські журналісти і громадські діячі, керівник стратегічного підприємства та військові Головного управління розвідки Міноборони, у тому числі бійці Іноземного легіону ГУР МО. Для ліквідації потенційних жертв фігуранти розробляли різні варіанти замахів: від розстрілів «впритул» до підриву автомобілів. За вчинення вбивств російські спецслужбісти обіцяли винагороду до 100 тисяч доларів США, залежно від статусу особи. За результатами спільних дій затримано керівника (резидента) ворожого осередку – 34-річного рецидивіста з Молдови, двох його агентів, їхніх спільників з України, ЄС та невизнаного Придністров’я. Як встановило розслідування, головний фігурант був завербований російськими спецслужбістами, коли відбував покарання в російській тюрмі. Після відбуття терміну покарання його відправили до Молдови для формування агентурно-бойової групи під контролем рф. До її складу резидент підбирав «однодумців» з прокремлівськими поглядами, насамперед серед осіб з військовим досвідом. У подальшому агентів розподіляли на групи. Перша з них - відстежувала місця перебування та розпорядок дня потенційних жертв, друга – «кілери», які мали здійснити замовні вбивства. Далі російську агентуру перекидали в Україну під виглядом туристів, а потім розосереджували по орендованих оселях у різних регіонах нашої держави. Встановлено, що агенти перебували на постійному зв’язку з резидентом, а гроші на підготовку замахів отримували через криптогаманці та банківські картки зарубіжних фінустанов. Щоб стежити за «цілями», агенти прикидалися кур’єрами сервісів доставки, які здійснювали фото-, відеофіксацію об’єктів замаху, позначали їхні геолокації на гугл-картах і «звітували» резиденту. За наявними даними, російські спецслужбісти сподівалися використати резонансні вбивства для поширення панічних настроїв та дестабілізації суспільно-політичної обстановки в Україні. Під час обшуків у затриманих вилучено вогнепальну зброю, боєприпаси, бойові гранати та засоби зв’язку. Наразі фігурантам повідомлено про підозру за декількома статтями Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 14, п. 11 ч. 2 ст. 115 (готування до умисного вбивства на замовлення); ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Також вирішується питання щодо додаткової кваліфікації злочинних дій керівника та учасників ворожого осередку. Зловмисникам загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна. Міжнародну спецоперацію проводили спільно з Управлінням СБУ в Одеській області, Національним інспекторатом розслідувань Генерального інспекторату поліції Молдови за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора України.
США здригаються після публікації файлів Ептштейна, що викликали шок і обурення суспільства не стільки фактом цілковитої розбещеності американської верхівки (гадаю, щодо цього ніхто особливо сумнівів і не мав), скільки моторошними подробицями насилля і згвалтувань, жертвами яких ставали не тільки неповнолітні, але навіть діти. Трамп нагадує премʼєр-міністру Великої Британії пану Стармеру жахливу історію про скоєні представниками пакистанської діаспори масові згвалтування на півночі Англії, жертвам яких стало більше сотні неповнолітніх дівчат.Шпальти українських ЗМІ рясніють ледь не щоденними новинами як не про згвалтування, так щонайменше про розпусні дії щодо неповнолітніх і дітей. Як на це все реагують українські законотворці? Вони пропонують зменшити до 14 років вік для укладання шлюбу у разі вагітності нареченої. Таке враження, ще автори і прихильники цієї ідеї не в курсі, що за виключенням кількох історій на кшталт запліднення Духом Святим, вагітність зазвичай є наслідком сексу. А секс з особою, яка не досягла віку згоди - в Україні це 16 років - вважається згвалтуванням. Тож може слідом за зменшенням віку вступу у шлюб українські законотворці на радість педофілам зменшать до 14 років і вік згоди? Причому вітчизняні законотворці, пояснюючи такі ініціативи нібито інтересами вагітних дівчаток, свідомо змішують акцент, адже замість того, аби ставити питання "а що ще ми можемо запропонувати вагітній у 14 років дівчинці?", варто спитати, "що ми маємо запропонувати тому, хто цю дівчину запліднив". І таким персонажам суспільство має пропонувати як не хімічну кастрацію, то щонайменше - вʼязницю. І усвідомлення НЕМИНУЧОГО І ЖОРСТОКОГО ПОКАРАННЯ може посприяти зменшенню випадків випадків вагітностей у 14 років, які ям ми зʼясували вище є переважно не наслідком втручання Святого Духа, а результатом цілком свідомих сексуальних дій щодо таких дівчаток з боку осіб чоловічої статі. Щодо віку останніх, до речі, також є юридичні нюанси, адже різниця у віці та статусі сексуальних партнерів має суттєве значення, яке вітчизняні законотворці чомусь воліють не помічати. Також дуже показово, що наші парламентські чи то "лібертаріанці" чи то "лібертіни", які фактично намагаються узаконити секс з неповнолітніми, воліють не порушувати питання про необхідність запровадження у школах уроків сексуальної просвіти, на яких фахово пояснювали б не лише фізіологічні та психологічні аспекти сексуальної поведінки, але й її можливі соціальні та ПРАВОВІ наслідки. За такого підходу якраз і може зменшитися кількість як підліткових вагітностей, так і випадків сексуального насилля, за участі неповнолітніх. Але ж ні, з точки зору українських законодавців займатися сексом з 14-річними - це норм, а ось пояснювати дітям і підліткам ази сексуальної поведінкм - борони боже, це ж їх розбестить! Скдається на те, що 18 - річні і 16-річні дівчатка депутатам та іншим ясновельможним панам вже набридли, хочеться пихатій шляхті когось "молодше"? То може взагалі скасувати на радість парламентським і позапарламентським педофілам та інцелам кримінальну відповідальність за згвалтування та розбещення неповнолітніх? Між іншим, певні зусилля у цьому напрямку вже спостерігаються з боку розробників проєкту нового Кримінального кодексу - мав якось нагоду спостерігати за онлайн дискусією щодо кваліфікації відповідних злочинів. Словом, впевнено рухаємося у напрямку примусових шлюбів і заборони особам жіночої статі взагалі будь-де зʼявлятися без супроводу чоловіків, бо інакше вважатиметься, що вони "самі спровокували сексуальні дії щодо себе". Тільки для верхонорадівських інцелів та педофілів є погана новина - такі практики зазвичай повʼязані ще й з вбивствами честі та кровною помстою.