Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ⚽️ВАУТІ!
Додано 06 січ 2025

⚽️ВАУТІ!

@v_auti
Кількість підписників: 53
Фото: 1,240
Відео: 124
Посилання: 58
Опис:
Футбол та довколофутболля. Обговорюємо головні футбольні новини, плітки, трансфери, результати матчів та багато іншого. Постійні футбольні вікторини на твої знання футболу та розіграші призів!
Джерело

⚽️ВАУТІ! | ️ «Я хочу вибачитися. Я хочу, щоб зараз українці підтримували гравців»...

Логотип телеграм спільноти - ⚽️В АУТІ! ⚽️ВАУТІ! @v_auti
26 Охват/переглядів 2025-09-09 18:54 Повідомлення №1930
⚽️ «Я хочу вибачитися. Я хочу, щоб зараз українці підтримували гравців». Емоційні слова Сергія Реброва на пресконференції після матчу з Азербайджаном.«Я хочу вибачитися. Дійсно, усі очікували від нас... Навіть якби ми виграли 1-0, казали б, що це мало. Але ви бачили, у нас дуже багато травмованих гравців, навіть сьогодні не могли використати Гуцуляка, який учора отримав пошкодження. Тому важко на цьому рівні грати. У нас триває війна, тому треба підтримувати один одного, треба підтримувати свою збірну», – сказав Сергій Ребров на пресконференції після матчу з Азербайджаном (1:1). «Мене можуть хаяти після кожної гри, навіть якщо ми виграли у Бельгії - чому ви так погано грали перший тайм. Це завжди так, на жаль. Тому я хочу вболівальникам сказати - ми зараз усі підтримуємо ЗСУ, наші збройні сили. Але збірна - це та ж Україна, тут усі працюють на максимум. І я, і гравці. Я хочу, щоб зараз українці підтримували гравців. Ще ми нічого не програли, у нас ще багато ігор. Так, у нас уже немає ніяких шансів на поразку, але зараз, я впевнений, що зараз гравці розуміють - нема шансів на поразку.Так, я згоден, ми заслужили цю критику, але ми ще нікуди не вилетіли».