Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ⚽️В АУТІ!
Додано 06 січ 2025

⚽️В АУТІ!

@v_auti
Кількість підписників: 53
Фото: 1,240
Відео: 124
Посилання: 58
Опис:
Футбол та довколофутболля. Обговорюємо головні футбольні новини, плітки, трансфери, результати матчів та багато іншого. Постійні футбольні вікторини на твої знання футболу та розіграші призів!

👥 Кількість підписників

53
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -4

📊 Кількість повідомлень на день

1.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 1.5

Історія змін лого

Історія змін назви

⚽️ВАУТІ! 2026-04-24
⚽️В АУТІ! 2025-01-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 24 26-03-26 21:42
Дорогі українці. Сьогодні ми програли Швеції 0 на 2, і я хочу сказати відверто.Ми зробили це свідомо. Їхати на чемпіонат Трампа? Ні, дякуємо.Нам вистачає переговорів з цією людиною і без футболу. Хлопці подивились новини, порадились і сказали "Тренере, ми краще вдома". Судаков обіцяв батькам приїхати на літо. Забарний записався на курси водіїв трактора. Трубін хоче нарешті відпочити і подивитись серіали. Це не поразка. Це перемога здорового глузду.Щодо Швеції. Ця країна з нами з першого дня. Зброя, санкції, підтримка в ЄС, голос у кожній резолюції. Ну як ми могли їм не віддати цей матч?Ґюкереш забив двічі, і кожен його гол це наше "дякуємо" шведському народу. Це не футбол. Це дипломатія найвищого рівня. Потужна, красива, незламна.Ми нікому не програли. Ми обрали. Бо Україна завжди обирає сама. Ми непереможні, нездоланні, і ми вирішуємо де і коли нам грати. Сьогодні ми вирішили не грати. І зробили це блискуче.Слава Україні. До зустрічі в Лізі Націй. Там покажемо всю потужність.@MAGAtramp_ua
👁 26 25-09-09 18:54
⚽️ «Я хочу вибачитися. Я хочу, щоб зараз українці підтримували гравців». Емоційні слова Сергія Реброва на пресконференції після матчу з Азербайджаном.«Я хочу вибачитися. Дійсно, усі очікували від нас... Навіть якби ми виграли 1-0, казали б, що це мало. Але ви бачили, у нас дуже багато травмованих гравців, навіть сьогодні не могли використати Гуцуляка, який учора отримав пошкодження. Тому важко на цьому рівні грати. У нас триває війна, тому треба підтримувати один одного, треба підтримувати свою збірну», – сказав Сергій Ребров на пресконференції після матчу з Азербайджаном (1:1). «Мене можуть хаяти після кожної гри, навіть якщо ми виграли у Бельгії - чому ви так погано грали перший тайм. Це завжди так, на жаль. Тому я хочу вболівальникам сказати - ми зараз усі підтримуємо ЗСУ, наші збройні сили. Але збірна - це та ж Україна, тут усі працюють на максимум. І я, і гравці. Я хочу, щоб зараз українці підтримували гравців. Ще ми нічого не програли, у нас ще багато ігор. Так, у нас уже немає ніяких шансів на поразку, але зараз, я впевнений, що зараз гравці розуміють - нема шансів на поразку.Так, я згоден, ми заслужили цю критику, але ми ще нікуди не вилетіли».