Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Американський 🚀 піхотинець
Додано 06 гру 2025

Американський 🚀 піхотинець

@usinfantryman1
Кількість підписників: 93 709
Фото: 11,300
Відео: 3,470
Посилання: 9,450
Опис:
Infantryman - ✅ Sniper - ✅ Sergeant - ✅ Є інформація, фото-відео? - @info_11B_bot (нікнейм залиште для відповіді) Розбан: @SaintUA @clearlynobody @MadSniper Бажаєте допомогти? PayPal: [email protected] https://www.buymeacoffee.com/infantryman
Джерело

Американський 🚀 піхотинець | Треба зрозуміти, що саме сталося в Києві. Необхідно усвідомити наступн...

Логотип телеграм спільноти - Американський 🚀 піхотинець Американський 🚀 піхотинець @usinfantryman1
34 500 Охват/переглядів 2026-04-23 05:50 Повідомлення №19600
Треба зрозуміти, що саме сталося в Києві. Необхідно усвідомити наступне: один калічний руснявий дегенерат, з абсолютно всратою вогнепальною зброєю (хто знає, той знає, "мисливський" карабін з пістолетним калібром, тьфу) просто показав, що в Україні взагалі немає поліції, що правоохоронна система це просто абсолютне ніщо, яке є тільки на папері і в витратах з бюджету. Відео, де "поліція" в броні та зі зброєю зйобує зі швидкістю спринтерів - тому прямий доказ.Критично важливо пам’ятати, що у літнього київського двірника - Олександра Григоровича, більше мужності, совісті, честі та відповідальності, ніж у поліцейських мусорів, депутатів, міністрів та іншої шобли, бо він собою закрив дитину та помер у лікарні, від отриманих поранень… А вся кончена владна вертикаль сере під себе та робить чвяк-хуяк, думаючи, що забудуть. Звісно, забудуть. Більшість забуде, але дехто - ні. І саме тому одразу почалася тупа програма з відбілювання мусорів в мережі інтернет та по "ящику". І "стражі порядку" різко почали рятувати оленів - косуль, затримувати якихось тіпів, які хуярять з незрозумілого пістолета в повітря, та робити іншу дичину. Ні разу не зрежисована хєрь. Я вірю, я повірив!А по-факту маємо, що за всі роки реформи, яка мала б мусорів перетворити на поліцейських, — вийшло патужне ніхуя (за рідкими виключеннями, котрі скоріше підкреслюють невдачу), де "поліція не навчена воювати в окопах" і не може впоратись із поїхавшим уйобком-вбивцею в Києві. Маємо поліцейських, які не знають того, як "звучить" пістолетний калібр, зате пречудово бігають. Поліцейських, які бояться за своє життя набагато більше, ніж цивільні, ніж навіть хлопчик, який каже: "Не рятуйте мене, врятуйте мого тата." Поліцейські в броні, з табельною зброєю, замість того щоб адекватно відреагувати на загрозу, замість того щоб укритися за автівками, щоб хоча б один раз вистрілити в бік гандона, який на їхніх очах вбиває цивільних, - не роблять ніхєра. Ці поторочі навіть аптечок на собі не мають, у воюючій країні, де прилетіти може щохвилини, з будь-якого боку.Зате єбанат-міністр приїжджає світити своїм тупим єбалом і пиздіти на камери в армійському броніку, в кольорах мультикаму. Все чітко. Так тримати.Тобто, ще раз: один дегенерат з карабіном у пістолетному калібрі, без броні, без гранат, без димів, без автоматичної зброї, серед білого дня, спокійно ходив по столиці та вбивав людей. Уявіть собі, що зможе накоїти підготований індивід або кілька - з автоматичною зброєю, в правильному калібрі, в броні, та з відповідними навичками. Просто уявіть, що буде і чим це закінчиться...Дуже-дуже цікаво, чим це все закінчиться. Американський піхотинець