Джерело
Американський 🚀 піхотинець | Після публікації відео з нагрудної камери ментів (поліцейськими, цих л...
32 800 Охват/переглядів
2026-04-21 06:03
Повідомлення №19598
Після публікації відео з нагрудної камери ментів (поліцейськими, цих людей, я назвати не можу) в мене є питання. Ви реально хочете мені сказати, що в країні де 5й рік йде повномасштабна війна, де прилетіти може куди завгодно за лічені хвилини і тривога часто не встигає пролунати, поліція не носить на собі аптечки? Реально?Аптечка лежить бляха в авто...Можна спитати чому аптечка була не з собою? В чому проблема? Немає відповідної службової інструкції? Чи може здорового глузду та мізків?Це сраний сюрр... Так не повинно бути. Тобто мусора воювати не навчені, зі слів єбаната міністра, давати відсіч дегенерату зі зброю, який серед білого дня, вбиває цивільних, дорослих та дітей, теж, а носити аптечки в ВОЮЮЮЧІЙ КРАЇНІ вони теж виходить не навчені?Серед всієї кодли, тільки Маршал виявився людиною, всі ж інші - йобане ніщо, без честі, сумління, професійної етики. Тупі, непрофесійні, корумповані та жадібні мусора, починаючи з міністра...Тепер з кожної праски понеслась інфа про те як мусора відважно рятують косуль, затримують тіпа який стріляв на вулиці з пістолета, та інших тупий брєд, щоб якось змістити фокус уваги від абсолютно дикої ситуації, яка сталася в столиці.Браво! Молодці. Так тримати. Чисто для розуміння ПОВНІСТЮ укомплектована аптечка, по типу американського IFAK 2, важить приблизно 800-900 грамів, вагу можна зменшити за рахунок новішого коменційного підсумка.Будь ласка, носіть з собою засоби першої допомоги, будь ласка, зберіть собі аптечку та БУДЬ ЛАСКА навчіться застосовувати засоби першої домедичної допомоги.Американський піхотинець