Статистика telegram каналу - @usapol2022

Логотип телеграм спільноти - US Politics 2024-07-14

US Politics

Кількість підписників:
1972
Фото:
229 
Відео:
Посилання:
520 
Категорія:
Політика
Опис:
Пишу про політику США. Поточні політичні події, трохи історії, загальні тенденції. Посилання на цікаві матеріали в західних ЗМІ і мої коментарі та міркування. Коротко і суб’єктивно. Автор — @Nelepov

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

Одине з зображень історіі логотипів цієї спільноти
2024-11-14
Одине з зображень історіі логотипів цієї спільноти
2024-07-14

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2024-07-14

Стіна канала US Politics - @usapol2022

Пропустив цей прикол.
АОС видалила свій she/her пронинс з профілю в твіттері.
Не зараз, вже півроку як.
Але це на тему лівих і воукізму. Трошки розуміють куди вітер дме і не хочуть опинитися за бортом великої політики. Особливо зараз, коли демократичний естеблішмент зазнав такої гучної поразки і є шанс захопити партію в наступні 2-4 роки.
Зображення до поточного посту у каналі "US Politics" - @usapol2022
Зображення до поточного посту у каналі "US Politics" - @usapol2022
1500
24-11-22 14:36

Венс працює з сенаторами, щоб узгодити затвердження контраверсійних кандидатур в адміністрацію Трампа.
Майбутній віце-президент організовує зустрічі в сенаті, зокрема з потенційним генпрокурором Ґейтсом.
Сенаторів переконують, що Трампу потрібна затверджена команда саме з запропонованих кандидатів і то швидко. В разі відмови проголосувати за затвердження сенаторам натякають, що наступного разу переобратися може бути непросто — команда президента організує гарячі праймеріз. Проте не для всіх сенаторів цей аргумент вагомий.
Ось, до речі, топ-9 республіканців в сенаті, які можуть створити Трампу проблеми:
Ліза Мурковскі (Аляска)
Сьюзан Коловнс (Мен)
Джон Куртіс (Юта) (це він прийшов на місце Міта Ромні)
Білл Кессіді (Луїзіана)
Тодд Янґ (Індіана)
Джоні Ернст (Айова)
Том Тілліс (Північна Кароліна)
Джон Корнін (Техас)
Мітч МакКонел (Кентуккі) (цьому діду вже точно нічого втрачати)

1700
24-11-20 13:41

Поки майбутній радник Трампа Волц освоюється в ролі головного деескалатора, критикуючи рішення адміністрації дозволити удари АТАCMSами жирними ракетами «вглиб» території РФ, а шизофреніки-республіканці в Палаті висловлюються, що цей дозвіл достойний імпічменту, у мене нема сил в деталях слідкувати за цими діячами.
Натомість, обнадійливо виглядає консолідація і координація в Європі.
Зокрема, тішить згода міністрів в питанні оборонних єврооблігацій. Такі спільні запозичення — це дуже важливо для сталого і достатньо масштабного розвитку оборонної промисловості в ЄС. А вона потрібна сьогодні як ніколи.

1500
24-11-19 21:00
⚡️⚡️⚡️Байден дав Бандері героя України!
Жарт для олдів на тему lame duck presidency.
1700
24-11-17 18:19
Бувай, Америко!
Поки Сполучені Штати вправляються у внутрішніх кульбітаз десь між популізмом і фашизмом, Європі доводиться міркувати про своє майбутнє в цьому мінливому світі.
А ми з шановним панством поміркували про природу трансатлантичних стосунків, а головне — про перспективи Європи на шляху до так званої стратегічної автономності.
В студії:
Головний редактор 12 зірок — Георгій Рябцун
Політолог — Ярослав Божко
Ставить питання — Віталій Нелепов
Слухати на Apple Podcast
Слухати на Spotify Podcast
Слухати на YouTube
🇪🇺 Підписатися на 12 зірок
1800
24-11-11 15:06

Ні Гейлі, ні Помпео в адміністрації Трампа не буде.
Про це він сам написав в соцмережах.
Якщо про Гейлі особливо сумнівів не було, то з Помпео трохи сюрприз. Йому пророкували держдеп чи Пентагон. Але ні.
Якщо не знайшлось місця Помпео, то наврядчи знайдеться місце і його плану по Україні, який багато хто мріяв побачити планом Трампа.

1800
24-11-10 04:56

Майбутнє для демократів Здавалось би результати виборів більш ніж розчарування для демократів. Але не для всіх. Зокрема, для тих, хто має президентські амбіції перемога Трампа подарувала значно більше шансів, ніж перемога Камали. Балотуватись аж в 2032…

1700
24-11-08 09:10

Майбутнє для демократів
Здавалось би результати виборів більш ніж розчарування для демократів. Але не для всіх.
Зокрема, для тих, хто має президентські амбіції перемога Трампа подарувала значно більше шансів, ніж перемога Камали.
Балотуватись аж в 2032 році (бо ж в 2028 проти чинного президента на праймеріз не красиво). До того ж або проти чинного президента (якби Камала не переобралась), або після двох термінів Камали (виборець захоче змін). Коротше варіанти погані.
Натомість при Трампі шлях до 2028 великій когорті «дозрілих» демократів виглядає сповненим можливостей. А опонентом за 4 роки буде не Трамп.
Попереду мідтерми 2026. Шанс заявити про себе, або агітуючи за когось, або самому балотуватись/переобиратись з прицілом на президентську кампанію за два роки.
Демократи, ймовірно, матимуть серію успіхів. Бо карта переобрання сенату буде більш сприятлива саме для демократів, а не переконлива республіканська більшість в Палаті (а вона лишиться не переконливою) — потенційна жертва «блакитної хвилі», типової для мідтермів.
Тож ось вам список людей, у кого зараз можливо не найгірший настрій:
•Губернатор Каліфорнії Ґевін Ньюсом
•Губернатор Пенсильванії Джош Шапіро
•Губернатор Мічигана Ґретхен Вітмар
•Губернатор Північної Кароліни Рой Купер
•Губернатор Міннесоти Тім Волз (чому б і ні?)
•Сенатор Емі Клобушар (памʼятаєте її?)
•Міністр транспорту Піт Буттіджеч (знову забув як там я писав його прізвище)
І, хтозна, можливо за три роки ви навіть читатимете про цих людей на цьому каналі. Бо колись цей канал почався з огляду кандидатів на праймеріз 2020…

1900
24-11-07 17:37
В контексті прогнозування результатів пригадались мені результати 2008 і 2016. Своєрідний бейзлайн чи золотий стандарт для кандидатів.
І якщо у Трампа, в принципі, є шанс повторити 2016, то в найоптимістичнішому сценарії для Камали вона візьме все обамівське, але без Флориди.
Зображення до поточного посту у каналі "US Politics" - @usapol2022
Зображення до поточного посту у каналі "US Politics" - @usapol2022
1300
24-11-05 11:15
🇪🇺🇺🇸 Європейська картина торговельної політики майбутнього президента США. На що розраховують європейці?
За Трампа торговельна політика, ймовірно, буде більш агресивною, зосередженою на тарифах, ізоляціонізмі та протекціонізмі. Трамп розглядає торгівлю як гру з нульовою сумою, посилить заходи проти Китаю та союзників, таких як ЄС, щоб зменшити торговельний дефіцит США. Його адміністрація надаватиме пріоритет внутрішньому виробництву та автаркії, розглядаючи торгівлю як інструмент національної безпеки та геополітичного впливу.
На противагу цьому, Камала Гарріс, як очікується, не надаватиме пріоритету торгівлі, принаймні на початку свого президентства. Її підхід значною мірою продовжуватиме «орієнтовану на працівників» торговельну політику Байдена, наголошуючи на сталих і справедливих торговельних практиках з акцентом на правах людини, трудових та екологічних стандартах. Гарріс, найімовірніше, буде підтримувати стратегічні партнерства та багатосторонні механізми, хоча також буде готова використовувати тарифи вибірково, особливо проти Китаю, щоб захистити американські робочі місця та галузі, що також не відповідатиме багатостороннім правилам.
Економічна безпека у фокусі обох кандидатів, але Трамп і Гарріс пропонують різні методи та швидкість її досягнення.
Американські робочі місця та економічна безпека, зосереджена на антикитайській політиці, будуть на передньому плані торговельної політики США наступного президента. Різниця між кандидатами полягатиме в стратегії, обраній для відновлення американських робочих місць, а також у швидкості її імплементації: радикальне чи стратегічне відокремлення.
Мета Трампа – «перемістити цілі галузі промисловості» назад до США та зменшити залежність від Китаю з міркувань національної та економічної безпеки: по суті, здійснити відокремлення від КНР, а також покарати інші країни, з якими США мають дефіцит торговельного балансу.
Зі свого боку, Гарріс скоріш за все залишиться послідовницею вибіркового стратегічного відокремлення Байдена.
У своїй передвиборчій програмі Гарріс заявляє, що зосередиться на збереженні «американського лідерства в галузі напівпровідників, чистої енергії, ШІ та інших передових галузях майбутнього», а також на боротьбі з китайською недобросовісною торговельною практикою, «яка підриває інтереси американських робітників».
Вона була прихильницею Закону про зниження інфляції (IRA), Закону про науку і технології CHIPS та Закону «Купуй американське» і продовжуватиме зосереджуватися на просуванні американського виробництва та інновацій, а також на протидії зростанню Китаю, навіть якщо це означатиме порушення правил СОТ щодо субсидій.
Що стосується тарифів, то Гарріс виступала проти їх використання Трампом, називаючи їх «національним податком з продажів» з огляду на їхній вплив на американських робітників. Адміністрація Байдена зберегла багато мит Трампа і лише пом'якшила трансатлантичні торговельні відносини, тимчасово призупинивши санкції, пов'язані з суперечкою між Boeing та Airbus, і підвищивши тарифи на імпорт європейського алюмінію та сталі. Вона також не побоялася запровадити нові тарифи (до 100%) проти Китаю. Але вони були спрямовані на конкретні технології, тоді як Трамп вплине на величезний спектр основних споживчих товарів. Гарріс, ймовірно, і надалі буде обережною у запровадженні тарифів, націлюючи їх переважно на Китай і мінімізуючи непередбачувані наслідки для американських домогосподарств. Союзники, такі як ЄС, можуть розраховувати на те, що їм вдасться уникнути мит на їхній експорт.
Очікується, що жодна з адміністрацій не надаватиме пріоритетності угодам про вільну торгівлю, а багатостороння взаємодія, особливо зі СОТ, буде депріоритезована. Що стосується демократів – їх саботаж роботи СОТ розпочався ще в часи президенства Обами і продовжився за Байдена.
Посилення тиску на союзників з метою приведення їх у відповідність до американського бачення світу в поєднанні з більш орієнтованою на внутрішню політику США, призведе до посилення пріоритетності стратегічної автономії та економічної безпеки ЄС.
🇪🇺 Підписатися на 12 зірок
884
24-11-04 12:13