Джерело
ДСБТ-УКРТРАНСБЕЗПЕКА | Порушення зафіксоване WIM-системою: за перевантаження вантажівки перев...
4 100 Охват/переглядів
2025-06-10 16:00
Повідомлення №5907
Порушення зафіксоване WIM-системою: за перевантаження вантажівки перевізник сплатить 17 000 грн☝️Миколаївська область (WIM 52). Порушник — вантажний автомобіль марки DAF (на фото).🛣 WIM-система зафіксувала:🔹перевищення навантаження на одинарну вісь транспортного засобу на 12,85%: 12,97 т при дозволеній максимальній фактичній масі 11,5 т.Відтак, перевізник сплатить штраф у розмірі 17 000 грн.⚠️ Зверніть увагуНині діють такі штрафи за порушення габаритно-вагових норм:📌від 5 % до 10 % – 8 500 грн;📌від 10 % до 20 % – 17 000 грн;📌від 20% до 30 % – 34 000 грн;📌понад 30% від встановленої норми – 51 000 грн.ℹ️ Нагадаємо, з 23 травня Укртрансбезпека👮♂️👮 фіксує порушення габаритно-вагових норм з нового WIM-комплекса (WIM 52) розташованого на автодорозі M-14, км 126+562, Миколаївська область. За цей час було винесено 7 постанов на суму 68 000 гривень.📑 Актуальні реквізити для сплати 🛣WIM-штрафів можна переглянути за посиланням http://surl.li/wyjqoe❓Як перевірити наявність постанови, сформованої в автоматичному режимі дивіться за посиланням https://t.me/ukrtransbezpeka/4680👮♂️👮Укртрансбезпека закликає перевізників дотримуватися встановлених габаритно-вагових норм. Це дозволить зберегти дорожню інфраструктуру та уникнути непередбачених видатків.Telegram | Сайт | Facebook | WhatsApp