👁 3,500
26-06-22 06:30
Волинь: на перевізника та ванатжовідправника складено адмінматеріали за порушення габаритного-вагових нормПід час рейду на а/д Н-22 «Устилуг-Луцьк-Рівне» інспектори Управління державного нагляду (контролю) у Волинській області виявили 5 вантажних транспортних засобів з ознаками перевищення габаритно-вагових норм.За результатами ГВК у всіх 5 випадках встановлено перевищення допустимих габаритних параметрів — від +24,3% до +56,8%.Для продовження руху перевізник отримав відповідні дозволи. Лише після цього з вантажівок були зняті блокувальні пристрої і вони продовжили свій рух.Також відповідальність за порушення вимог щодо оформлення та внесення відомостей до ТТН нестиме вантажовідправник.Загальна сума штрафних санкцій за виявлені порушення склала — 476 000 гривень.🔗 Ознайомитися з допустимими габаритно-ваговими параметрами можна за посиланням.🔰 Укртрансбезпека нагадує: дотримання габаритних і вагових норм є важливою умовою безпечної експлуатації автомобільних доріг та відповідального перевезення вантажів.Telegram | Сайт | Facebook | WhatsApp | YouTube