Джерело
СТОЇК | Добрий ранок!Почитав новини за останні пару днів, вибрав для Вас найці...
81 Охват/переглядів
2022-12-10 08:36
Повідомлення №476
Добрий ранок!Почитав новини за останні пару днів, вибрав для Вас найцікавіше🔥1️⃣ Узбекистан і Казахстан "кинули" рф з газовим союзом. Лідери двох азійських країн заявили, що не будуть обмінювати політичну волю на вигідні газові контракти. Якщо організовувати з росією будь-які угоди, то тільки на умовах ринкової економіки. Думка: азійські хлопаки чітко сказали, нехєр до нас лізти зі своїми політичними умовами, хочеш торгувати - торгуй по ринку. Ніяких поблажок, допомог, підтримки курсу партії не чекай! 2️⃣ Пам'ятаєте про зека-вагнерівця, який в ростовській області розстрілював поліцаїв з кулемету? Так ось, його спіймали, допитали. Підтвердилась його судимість, участь у ЧВК "вагнер" і славний побіг з фронту. Обічній рускій сидіть і грусно розповідає історію звичайного, аполітичного життя. Думка: ніхто не був здивований такому розвитку подій. Вірогідно такі випадки тепер будуть все частіше і частіше. Бо підвищіти кількість макак зі зброєю на фронті не кращій варіант. Люди зі зброєю без дисципліни - потенційні злочинці, потенційні вбивці і мародери. Привітаємо населення рф із новим геополітичним здобутком. 3️⃣ Гіркін, він же Стрєлков приїхав зі свого відпочинку на другій лінії оборони рф і видає БАЗУ. Каже, що росіяни відмовились від наступу, проти НАТОвського озброєння їм нема що протиставити, а ракет та літаючих мотоциклів не так багато, щоб проводити масовані удари по нашій інфраструктурі. Думка: подія досить знакова, один із провідників "рос. весни 2014", з величезною аудиторією російських голів, каже речі, які нам і так зрозумілі. Але для його підписників, та купи каналів, які його цитують, ці слова схожі зі смартфоном у 19 сторіччі. Тому хай працює і виливає свою злість (за те що не дали повоювати і прокинули) у слова правди! Чекаємо ваших думок в коментарях! 👩🏻💻