Статистика telegram каналу - @ukrmedjournal

Український медичний часопис

Subscribers: 9079
Photos: 4330  Videos: 3  Links: 7340 
Спеціалізоване видання для фахівців охорони здоров'я. https://www.umj.com.ua/ https://facebook.com/pg/ukrmedjournal/posts https://facebook.com/pg/compendium.com.ua/posts
2021-10-02

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

2024-03-28
2023-12-23
2023-10-02

Історія змін назви

Український медичний часопис
2024-03-28
Telegram: Contact @ukrmedjournal
2024-03-26
Український медичний часопис
2024-03-20

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
📰 Українські лікарні отримають обладнання в межах спільного проєкту МОЗ та Світового банку

🔍
До українських спеціалізованих лікарень у різних регіонах України надійде 12 новітніх комп’ютерних томографів та 11 ангіографів вже до кінця поточного року. Закупівля медичного обладнання здійснювалася в межах спільного проєкту Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) України та Світового банку «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні» та додаткового фінансування до нього.

📲 Читати далі: https://bit.ly/4cJgztn

🔔 Telegram канал УМЧ - https://bit.ly/3PQBgec
Фото до посту
📰 Між Україною та Чехією підписаний меморандум про співпрацю у сфері охорони здоров’я

🔍
16 липня в Празі відбулися спільні міжурядові консультації України та Чеської Республіки. Під час засідання обговорювалися питання двосторонньої співпраці, зокрема у сфері охорони здоров’я. Також у межах засідання міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та віцепрем’єр-міністр охорони здоров’я Чеської Республіки Властіміл Валек підписали меморандум про взаєморозуміння між Міністерством охорони здоров’я України та міністерством охорони здоров’я Чеської Республіки. Документ закладає основи для подальшого зміцнення співпраці між країнами у сфері охорони здоров’я та громадського здоров’я.

📲 Читати далі: https://bit.ly/3xOsXsU

🔔 Telegram канал УМЧ - https://bit.ly/3PQBgec
Фото до посту
📰 МОЗ України підписано меморандум про співпрацю з Бельгійським державним агентством з розвитку Enabel

🔍
Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та директор Бельгійського державного агентства з розвитку Enabel Дірк Депре підписали меморандум про співробітництво. Метою співпраці є реалізація проєктів з довгострокової підтримки української системи охорони здоров’я на 2024–2029 рр., підготовки українських медичних закладів до майбутнього зимового періоду, реабілітація для українців, які постраждали через наслідки повномасштабної війни тощо.

📲 Читати далі: https://bit.ly/4bIxzyr

🔔 Telegram канал УМЧ - https://bit.ly/3PQBgec
Фото до посту
📰 Уряд схвалив законопроєкт щодо удосконалення перевірок обґрунтованості видачі листків непрацездатності

🔍
Кабінет Міністрів України ухвалив законопроєкт, розроблений Міністерством охорони здоров’я. Після ухвалення Верховною Радою він дозволить зробити більш ефективним процес встановлення факту тимчасової непрацездатності. Для цього передбачені зміни до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

📲 Читати далі: https://bit.ly/3WitXyF

🔔 Telegram канал УМЧ - https://bit.ly/3PQBgec
Фото до посту
📰 Затверджено Новий клінічний протокол «Ігрова залежність (лудоманія)»

🔍
Наказом Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) України від 10 червня 2024 р. № 1201 затверджено Новий клінічний протокол медичної допомоги «Ігрова залежність (лудоманія)».

📲 Читати далі: https://bit.ly/3WinQu6

🔔 Telegram канал УМЧ - https://bit.ly/3PQBgec
Фото до посту
🍷 Алкогольна хвороба печінки (АХП) — одна з найбільш поширених патологій печінки в країнах Європи та США, розвиток якої пов’язаний з хронічним та надмірним зловживанням алкоголем, яке перевищує споживання >40 г чистого алкоголю на добу (до 375 мл вина із вмістом алкоголю 13% або >1 л пива міцністю 5%) протягом тривалого періоду.

🌍 Згідно з даними проєкту Глобального тягаря хвороб (Global Burden of Disease), у 2016 р. внаслідок цирозу печінки (ЦП) та хронічних хвороб печінки померли 1 256 900 осіб, серед яких 334 900 (27%) — через наслідки хронічного та надмірного споживання алкоголю.

📖 У статті «Алкогольна хвороба печінки як міждисциплінарна проблема» ви ознайомитеся з особливостями діагностики АХП, патогенезом розвитку печінкової енцефалопатії на тлі АХП, а також із терапевтичними можливостями ведення таких пацієнтів.

🔗 Читайте повну версію статті за посиланням: https://bit.ly/3QT6Ub0

👍 Натисніть вподобайку, якщо цей матеріал був корисним для вас.

🔔 Telegram канал УМЧ
📰 Вебінар «Пацієнт в ЕСОЗ: ідентифікація, пошук, реєстрація та зміна персональних даних»

🔍
На сьогодні в електронній системі охорони здоровʼя (ЕСОЗ) зареєстровано понад 35 млн українців. Реєстрація пацієнта є передумовою для обліку надання медичної допомоги в ЕСОЗ, зокрема створення електронних рецептів та направлень, медичних висновків та використання інших цифрових сервісів.

📲 Читати далі: https://bit.ly/3QZzgAp

🔔 Telegram канал УМЧ - https://bit.ly/3PQBgec
📰 На Дніпропетровщині запускається пілотний проєкт скринінгу вірусу папіломи людини

🔍
У Дніпропетровській обл. запускається пілотний проєкт скринінгу вірусу папіломи людини. У рамках проєкту протягом 2 міс у регіоні будуть проведені скринінгові дослідження на рак шийки матки за новою методикою для 3000 жінок репродуктивного віку. Метою впровадження цього проєкту є збільшення виявлення захворювання на ранніх стадіях для збереження репродуктивної функції та зменшення витрат на лікування для держави та пацієнта.

📲 Читати далі: https://bit.ly/3SP4QCt

🔔 Telegram канал УМЧ - https://bit.ly/3PQBgec
📰 Триває робота над єдиною системою домедичної допомоги в бойових умовах

🔍
Міністерство оборони України разом з бойовими медиками, волонтерами та представниками громадських організацій почало розробляти єдину систему домедичної допомоги.

📲 Читати далі: https://bit.ly/3G0Vr2X

🔔 Telegram канал УМЧ - https://bit.ly/3PQBgec
🎉 Нас уже 8 000!

🙏 Ми дуже дякуємо кожному за довіру до нашого ресурсу.

💡Ви надихаєте нас. Ви - найкраща аудиторія!

🤔 Поділіться у коментарях, чому ви читаєте наш канал? Яка інформація для вас є найбільш актуальною? Можливо, чого вам не вистачає у нашому каналі?

👀 Ми уважно читаємо коментарі, і беремо до уваги усі побажання та пропозиції, щоб ставати кращими для вас.
📰 Національний форум з неінфекційних захворювань

🔍
14–15 листопада 2023 р. Україно-швейцарський проєкт «Діємо для здоров’я» разом з Міністерством охорони здоров’я України та Центром громадського здоров’я організовує Національний форум з неінфекційних захворювань.

📲 Читати далі: https://bit.ly/3QVwz2H

🔔 Telegram канал УМЧ - https://bit.ly/3PQBgec
🌍💊 12 листопада - Всесвітній тиждень обізнаності про антибіотики.

🏥 Сьогодні тема антибіотикорезистентності та раціональної #антибіотикотерапії є набільш обговорюваною темою світової медичної спільноти.

🔬 Незважаючи на те, що накопочено чимало знань про механізми формування стійкості бактерій до антибіотиків, у світі фіксуються випадки мультирезистентних штамів, які уже не чутливі до існуючих препаратів.

💊 #Антибіотики - це ліки, які щоденно рятують тисячі життів. Проте, необгрунтоване застосування цих засобів у тривалій перспективі несе непоправні наслідки.

🔗 Тож, пропонуємо вам звернути увагу на рубрику “Раціональна антибіотикотерапія” за посиланням: https://bit.ly/40vYlWO

💬 Поділіться у коментарях, який метод, на Вашу думку, є найбільш дієвим у запобіганні подальшого поглиблення проблеми антибіотикорезистентності?

🔔 Telegram канал УМЧ - https://bit.ly/3PQBgec
📰 Відновлення медзакладів та безперебійне надання медичної допомоги обговорили на Колегії МОЗ

🔍
Проєкти відновлення медзакладів мають забезпечити безперебійне надання меддопомоги та слугувати розвитку медичної системи загалом. На цьому наголосив міністр охорони здоровʼя України Віктор Ляшко під час чергового засідання Колегії Міністерства охорони здоров’я України, яке відбулося 9 листопада 2023 р.

📲 Читати далі: https://bit.ly/40wfGz0

🔔 Telegram канал УМЧ - https://bit.ly/3PQBgec
📰 Відбувся круглий стіл з питань фінансування первинної медичної допомоги

🔍
Представники Національної служби здоров’я України (НСЗУ) 8 листопада 2023 р. взяли участь у роботі круглого столу з питань фінансування первинної медичної допомоги, який організовано World Health Organization Ukraine. Серед учасників круглого столу — представники міжнародних організацій та партнерів, профільних державних інституцій, професійних та пацієнтських організацій, що працюють у сфері розвитку та трансформації сфери охорони здоровʼя в Україні, зокрема й первинної медичної допомоги, а також представники надавачів послуг первинної медичної допомоги (ПМД).

📲 Читати далі: https://bit.ly/49tPrwX

🔔 Telegram канал УМЧ - https://bit.ly/3PQBgec
📰 Форум з питань розрахунку вартості та фінансування первинної медичної допомоги

🔍
9 листопада 2023 р. відбудеться Форум з питань розрахунку вартості та фінансування первинної медичної допомоги. Приєднатися до форуму можна онлайн.

📲 Читати далі: https://bit.ly/3soygwe

🔔 Telegram канал УМЧ - https://bit.ly/3PQBgec
📰 За напад на медика — до 12 років ув’язнення. Зареєстровано відповідний законопроєкт

🔍
7 листопада 2023 р. У Верховній Раді України зареєстровано проєкт закону № 10221 про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту медичних працівників, працівників системи екстреної медичної допомоги та аптечних закладів, фахівців з реабілітації, рятувальників від протиправного посягання на життя та здоров’я під час виконання службових обов’язків.

📲 Читати далі: https://bit.ly/3FKsOHf

🔔 Telegram канал УМЧ - https://bit.ly/3PQBgec
📰 Вірусний гепатит А: що відбувається в Україні

🔍
У період з 17 жовтня до 6 листопада на Вінниччині лабораторно підтверджено 245 випадків гепатиту А. 182 людини потрапили до лікарень: 128 (з яких 24 дитини) пройшли лікування та виписані, ще 54 пацієнти залишаються в медичних закладах.

📲 Читати далі: https://bit.ly/3u3x8P6

🔔 Telegram канал УМЧ - https://bit.ly/3PQBgec
📰 Епідемічна ситуація щодо грипу та ГРВІ за останній тиждень

🔍
З початку жовтня в Україні захворіли 553 166 українців на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) — це застуда, грип та COVID-19. За останній тиждень (з 23 до 29 жовтня) зареєстровано 143 996 випадків, із них 78 921 — діти віком до 17 років.

📲 Читати далі: https://bit.ly/46X7qKK

🔔 Telegram канал УМЧ - https://bit.ly/3PQBgec
Елімінація вірусних гепатитів: відбулася зустріч із місією ВООЗ

У Міністерстві охорони здоров’я відбулася зустріч із місією Всесвітньої організації охорони здоров’я, під час якої представники Міністерства та Центру громадського здоров’я обговорили з учасниками місії національну програму з протидії вірусним гепатитам в Україні. Місія відзначила прогрес, якого попри повномасштабну війну вдалося досягти, та подальші кроки щодо комплексних та ефективних заходів, спрямованих на виявлення та лікування вірусних гепатитів відповідно до глобальних цілей.

Читати далі: https://bit.ly/3QkZNqk

Telegram канал УМЧ - https://bit.ly/3PQBgec
Затверджено стандарт «Переломи середньої зони обличчя»

Наказом МОЗ України від 31 жовтня 2023 р. № 1886 затверджено Стандарт медичної допомоги «Переломи середньої зони обличчя (верхньої щелепи, вилицевого та назо-етмоїдального комплексу, орбіти)».

Читати далі: https://bit.ly/49gzc6w

Telegram канал УМЧ - https://ift.tt/5FPQbVM