Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Український геймер 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Український геймер 🇺🇦

@ukrainiangamermemes2001
Кількість підписників: 421
Фото: 3,480
Відео: 697
Посилання: 3,250
Опис:
Найкращі українські ігрові меми вкрадені з інших каналів. Як і новини. Як і відоси. Все як у всіх, короч🌍🎮🕹️ https://youtube.com/@ukrainegamer1310 Для зв'язку📞 - @otzhe_retro
Джерело

Український геймер 🇺🇦 | Це краще, ніж AES”FPGA Розробник Jotego дав інтерв'ю Creativo en Japón...

Логотип телеграм спільноти - Український геймер 🇺🇦 Український геймер 🇺🇦 @ukrainiangamermemes2001
51 Охват/переглядів 2026-05-06 13:31 Повідомлення №5219
“Це краще, ніж AES”FPGA Розробник Jotego дав інтерв'ю Creativo en Japón (відео іспанською, можна подивитись з субтитрами), де розповів про свою участь у створенні майбутньої консолі Neo Geo AES+ від Plaion. І відповів на чимало питань, які турбували ретроігрову спільноту. І я хочу сказати це все виглядає дуже багатообіцяючим. Jotego підтвердив, що він і Furrtek були частиною проєкту, і що пристрій використовує ASIC-чіп, створений на основі FPGA-ядра MiSTer. Він навів аналогію, що це більше схоже на Genesis 2 у порівнянні з Genesis 1 - чіпи могли бути об’єднані в один, але це все ще та сама система.На моє превелике щастя Jotego підтвердив, що A/V-вихід підтримуватиме RGB, і що він допомагав зробити кольори максимально точними до оригіналу. Також розповів про аудіосхему, яку спеціально налаштували, щоб вона звучала якомога ближче до оригінальної.Ну і звісно жодних затримок, все як ми любимо. Щодо HDMI-виходу - поки немає інформації про затримку чи підтримувані роздільні здатності, але якщо він поводиться як ядро MiSTer, то затримка також має бути дуже низькою. Тож я особисто в захваті.Так що розчехляємо свої трінітрони, відкладаємо мінімум 200 єврів і чекаємо на реліз 12 листопада 2026р.