Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Український геймер 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Український геймер 🇺🇦

@ukrainiangamermemes2001
Кількість підписників: 421
Фото: 3,480
Відео: 697
Посилання: 3,250
Опис:
Найкращі українські ігрові меми вкрадені з інших каналів. Як і новини. Як і відоси. Все як у всіх, короч🌍🎮🕹️ https://youtube.com/@ukrainegamer1310 Для зв'язку📞 - @otzhe_retro
Джерело

Український геймер 🇺🇦 | Продовження про ноутбук від Zenith. Транзистор виявився не той, що я д...

Логотип телеграм спільноти - Український геймер 🇺🇦 Український геймер 🇺🇦 @ukrainiangamermemes2001
52 Охват/переглядів 2026-04-28 15:32 Повідомлення №5158
Продовження про ноутбук від Zenith. Транзистор виявився не той, що я думав, випаяв сусідній і тестер показав, що це таки MOSFET, а пропозицій його купити майже нема. В мене був доволі популярний IRLML6402, він в меншому корпусі (SOT-23), але за рахунок того, що більш сучасний, витримує навіть більший струм. Оригінальний транзистор так нагрівся, що перегрів плату і доріжки, тому довелося робити майже хирургічну операцію, щоб поставити новий. Після перевірки закрив все паяльною маскою. Після заміни транзистора ноут нормально запустився, поганяв його пару годин на максимальному навантаженні (дисковод + жорсткий диск), все нормально працює. Також довелося розібрати та почистити дисковод, щоб він знову почав читати дискети.Наступним кроком був пошук оригінальної операційної системи. Знайшов на https://wiki.preterhuman.net/ фото комплекта з цього ноутбука, оригінальна операційна система була Windows 3.1. Поліз шукати її, навіть знайшов архів з 6 дискет з ОЕМ версією Zenith, але перша дискета виявилася побитою, ані архіватори ані WinImage не могли її відкрити, на допомогу прийшов Gemini та HxD Hex Editor. Закинув в Gemini нормальний образ 2-ї дискети та побитий першої і воно підказало, де проблема. Поправив в файлі 3 байти і диск нормально відкрився, але його зміст викликає сумніви, що це від Zenith... Запостив фото з дискетами на профільному форумі, може у когось є такі дампи. ОЕМ версії Windows 95 для цього ноута нема, та й перевстановлювати його з 14 дискет теж сенсу небагато, якщо вдасться знайти оригінальну 3.1, то краще поставлю її. То ж поки цей проєкт відправляється в "зону очікування", щоб звільнити час і місце для наступного. Це теж ноут, дуже рідкісний. Stay tuned...p.s. А ще там стояв ломаний Prince of Persia та Vikings. Раніше хакери не соромились додавати свої персональні дані )))Щось не вийшло додати фото при редагуванні поста, залишив їх в коментарі.