Джерело
Ukrainer in Trier e.V. | Вітання! 🌿 Українці, кому небайдуже, як виростають наші українські діт...
148 Охват/переглядів
2026-06-19 14:18
Повідомлення №3794
Вітання! 🌿 Українці, кому небайдуже, як виростають наші українські діти закордоном, хто плекає рідну культуру й традиції, а може й лишень починає для себе їх відкривати: приходьте до нас на український стенд від Belle Bandura Ukrainian Songs and Bandura Music 🥰🎵 у день літнього сонцестояння 🌿 !!! на Fête de l'Amitié📆 21 червня з 11:30 📍до парку Есперанж (вхід з боку центру Joseph Altmann по вулиці 9 rue de Bettembourg, Hesperange)Наша співоча асоціація не тільки про музику й про пісні, ми також про культуру в ширшому аспекті, про історію, освіту й м’яку, але потужну культурну дипломатію. Приходьте знайомитися ближче 😉🤓✅ У нас є для вас чудові й ексклюзивні українські сувеніри й смакота!Вареники з картоплею й інші смаколики вже чекають на зустріч із вами! 😋🥟🥟🥟🥟🥟🥰Дітей і дорослих запрошуємо взяти участь у селі майстрів: на щастя, й у звʼязку з прогнозованою надвисокою температурою повітря всі творчі (участь безкоштовна) майстерки й столик із аква-гримом будуть усередині прохолодного приміщення 🥳 Приїздіть рятуватися від спеки до нас на фестиваль одним словом 😉😎🙃🤓🥟🩵💛🎶)Наші майстри - професіонали своєї справи й просто чудові люди навчать ваших діток і вас (або якщо вже вмієте, то нададуть простір і можливість): 🌻 малювати в стилі Петриківського розпису, 🦋 розмальовувати авторські глиняні заготовки-подаруночки, 🐥робити чарівних пташечок із картону ✂️🌾робити ще купу всілякого красивого власними руками ☺️В нас також працюватиме столик із розмальовками, столик аква-гриму 🌞І все це - в гарній і приємній атмосфері свята дружби, яке проводить щороку комуна Есперанжу 🌳 Робота понад 40 інформаційних і кулінарних стендів, музично-розважальна програма на сцені фестивалю, смаколики і «село майстрів» триватимуть 21 червня між 11:30 і 18:00. Чекаємо на вас! 💙💛Виступ українського дитячого колективу «Маринонька» в 15:50 🌿Виступ Ансамблю українського народного танцю «Берегині» в 16:15 🌻Не пропустіть!!! 🩵🎶💛