Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
Додано 14 лип 2024

Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?

@ukrainechelsea
Кількість підписників: 1 878
Фото: 24,900
Відео: 2,200
Посилання: 28,100
Опис:
Канал про улюблений клуб українською мовою! 💙🇺🇦 Мій патреон: patreon.com/ukrainechelsea Зарядити канал: https://t.me/ukrainechelsea?boost Створено 31 березня 2022 року. Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 Р

👥 Кількість підписників

1 878
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: +8
Середній/Місяць:: +18

👁️ Середній перегляд на повідомлення

916
Середній/День:: 817
Середній/Тиждень:: 988
ERR: 48.78%

📊 Кількість повідомлень на день

7.7
Останній день: 7
Середнє за тиждень: 8.7
Середнє за день: 7.7

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

🇬🇧🇮🇹 Енцо Мареска на закритій частині пресконференції:«Ми маємо захистити Коула Палмера. Та й не тільки Коула. Мені здається, у нас стільки проблем із травмами через Клубний Чемпіонат Світу, бо ми по суті не відпочивали. У нас буде зустріч з медштабом і ми будемо приймати найкраще для Коула рішення.«Взагалі ми маємо думати про те, як захистити всіх гравців. Коул лише один із них. Також це стосується Мої та Жоао Педро. З моменту, як він прийшов, він грав у кожному матчі.«Я б хотів дати відпочити Чалобі та Тосіну, бо вони цього заслужили. Проблема у тому, що у нас Фофана сам тільки-но після довготривалої травми. Тому якщо дати відпочити Треву, Тосіну та Фофана, то це сильно вдарить по якості».Про Кубок Ліги:«Чесно, я б краще грав проти команди АПЛ, а не проти суперника із третього дивізіону. Такі матчі викликають у мене багато занепокоєння, бо тут іноді можна допустити недооцінку. Футбол наповнений такими матчами. Цього потрібно уникати, намагатись робити свою роботу і потім думати про суботній матч з Брайтоном».Про «Ліверпуль»: «Якщо вони продовжать у цьому ж дусі, їх буде неможливо наздогнати. І це стосується не тільки нас, а всіх клубів. Вони проводять фантастичну роботу останнім часом. Гравці, яких вони підписують, показують налаштованість клубу вигравати АПЛ та Лігу Чемпіонів, це очевидно».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🇮🇹 Енцо Мареска після матчу:«Трохи дивна вийшла гра в тому плані, що мені здається, ми створили достатньо моментів у першому таймі, щоб забити. На початку другого тайму у нас знову були класні шанси. Проте другий гол частково вбив цю гру.«Ми очікували подібних проблем по ходу сезону. Коли команда на етапі побудови, то складно уникнути таких моментів в сезоні. Ніхто у цій кімнаті точно не очікував бачити нас там, де ми є зараз. Цей матч також показує, що ми надзвичайно далекі від реальнохї конкуренції, стабільності, нам цього не вистачає, щоб бути серед найкращих команд Англії. Ми маємо бути задоволені тим, де ми є, але маємо покращуватись.«Сьогоднішня поразка обумовлена не фізичними силами чи свіжістю гравців. Коли ти недостатньо створюєш і твої моменти не дуже гострі, то можна казати про таке, але ми гарно зіграли у першому таймі і на початку другого.«Я люблю аналізувати кожен матч окремо. Сьогодні ми створили багато моментів, проте ми повинні грати краще в обороні. У матчі з Фулгемом це було точно не те, як ми хочемо грати. Евертон є просто складним опонентом для всіх. Взагалі ми непогано розпочали грудень, просто завалили його кінцівку. Ми провели 9 матчів за місяць і, здається, трохи втомились під кінець».Про Ліама Ділепа:«Це Ліам. Я знаю його вже кілька років. В окремих моментах з ним ми повинні були оборонятись краще. Я вітаю його та його команду».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🇮🇹 Енцо Мареска після матчу.Про Ніколя Джексона:«Сьогодні Ніко забив і був просто винятковим. Постійно тримав у напрузі суперників, робив забігання. Пресинг голкіпера і правого центрального захисника від нього був чудовим».Про боротьбу за титул:«Я повторюсь: ми не готові битись з Ліверпулем, Арсеналом і Сіті. На це є чимало причин. Тільки через те, що сьогодні ми перемоги, моя думка не змінюється.«Для деяких гравців нашої команди минулорічний фінал Кубка Ліги був найбільшим матчем у їхній карʼєрі. Щоб ставати кращим, треба набиратись досвіду в подібних матчах. Це лише одна з причин, чому ми не можемо боротись з цими трьома командами зараз».Про сам матч:«Перформанс був дуже класним. Топ-гра у виконанні всієї команди як з мʼячем, так і без мʼяча. Я задоволений трьома очками.«Радий дуже за гол Енцо Фернандеса. Це саме те, що я від нього вимагаю. Підключення до атак, забігання в штрафний майданчик. Сьогодні він знову забив, я радий за нього».Про виступ Роберта Санчеса:«У мене взагалі немає жодних сумнівів з приводу Роберта і ми не зважаємо на шум ззовні. Я ним задоволений, сьогодні він виконав кілька класних сейвів і чудово рухав м‘яч при білдапі».Про те, що Кайседо грав правого захисника:«Моі заслуговує тільки найкращого. Він дуже скромний хлопець і неймовірний футболіст. Все, що ми його просимо, він виконує на відмінно».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇩🇰 Філіп Йорґенсен:«Конкуренція — це завжди добре. Я прийшов сюди, щоб конкурувати з Робертом, у підсумку, все зводиться до того, кого обере головний тренер.«Я на щоденній основі роблю все від себе залежне, щоб стати краще. «Мене дуже тепло зустріли в команді. Роберт у тому числі. Мені здається, що він дуже класний чувак і я впевнений, що він навʼяже мені хорошу конкуренцію, це точно буде здорова конкуренція.«В Іспанії ми завжди намагаємось будувати атаки від оборони і в цих моментах нерідко задіюється і голкіпер. Тому можу сказати, що я впевнений з цього приводу.«Тепер у мене є приблизне уявлення того, як хоче грати головний тренер, хоча сам трансфер стався дуже швидко».Детальніше про трансфер:«Коли мені зателефонували з "Челсі", то я взагалі не вагався. Мій клуб та агент знали, куди саме я хочу перейти, тому я щасливий.«Також був інтерес і з боку інших клубів Премʼєр-ліги. Втім найсерйозніший претендент був з Франції. Але я обрав "Челсі" і дуже цьому радий».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?