Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
Додано 14 лип 2024

Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?

@ukrainechelsea
Кількість підписників: 1 878
Фото: 24,900
Відео: 2,200
Посилання: 28,100
Опис:
Канал про улюблений клуб українською мовою! 💙🇺🇦 Мій патреон: patreon.com/ukrainechelsea Зарядити канал: https://t.me/ukrainechelsea?boost Створено 31 березня 2022 року. Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 Р

👥 Кількість підписників

1 878
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: +8
Середній/Місяць:: +18

👁️ Середній перегляд на повідомлення

916
Середній/День:: 817
Середній/Тиждень:: 988
ERR: 48.78%

📊 Кількість повідомлень на день

7.7
Останній день: 7
Середнє за тиждень: 8.7
Середнє за день: 7.7

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

🇬🇧💬 Каве Солекол зі Sky Sports про ситуацію в «Челсі»:«Гадаю, що власникам клубу дуже нашкодить той факт, що досвідчений гравець поставив під сумнів їхню стратегію, а також дуже-дуже суперечливе рішення відпустити Енцо Мареску в день Нового року. «Я не думаю, що власники Челсі переглянуть свою стратегію, але, на мою думку, вони можуть трохи її підкоригувати, внести кілька змін. Я вважаю, що вони усвідомлюють те, що багато людей критикують їх за те, що вони купують лише молодих гравців і, здається, йдуть шляхом обміну гравцями, замість того, щоб просто купувати футболістів світового класу і відразу ставити їх в основний склад.«Тепер я думаю, що вони будуть дуже завантажені роботою цього літа. Чи думаю я, що вони просто підуть і забудуть про свою стратегію підписання молодих гравців? Ні, не думаю, але я очікую, що вони, можливо, підпишуть декількох більш досвідчених гравців, декількох готових зірок.«Я гадаю, що якби ви поговорили з керівництвом Челсі, вони б вам сказали - Послухайте, ми також купували і досвідчених гравців, наприклад, ми підписали Жоао Педро, якому, здається, 25, майже 26, тож це неправда, що вони підписують лише молодих гравців, але, очевидно, кожен вболівальник Челсі, з яким ви поговорите, скаже вам: Послухайте, нам треба припинити цю стратегію простого обміну гравцями, нам треба повернутися до того, що ми робили раніше, а саме купувати найкращих гравців у світі. Нам потрібно підписати досвідченого воротаря, а також досвідченого центрального захисника. «Я думаю, що власники прислухаються до того, що кажуть вболівальники, колишні гравці, журналісти, а тепер і нинішні гравці. Я думаю, що вони прислухаються. Я думаю, що гравці явно незадоволені тим, що Енцо Мареска пішов. У відносинах між Енцо Марескою та ключовими фігурами у Челсі стався розрив, але загалом Енцо Мареска зробив чудову роботу. Минулого сезону він виграв 2 трофеї. Причина, через яку він пішов, — це те, що відбувалося за лаштунками. Це не було пов’язано конкретно з тим, що відбувалося на полі та з тим, як грала команда.«Якщо подивитися на Челсі за останні кілька тижнів, складається враження, що деякі гравці насправді не грають за свого головного тренера. Тож питання полягає в тому, чи переконав їх Ліам Росеньйор, чи гравці думають саме так, як багато вболівальників, що призначення Ліама було величезним ризиком, враховуючи, що він не мав того досвіду, який зазвичай потрібен для управління таким великим клубом, як Челсі.«Якщо подивитися на результати Челсі у березні, то вони зіграли сім матчів. Вони виграли одну гру, і це було на виїзді проти Астон Вілли. Я знаю, що Челсі вірить у Ліама Росеньйора і йому дадуть час, але в кінцевому рахунку футбол — це бізнес, де важливі результати, і якщо ти не досягаєш результатів, ти втратиш роботу».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🤭 День 315. Анекдот від Дяді Жори 315.У банк Манхеттена прийшла бабуся. Підійшла до менеджера й каже:— Синку, хочу рахунок у вас відкрити. І мільйон доларів на нього покласти.Менеджер аж побілів:— Це дуже велика сума. Такі рахунки відкриває виключно сам директор банку. Зараз я за ним сходжу.Менержер стрімголов побіг і привів директора. Той акуратно запитує:— Це ви, пані, хочете відкрити у нас рахунок?— Саме так, синку! На мільйон доларів.Дозвольте поцікавитись: а звідки у вас така сума?— Все життя я спорила з людьми. І щоразу вигравала. От і назбирала таку суму.Директор в шоці:— Це неймовірно!—Чого? — відповідає бабуся. Хочете і з вами поспорю? На цей же мільйон! Споримо, що завтра о 12.00 ваші яйця стануть квадратні?— Гаразд, але ж ви програєте!— А от і ні. Завтра побачите.Але мушу вас попередити, щоб наш спір був законний, я викличу свого юриста і він усе задокоментує.— Без питань.Наступного дня о 12.00 бабуся знову приходить до банку. Там її вже чекає директор і його юрист.— Доброго дня, пані. Мушу сказати, що спір ви свій програли. Мої яйця й досі круглі.— Дозвольте, я перевірю, —каже бабуся.Директор банку зняв штани. Бабуся все прощупала і каже:— Дійсно, круглі.Директор радіє:— То ви програли?— Вам програла, а вашому юристові – ні. Бо я з ним поспорила на 5 мільйонів доларів, що помацаю директора Манхеттенськогобанку за яйця.#крінжанекдот
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Ліам Росеньйор після матчу:«Вечір, який найбільше розчарував із моменту мого приходу в клуб. В плані речей, про які ми говорили. Не дарувати голи супернику, контролювати матч — цього всього не було.«Як на мене, ми достатньо активно грали на фінальній третині поля. Ми повернули собі контроль над матчем після невдалого старту, проте ми не були достатньо холоднокровними перед чужими воротами. «Вони забили свій перший гол з нічого і це вже не вперше таке стається з нами. Ми вийшли на другий тайм, контролювали перебіг, але помилка і 0:2. «Як на мене, це не про відсутність бажання чи відсутність віри команди в себе. Коли ти знаходишся в такій серії із поразок, то воно тисне на всіх. Але я не думаю, що наразі в цьому наша проблема».Про перший гол:«Якщо передивитись його у повторі, то це не питання тактики. Ми не пресингували сьогодні персонально. Ми грали 4-4-2 і просто вимкнулись. Я завжди хочу захищати своїх гравців і я беру на себе відповідальність за відсутність концентрації, але це стається занадто часто в останніх матчах».Більше про форму:«Я не хочу знаходити виправдання. Ми просто зіграли недостатньо якісно. Останній тиждень ми були не в найкращій формі. Дуже вчасно для нас прийшла міжнародна перерва. Деякі гравці зможуть перезавантажитись, деякі можуть відпочити. Трохи змінять оточення і повернуться із новими силами».Про те, що «Челсі» вже понад 300 хвилин не може забити бодай гол:«Якщо продовжувати грати і створювати моменти, то гол прийде. Це не питання того, що ми погано забігаємо чи мало бʼємо по воротах. Нам просто треба реалізовувати те, що ми створюємо».Про те, що після матчу він пішов подякувати виїзним вболівальникам:«Я повинен був, вони заплатили свої гроші. Вони люблять цей клуб і приїхали на виїзд. Я розумію, що зараз в клубі в основному розчарування. Це боляче. Але ми все ще на відстані 1 балу від зони ЛЧ. Сподіваюсь, перерва піде нам на користь».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Ліам Делап про своє життя в «Челсі»:«Все добре. Очевидно, у нас були складні тижні і результати пішли не такі, яких ми очікували, але менталітет у нашій команді все ще на висоті і в нас є ще багато за що грати. Ми фокусуємось на тих матчах, які у нас залишились.«Було дуже прикро вилітати з Ліги Чемпіонів. Ми хотіли дійти так далеко, як тільки можливо. Та взагалі вилітати з будь-якого турніру це боляче. Але, як я уже сказав, ментально ми сильні і фокусуємось на майбутніх матчах».Про ціль на сезон:«Очевидно, кваліфікуватись до ЛЧ на наступний сезон. Ми вже відчули, що таке Ліга Чемпіонів і такий клуб, як Челсі, має грати в цьому турнірі. Ми маємо зробити все від себе залежне, щоб туди потрапити».Про Росеньйора:«У нього все ще достатньо часу. Завжди важко приходити в новий клуб без передсезонки і доносити свої ідеї, коли у тебе немає часу підготуватись.«Він прийшов у розпал сезону і ми маємо матчі кожні 3 дні, це складно. Але те, як він підходить до роботи та меседжі, які він транслює, допомагають нам. Сподіваюсь, ми будемо покращуватись і з часом краще розумітимемо тренера».Про нестабільність «Челсі»:«Звісно, у нас це є. Це найважча частина футболу. Щоб вигравати всі турніри, треба перебувати у своїй найкращій формі довгий період, адже матчів багато і кожен із них важливий. Деякі результати, де ми програли, ми не заслуговували програвати. Іноді ми заслуговуємо більшого. Над цим нам потрібно працювати і знаходити способи вигравати такі матчі».Про Йорґенсена:«Та це легенда просто. Я чудово з ним ладнаю. Ми одного віку. Він знає багато мов, тому може тусуватися зі всіма групами гравців у нашому складі. Це прямо великий і важливий персонаж у нашій роздягальні».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Більше від Ліама Росеньйора з конференції.Про Колвілла:«Це хрести. Він наразі досягає всіх необхідних показників при відновленні, але нам треба переконатись, що він буде повністю готовим. До підсумкового повернення ще далеко».Про погану форму:«Коли ти програєш матчі, то завжди це несе за собою іншу шкоду. Я вивчаю своїх гравців, команду у персонал. Цього тижня я багато чого зрозумів.«Кожен менеджер переживає у своїй карʼєрі складні тижні. У мене були складні періоди раніше. Я програвав матчі в різних клубах, як і всі інші тренери. Ми маємо знайти спосіб переграти Евертон та пройти цей складний період».Про коментарі Енцо:«У мене була розмова з ним сьогодні вранці. Не тільки про його коментарі, а загалом. Він дав мені зрозуміти, що він повністю щасливий у нашому клубі і що він хоче перемагати. Він повністю відданий клубу і перемогам в цьому клубі».Про кваліфікацію до ЛЧ:«Це робить все зрозумілішим. Твої плани, трансферне вікно, все стає зрозумілим, адже все залежить від того чи ми вийдемо в ЛЧ. Наш клуб заслуговує там бути. Це наша ціль і ми зробимо все можливе у наступні тижні, щоб досягти її».Про те, що люди знущаються з нього за записку, яку він передав Ґарначо:«Це взагалі ніяк на мене не впливає. Я не здивований. Я просто намагаюсь допомогти своїй команді вигравати матчі. Якщо я не виграю, то в такому випадку я можу дихати неправильно, чи чхнути неправильно і люди будуть це обговорювати».Про свої ідеї:«Напевно, якщо подивитись на гру, то можна усвідомити реальність. Я б хотів мати передсезонку із командою, але це не означає, що без неї ми не можемо досягти успіху. Моменти у футболі, дрібні деталі та помилки вирішують все. І ось та ситуація із запискою. Я хочу, щоб моя команда завжди грала на своєму максимумі, незалежно від рахунку на табло і хвилини матчу».Про Сарра:«Йому непросто після тієї помилки. Важко після такого. Я все ще у захваті від Мамаду і впевнений, що на нього чекає велика карʼєра, саме тому він тут. Іноді для успіху треба проходити і через такі періоди своєї карʼєри. Це зробить його тільки сильнішим».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Ліам Росеньйор після матчу:«Важкий вечір. Ми розуміли, що це буде складне завдання і ми розпочали гру саме так, як і повинні були. Ми багато володіли м'ячем в останній третині поля. Але не можна допускати таких помилок на такому рівні. Потім був м'яч біля штрафного майданчика і Барколя точним ударом з 25 метрів відправляє його в кут воріт. Їхня впевненість в собі тільки зростала.«Вони були дуже холоднокровними. Третій гол також, заблокований удар, а потім удар дуже сильний в кут воріт. Я не дивився поки що на статистику, але у нас було багато ударів. Наш суперник не помилявся. Я хочу подякувати вболівальникам, вони бачили, як гравці старались до кінця».Про Мамаду Сарра:«Мамаду дуже хороший гравець. Але ми втратили наших двох основних правих захисники. бувають моменти, коли потрібно ставити своїх гравців у старт і довіритись їм. Той момент забрав вітер з наших вітрил».Про наступний матч:«Коли ти проходиш через такий складний період, треба бути впевнений, що твої напрацювання та звички є правильними. Нам треба готуватись до гри з Евертоном і показати наш максимум, здобувши там перемогу».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Ліам Росеньйор на передматчевій пресконференції.Про травми:«Ріс відчув певний дискомфорт у задній поверхні стегна наприкінці матчу з Ньюкаслом. Ми поки не розуміємо, наскільки серйозна травма. Але він точно пропустить завтрашній матч. Це може бути і серйозна травма. Після скану ми дізнаємось всі деталі. Мало захворів і не тренувався сьогодні, у Філіпа проблема з пахом і він також пройде сканування».Про те, що Нету уникнув бану від УЄФА за те, що штовхнув болбоя:«Це топ-футболіст. Він вибачився. Там не було злого умислу і в УЄФА прийняли правильне рішення».Про те, що «ПСЖ» на вихідних відпочивав і не мав матчу:«У них було більше часу на відпочинок, це нормально. Я не можу казати про інші ліги та їхні матчі, вони роблять так, як вважають за потрібне. Я хочу, щоб моя команда була повністю готова. Сподіваюсь, ми зможемо перевернути це протистояння. Це важко, але не неможливо».Про те, що минулого тижня в пресу злили стартовий склад «Челсі» за кілька годин до гри:«Якщо чесно, я навіть про це не думав особливо. Це не вперше у не востаннє. Я думаю про те, як вигравати матчі. Такі речі стаються. Я сподіваюсь, що більше такого не буде».Про пресинг команди:«Якщо ви подивитесь на наші пропущені голи, то там взагалі справа не в нашому пресингу. Пресинг дав нам шанс виступити саме так, як ми грали 75 хвилин. Чим більше ми над ним працюватимемо, тим сильніше ставатимемо. У нас не так багато часу на тренування, адже у нас багато матчів. Гравці показують максимум своїх можливостей і роблять все можливе, щоб пресинг працював так, як і повинен».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧✔️ Фанати «Челсі» були запрошені на зустріч із представниками керівництва клубу і зараз лідер фан-руху дав невеличкий дайджест того, що саме обговорювались там.• З приводу відходу Марески один із директорів заявив, що загальний вплив наставника дуже переоцінюють і що немає прямої статистичної залежності між наставниками і результатами.• Директори відзначають, що проблеми з Марескою почались із самого італійця, який хотів отримати у своєму оновленому контракті владу та пункти, які є у контрактах самих директорів.• Директор відмовився давати точний часовий проміжок, коли «Челсі» зможе знову боротись за чемпіонство. Проте відзначив, що вони будують одну з найкращих команд світу. Сказав, що він не вважає, що вони якось зневажливо ставляться до вболівальників і вони так само розчаровуються результатам, як і фанати.• Зарплатна стеля та взагалі система, що була запроваджена, обумовлена тими витратами на трансфери, які клуб робив з моменту приходу нових власників. І саме тому директор напряму визнає, що «Челсі» не буде змагатись за підписання найкращих зірок АПЛ. В клубі просто не платять таку зарплатню. Він привів у приклад кількох гравців стартового складу, які попри такий підхід по зарплатам грають чудово і є зірками.• Директор достатньо зневажливо відгукувався про досягнення клубу, які були за минулих власників і відзначив, що тоді не було системи і це все було дуже непослідовно. А вони навпаки, послідовні у своєму підході і будуть проєкт з яскравим майбутнім.• Директори визнали, що «Челсі» просто не може змагатись за підписання таких гравців як Семеньйо та Ґейї. Вони розглядають футболістів, які мають потенціал для перепродажу у випадку провалу.• Директори також відзначають, що «Челсі» плавно скорочує відрив від першого місця від сезону до сезону і що вболівальникам треба показати більше терпіння. Вони також відзначають, що очікують більшого прогресу від команди вже у цьому сезоні.• Сказали, що Луїс Енріке не підійшов би для роботи у рамках нашого проєкту. А Джон Террі не підходить клубу з професійної точки зору, тому його і не допускають до роботи з першою командою.Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Ліам Росеньйор на передматчевій пресконференції, основні віхи.Про перемогу на КЧС:«Я був у своїй вітальні, ще в Дербі. Пізній був матч, чудовий фінал. Дві фантастичні команди. То був феноменальний перформанс від хлопців, але це ніяк не корелюється із завтрашнім матчем».Про свій досвід у Франції:«У мене був прекрасний досвід в цій країні, коли я очолював Страсбур. Прекрасна ліга, з прекрасними наставниками та футболістами. Я не очікував повернутись сюди настільки рано. Я пишаюсь тим, що зараз очолюю Челсі і хочу створити тут особливі спогади».Про матч:«Завтра це буде зовсім інший матч з іншим контекстом. Ліга Чемпіонів сильно відрізняється від інших турнірів. Ми перемогли їх у фіналі КЧС і це було нелегко. Завтра треба показати найкращу версію себе».Про суперника:«ПСЖ був просто фантастичним минулого сезону. Той футбол, який я бачив у їхньому виконанні, це щось особливе. Коли ти настільки успішний, то всі навколо хочуть тебе обіграти ще більше, ніж зазвичай. Це нормально, я відчуваю подібне і в Челсі. Коли ти є топ-клубом, то про тебе говорять більше і звертають увагу більше.«ПСЖ — команда світового класу. Було б безумством думати інакше. Я очікую тут надзвичайно складного виклику, як тактично, так і фізично. Думаю, це буде прекрасний матч для нейтральних вболівальників. Треба не забувати, що це двоматчеве протистояння».Про те, хто завтра буде у воротах:«Ні, я не можу сказати. Взагалі у нас склад, де на кожну позицію кілька претендентів і важко вгадати, хто саме вийде на наступну гру. Ми будемо приймати фінальне рішення згодом».Про свій час у Страсбурі:«Французькі ЗМІ були дуже теплими до мене. Я насолоджувався своїм часом у Страсбурі. Я можу сказати, що це був один із найкращих досвідів у моєму житті. Я дякую всім, хто мені допомагав протягом цього періоду».Про те, що «ПСЖ» не гратиме, а відпочиватиме на вихідних:«Ми взагалі не думаємо про це. Ми розуміємо, що у нас складний графік матчів. Ми маємо бути готові і думати про себе».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Ліам Росеньйор після матчу:«Це був дуже класний виступ. Я відчував, що прямо зі стартового свистка ми контролювали хід гри. Наша відповідь на пропущений гол була прекрасною. Це все, що я хотів бачити від команди. Ми могли забивати більше. Загалом, класно і я дуже задоволений сьогодні.«Це дійсно класний вечір. У нас немає нових травм. Ми гарно відповіли на всі проблеми по ходу гри. Я не зрозумів, чому нам не дали пенальті у моменті з Рісом. Я все ж радий, що після невдачі на вихідних гравці відповіли подібним чином.«Жоао Педро росте і його впевненість у собі також. Я задоволений всіма голами, особливо тими двома ударами в пусті ворота. Бо найважливіше те, що він був у правильному місці та в правильний час в обох моментах, це важливо».Про те, що команда збирається в енергетичне коло в центрі поля, тим самим розлючуючи суперника:«Це була не моя ідея. Це придумали гравці. Мені сподобалось».Про Ґарначо:«Коли ти професіонал і робиш все правильно на тренуваннях, то те саме ти і переносиш на поле. Він тренувався з високою інтенсивністю і відтворив це на полі. Це не співпадіння, що сьогодні він показав такий футбол. Я задоволений, що він не пошкодував пас на Педро при четвертому голі».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?