Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - UKRAINE OFFENDER
Додано 06 гру 2025

UKRAINE OFFENDER

@ukraine_offender
Кількість підписників: 39
Фото: 118
Відео: 167
Посилання: 4
Опис:
Мошпит вокруг ялинки под карпатский рейв Если стал свидетелем нарушения "мовного закону", пиши в бот https://t.me/ua_offender_bot, будем расследовать преступление вместе

👥 Кількість підписників

39
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -2

👁️ Середній перегляд на повідомлення

41
Середній/День:: 46
Середній/Тиждень:: 35
ERR: 105.13%

📊 Кількість повідомлень на день

0.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 0.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 35 26-04-02 19:14
Почалося нове підготовче засідання в так званій "Вугільній справі" стосовно найбільшого крадівництва вугілля для потреб нашої енергетичної системи протягом останніх років. Головний підозрюваний - пане п'ятий президенте Порошенко. З'ясовується що під час проведення антитерористичної операції на Донбасі він таємно підписав з представниками так званих "народних республік" угоди щодо постачання вугілля згідно з цінами, потрібними йому та його бізнес-партнерам. Одне питання - чому тоді та за що загинули хлопці в Іловайську, під Зеленопіллям, в ДАП чи Луганському аеропорті? За нашу країну чи за збагачення Порошенка та його сім'ї? Він розграбував країну, нічого не робив, а потім подарував захиснику, який втратив ноги футбольний м'яч. До речі, протезування він так йому і не оплатив. Це зробили волонтери. Чи ми всі про це забули?? Він їздить по ділянкам фронту зі своїми дронами, при цьому отримує дуже великі гроші за їхній продаж. Зараз він каже що не крав вугілля. Війна та смерть десятків тисяч юнаків для нього лише бізнес, який він активно продовжує та бажає збільшити якщо переможе на майбутніх виборах.
👁 34 26-04-01 07:49
Два тижня тому детектив НАБУ в справі "Мідас" Олександр Абакумов передал необхідні документи для екстрадиції Тимура Міндіча та Олександра Цукермана з Ізраїлю - головних фігурантів цієї справи - генеральному прокурору Руслану Кравченку. Але всі ці папери досі не підписані, офіс генерального прокурора не бажає прийняти рішення, не відповідає на запитання НАБУ. Що це означає для нас? Все дуже добре та достатньо з'ясовано - влада не чипає своїх прихильників, найкращих друзів президента, які з 2019 року грабували країну під парасолькою Банкової. Це порушує головні принципи ЄС щодо боротьби з корупцією, якщо ми хочемо бути в європейській сім'ї. Тільки потім всі питають - чому Брюссель не бере нас в ЄС? Майбутні переговори щодо обговорення реалізації праці по інших кластерах вступу України в ЄС будуть взагалі неможливо здійснити поки крадії та злочинці спокійно знаходяться в іншій країні. Річ не тільки про припинення переговорів, незабаром європейські уряди скасують взагалі всі програми допомоги біженцям та змушеним переселенцям. Ми повинні зараз обрати - чи ми продовжимо ховати близьких президенту злочинців по різних країнах, чи ми втратимо європейську перспективу остаточно.
👁 57 26-03-18 10:56
Колишні керівники країни все більш бажають наблизитись до урядових установ, щоби продовжувати грабувати країну. Вони це робили дуже багато років, наприклад Петро Порошенко, голова партії "Європейська Солідарність". Тепер гроші закінчились, для нього є тільки одна можливість для продовження збагачення - прості люди. Поки тцкшники виловлюють людей по всій Україні, його діти зараз спокійно мешкають в Лондоні, їх нічого не турбує, в них все є. Повертатися в країну вони не планують. Але їхній батько хоче повернутися до влади. Порошенко вимагає термінову, негайну зустріч президента Зеленського із керівництвом опозиційних фракцій щодо створення "Уряду Національної Єдності". Треба відзначити, що він про це постійно говорить з 2019 року. Сидіти на галерці Верховної Ради йому не сподобалось. Тільки його партія втримує друге місце за хабарництвом в Верховній Раді після "монобільшості". Представники "Солідарності" брали найактивнішу участь в створенні ТЦК та його структур во всіх регіонах, ці невігласи кожен день отримують різні хабарі. Старі шахраї (Порошенко, Геращенко, Сюмар, Южаніна, Клімпуш-Цінцадзе) та їхні поплічники знову планують опинитись в уряді та на всіх відповідних посадах, як колись. Але спочатку нехай Порошенко поверне своїх дітей в Україну, зачине нелегальні бізнеси та запропонує реальну програму боротьби з корупцією. Досить слів про національний уряд. Покажіть, будь ласка, пане п'ятий президенте, дійсну готовність щось змінити в нашому житті.
👁 69 26-03-09 18:42
YouTube після скарги видалив відео з розслідуванням про колишнього керівника Офісу президента Андрія Єрмака "Хрещений батько "на удальонці", яке було опубліковано 6 лютого на каналі Української правди. Відео мало понад мільйон переглядів - в ньому вперше розкривалася діяльність Андрія Єрмака після звільнення з посади керівника Офісу президента. Пам'ятаєте як Єрмак говорив що обов'язково пійде на фронт одразу після свого звільнення. Звичайно, він цього не зробив, знаходиться зараз у Києві, пересувається в броньованому авто з великою кількістю охоронців. Кілька разів на тиждень президент Зеленський з ним зустрічається. Це свідчить про те що Єрмак продовжує впливати на прийняття відповідних рішень зв'язаних з керуванням державою. Думка нового керівника ОП Буданова Зеленського не цікавить. В той же час Єрмак та інші співучасники справи "Мідас" продовжують грабувати нашу країну. Факт заборони демонстрування відео з розслідуванням діяльності Єрмака повинен незабаром зацікавить детективів НАБУ.
👁 46 26-01-11 16:05
Почалися слідчі дії відносно злодіянь оливок Верхотуринського ТЦК, чиї дії призвели до каліцтва чоловіка в підвалі тцкшного штаба. Нагадуємо, після жорстокого звірячого побиття чоловіку потім хірурги ампутували яєчко. Під час побиття було серйозно пошкоджено око, чоловік не чує одним вухом, голова розбита. Вони його викинули на вулицю як сміття після тортур. Люди підібрали чоловіка та відвезли до лікарні. Також починаються рейди оливок по лікарнях, де вони шукають чоловіків по кабінетах та забирають їх невідомо куди, супроводжуючи все це побиттям. Вчора во Львові підори здійснили озброєний напад на молоду сім'ю, хлопця викрали на очах дівчини, її штовхнули в сніг, коли вона намагалася відбити свого чоловіка. Ніхто не хоче зупинити ці злодійства, бо може всі мають страшенний жах? Коли будемо боятися далі, нас всіх буде чекати доля того чоловіка з Верхотуринського ТЦК. Досить боятися, прийшов час діяти, хай горить земля під ногами ганебних оливок та їх спільників! Геть цю харківську оливкову гідоту з Франківщини!
👁 76 25-11-03 16:23
Мер Марцінків розказує що ніколи не бачив в нашому місті бусифікації з самого початку війни. Цікаво. Йому плювати на майбутнє як містян, так і інших людей з інших регіонів країни, які тут мешкають, змушених переселенців. Він тільки звітує Києву про те що все добре, ніяких труднощів немає. Але в дійсності йому треба походити пішки по місту в вечірні години без супроводження та камер, особисто подивитися що тут коїться. А коїться зараз справжнє свавілля, якого ми ніколи раніше не спостерігали протягом всієї історії нашого міста. Будьякі концерти чи розважальні програми в центрі міста закінчуються пакуванням. Є думка що все це організується з метою відволикти людей від небезпеки, зробити їх розслабленими, а потім вдарити. Харківські, сумські, черкаські та кропивницькі оливки лютують на наших вулицях, в той час коли ізолятори тцк заповнені чоловіками, яких катують, ґвалтують щоб отримати всі підписи та відправити на фронт. Пам'ятайте, цей мер та його прихильники не здатні нас захистити, вони тільки підтримують безлад та хаос, справжнє порушення прав людини. Бережіть себе від свавілля оливок та не піддавайтеся смутку та відчаю! Разом переможемо!