Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - UKRAINE OFFENDER
Додано 06 гру 2025

UKRAINE OFFENDER

@ukraine_offender
Кількість підписників: 39
Фото: 118
Відео: 167
Посилання: 4
Опис:
Мошпит вокруг ялинки под карпатский рейв Если стал свидетелем нарушения "мовного закону", пиши в бот https://t.me/ua_offender_bot, будем расследовать преступление вместе

👥 Кількість підписників

39
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -2

👁️ Середній перегляд на повідомлення

41
Середній/День:: 46
Середній/Тиждень:: 35
ERR: 105.13%

📊 Кількість повідомлень на день

0.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 0.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 19 26-06-18 19:13
В Закарпатському ТЦК після утримання помер чоловік. Його зібрали оливки на вулиці як завжди та повезли до будинку "комплектування". Потім чоловік знепритомнів, але ніхто спочатку не додумався допомогти. Тільки коли він остаточно втратив свідомість хтось з оливок вирішив викликати швидку. Лікарі здійснили все необхідне, але повернули людину назад до ТЦК. Наступного дня, без будьякої подальшої невідкладної допомоги він помер не приходячи до тями. Державне бюро розслідувань виказало готовність виявити всі обставини справи, тому що існують факти причетності оливок-охоронців до неодноразового систематичного побиття цієї людини, що призвело до погіршення стану здоров'я. Є тільки одне питання до влади та правоохоронних органів - чому всі ці заходи приймаються тільки тоді коли швидка фіксує смерть людей в застінках ТЦК?? Ніяких перевірок нема, тільки брехня та жонглювання словами. Треба сказати що таких ситуацій велика кількість, влада про це не розповідає. Де ваша обіцяна "реформа ТЦК"? Знову нічого. То раніше тільки виловлювали, били, зараз починають людей там відкрито вбивати.
👁 23 26-06-15 18:42
Масова бійка з оливками у Києві наглядно демонструє неможливість та небажання все це далі терпіти. Ми вже неодноразово бачили як вони знущаються з людей, постійно б'ють, забирають гроші та майно. 70% персоналу оливок набрано з тюрем та інших пенітенціарних установ. Це колишні рекетири, грабіжники, ґвалтівники, вбивці. Все це вже не приховується, тому вони активно грабять чуже майно. Влада пропонує реформування системи військового обліку та комплектування, але насправді ми бачимо тільки голослівні спічі. Верховна Рада замість того щоби вирішувати дійсні питання нашої дійсності займається тільки взаємним ображенням поміж нардепів. Поки вони сваряться та лаються оливки набирають до збройних сил інвалідів, також психічно хворих людей. Їх витягують з лікарен, із запланованого обстеження одразу до РТЦК. Хто наступні - сліпи, глухі, люди без кінцівок? Необхідні дійсні кроки до зміни ситуації, але не чудові слова пані Свириденко про майбутні зарплати військових в 400 тис. гривень на фронті. Ці гроші не дійдуть до військових, їх як завжди розкрадають та віддадуть тим же ганебним оливкам.
👁 23 26-06-10 15:17
На 12 років саджатимуть до в'язниці за незаконне утримання людей в застінках ТЦК. Таке рішення сьогодні почали обговорювати в уряді. Строк від 5 до 7 років світить оливкам за незаконне обмеження свободи, перевищення службових обов'язків, незаконне вилучення телефону та інших засобів зв'язку, створення ситуації постійної відсутності зв'язку з родинами. На 12 років максимально планують саджати за вчинення психологічного, фізичного або сексуального насильства стосовно незаконно затриманих людей. Такі випадки вже були в Ужгороді, але надалі досі ніхто не поніс відповідальності за ці злочини. Це все файно, але влада трохи запізнилася. Проте це насправді проект громадських організацій, влада до цього не має ніякого відношення. Цей проект ще повинен пройти обговорення та затвердження в Верховній раді, як звичайно тут буде дуже складно. Знаючи клоунів в сесійної залі ВРУ, сподіватися на щось дуже важко. Особливо після поведінки та виняткового цинізму з боку різних блазнів, таких наприклад як руда мавпа Мар'янка.
👁 37 26-05-18 17:18
Арештований пан Єрмак зустріл дуже велику проблему - нема грошей виплатити суду заставу в розмірі 140 мільйонів гривень. Зараз змогли зібрати тільки 30 млн - дав колишній тренер нашої збірної з футболу Сергій Ребров. Пан Єрмак відповідаючи на питання журналістів де всі його награбовані гроші сказав що їх нема, застава буде складатися з того скільки люди зможуть дати. Жебракує пан. Зовсім журба. Поки Андрій намагається набрати грошей по всієї країни, НАБУ та САП готується до арешту пані Олени Зеленської. Масштаб корупції та крадіжок такий що це неможливо собі уявити на перший погляд. Окрім того, НАБУ отримало всі необхідні докази щодо кримінального бордельного закордонного бізнесу пані першої леді. Дівчат з соціально незахищених сімей викрадали, відвозили до Туреччини де продавали їх в борделі. Гроші отримала дійсно пані Олена. Ось так. Поки Андрій шукає гроші по всіх друзях та містах, Олена гроші знайшла швидко. Але незабаром їй прийдеться спілкуватися з правоохоронними органами. Буде дуже файно 🔥
👁 45 26-05-14 19:03
Справа заарештованого Єрмака обростає новими цікавими обставинами. Колишній голова офісу президента обговорював всі можливі призначення на відповідні державні посади не особисто з президентом, а.... з чаклунами. Дослідження телефону Андрія показують що дуже багато разів він спілкувався з деякою Веронікою, яка працює "феншуй майстром" в Києві. Допит Вероніки свідчить, що пан Єрмак завжди телефонував їй особистим телефоном щоби обговорити кандидатури на посади міністрів, прем'єр-міністра країни. Замовнику (Андрію) треба було тільки прислати чаклуну дату народження людини, її знак зодіаку та кольорове фото. Таким чином уряд отримал колишнього прем'єр-міністра Шмигаля, колишнього міністра оборони Резнікова, колишню генпрокурорку Венедіктову, нинішнього прем'єр-міністра Свириденко. До речі, відомий шахрай пан Галущенко також пройшов "затвердження" Веронікою. Коли влада запрошує послуги чаклунів, відьм, спірітуалістів та інших підозрілих осіб, це привід звичайним людям трохи подумати про майбутнє всієї держави. До біса парламент, президента, суди, держустанови - чаклуни, ворожки, чарівниці всі питання вирішують.
👁 43 26-05-04 18:18
Зеленський сьогодні запровадив санкції проти першого голови Офісу президента - Андрія Богдана. Чому це відбувається ніхто відповісти відверто не може, офіційна причина - "боротьба з корупцією". Але насправді це відомо - Богдан єдина людина хто намагався протидіяти корупційним схемам своїх побратимів по зеленої партії, та особисто він не дуже сподобався пану Єрмаку. Достатньо почитати різні інтерв'ю колишньої прес-секретарки Зеленського Юлії Мендель, вона цей цирк спостерігала дуже багато часу. Тактика влади на відволікання уваги громадськості від наявних корупційних схем продовжується. Незабаром нові зміни в керівництві уряду - Зеленський та Буданов вже це обговорили с пані Свириденко. Чому це роблять якраз зараз - бажання "продемонструвати народу силу влади", але в дійсності - тасування битих крадіїв з одного місця на інше, це вже ми бачили неодноразово. Створення ажіотажу навколо Богдана, Коломойського, постійна критика дій та висловлювань колишнього голови Верховної Ради Разумкова - все це влада створює щоби ми забули про Міндіча та вкрадені з бюджету мільярди доларів. Влада ретельно піклується про друзів дитинства президента.
👁 43 26-05-03 16:58
Окремі депутати Верховної Ради, такі як пан Гончаренко, зараз публікують в мережі вирізки з плівок Міндіча, де говориться про участь представників НАБУ та голови Нацбанку Андрія Пишного в ціх корупційних схемах. Кожна плівка демонструє дуже великий масштаб втручання державних чиновників в подібні ганебні дії. Стало відомо що друзі президента Зеленського виводили гроші з банків "Сенс банк" та Нацбанку. Річ про тотальне пограбування країни на мільярди доларів та євро. Поки розгортається суспільна дискусія про це, влада намагається відволікти нашу увагу від цього новою "свіжою" новиною - оголошення нової підозри Коломойському про вивід закордон 100 мільйонів гривень. Тут вкрали декілька мільярдів доларів, а нам розповідають про 100 мільйонів гривень вкрадених Коломойським. Влада влаштовує дешевий цирк, Банкова можливо реально вважає що люди повірять в "благу мету" офісу Зеленського. Хлопці - якщо бажаєте утримати залишки довіри, то будь ласка повертайте сюди Міндіча та інших його спільників задля початку справедливого та чесного слідства та суду.
👁 34 26-04-23 19:35
Державне бюро розслідувань повідомило про підозру працівникам харківського ТЦК, які вимагали гроші та спричинили катування декільком особам. Працівники ТЦК Харкова потрапили в дім однієї сім'ї, звинувачували чоловіка в перевезенні наркотичних речовин. Після відмови поїхати до ТЦК оливки почали бити всіх в домівці, відкрили вогонь, одна людина отримала вогнепальне поранення. Після цього, чоловіки з цієї родини були привезені до приміщення ТЦК, де зазнали різних катувань. Злочинці в оливковій формі пропонували свободу в обмін на підписання документа - прохання скасування відстрочки від військової служби та негайної відправки на фронт. Тільки після неодноразових дзвінків, листів від членів родини керівництву ДБР вдалося звільнити двох чоловіків, з'ясувати обставини справи. Керівник харківського ТЦК зараз знаходиться під вартою. Їм мало викрадати людей тільки на вулицях, вони потрапляють в домівки, квартири, знущаються з сімей, стріляють, викрадають останні гроші, ламають життя. Це справжній бандитизм.
👁 29 26-04-20 09:36
Минулого тижня закінчилося так зване "судове розслідування "нападу" чоловіків на будинок Калуського РТЦК", яке було в минулому році, в вересні. Один чоловік отримав 1 рік 6 місяців ув'язнення за розбиті двері та скло. Ніякого розслідування насправді не було, це помста оливок тим хлопцям, які не давали себе захопити чи поводитись з собою як зі скотом. Тепер оливки планують інтенсифікувати різні провокації щоб долучити ще більше поліцію до своїх злочинів. В поліції Івано-Франківська вже заведені справи ("на будьякий випадок") на чоловіків, які не з'являються до військкоматів, під час будь яких нових провокацій, які самі оливки активно влаштовують, поліція розпочинає негайно розшукові заходи згідно з заведеними справами. Декілька працівників поліції вже відмовились від участі в подібному, є інформація що вони були негайно звільнені та зараз готується іхня відправка на фронт як "покарання" за небажання виконувати злочинні накази влади та містечкових оливок. Оливки готові йти на все нібито виконати вимоги своїх хазяїв, їх не хвилює доля людей, невинно страждаючих від організованого владою свавілля.
👁 35 26-04-06 16:27
Омбудсмен Лубінець повідомив про порушення умов перебування людей в Ужгородському РТЦК. Підчас проведення раптового моніторингу виявилося, що людей незаконно утримують по 150-200 днів, примусово вилучають документи та телефони, можливість зв'язатися з рідними повністю відсутня. Умови утримання принижують людську гідність - на 80 чоловіків оливки дали всього 8 металевих тарілок та 5 чашок. Їх неможливо помити тому що немає сродків для миття посуду. Чоловіки змушені їсти по черзі з ціх тарілок, повна антисанітарія. Питна вода - це два відра на 80 людей на добу. Є тільки один туалет та один душ, пральні машини взагалі відсутні. Постільна білизна - відсутня. Затриманим громадянам не надається ніяка медична допомога, тільки завдяки втручанню представника одного з отриманих, якого довели до лікарні (він зараз в критичному стані) вдалося розповісти про це свавілля омбудсмену. Якщо ви на це згодні - будь ласка, в загальній хлів де тобі не будуть навіть годувати та поїти. Але ми боролися не за те щоб з нами поводилися як з бидлом.