Джерело
ukrain1an ꑭ division | ️🟥 Фемінізм – це марксизм: "Іво Бобул правий, що не говорить мовою фем...
1 160 Охват/переглядів
2026-06-17 15:47
Повідомлення №2431
⭕️🟥 Фемінізм – це марксизм: "Іво Бобул правий, що не говорить мовою фемінізму"
— Іво Бобул – сексист!— Нє, це шось таке образливе. Сексот, сексист...Харрасмент, інклюзивність, аб'юз, гейз, віктімізація, флюїдність, емпавермент, субалтерн, фаллоцентризм, Truth/truth, Herstory/history, womyn/woman... Все це терміни «феміністичної епістемології», які нібито проявляються в гендерних відмінностях у підходах до знання. Тому термінологія, базові значення і поняття патріархального суспільства, на думку феміністок, мають бути повністю перебудовані на користь матріархату. «Феміністична епістемологія» в своїй теоретичній основі ґрунтується на марксистському розумінні меж знання, постструктуралізмі, постпозитивізмі, радикальному конструктивізмі та ін. Тому Іво Бобул був цілком правий, коли відмовився спілкуватися нав‘язуваними термінами фемінізму. [...] Наприклад. Християнська свобода та феміністична свобода – це цілком абсолютно різні речі. Хоча і там, і там ми вживаємо термін «свобода». Але як тільки починаємо розбиратися, що вона насправді означає, з'ясовується, що це цілком протилежні речі. Це я до чого. «Змінити мову» означає радикально скасувати одне світосприйняття та ствердити інше, - альтернативне. Адже саме зі зміни мови починається будь-яка соціальна та політична революція. А якщо вона вдається, вона обов'язково остаточно реформує мову. Саме зміна владних структур відбивається у зміні мови. І навпаки Тепер зрозумілими стають слова Маллярме: «Il faut changer la langue». 🇺🇦 Чаплигін С.М., консервативний діяч, кандидат у депутати, теолог, структураліст про фемінізм; 28.2.2023 / до дня нар. Іво Бобулаukrain1an ꑭ division