Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ukrain1an ꑭ division
Додано 06 січ 2025

ukrain1an ꑭ division

@ukrain1an_division
Кількість підписників: 7 065
Фото: 1,840
Відео: 72
Посилання: 1,340
Опис:
Запропонувати — @u1nDivisionbot Основа — @ukrain1an_news Соціо-політичний та історичний дискурси крізь призму культурного консерватизму та українського націоналізму. ❖ огляд подій, явищ ❖ біографії, цитати ❖ тематичні фото/відео ❖ есе/очерки, меми

👥 Кількість підписників

7 065
Середній/День:: +6
Середній/Тиждень:: +39
Середній/Місяць:: +44

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 451
Середній/День:: 4,180
Середній/Тиждень:: 1,727
ERR: 34.69%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.6
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,160 26-06-17 15:47
⭕️🟥 Фемінізм – це марксизм: "Іво Бобул правий, що не говорить мовою фемінізму"Іво Бобул – сексист!— Нє, це шось таке образливе. Сексот, сексист...Харрасмент, інклюзивність, аб'юз, гейз, віктімізація, флюїдність, емпавермент, субалтерн, фаллоцентризм, Truth/truth, Herstory/history, womyn/woman... Все це терміни «феміністичної епістемології», які нібито проявляються в гендерних відмінностях у підходах до знання. Тому термінологія, базові значення і поняття патріархального суспільства, на думку феміністок, мають бути повністю перебудовані на користь матріархату. «Феміністична епістемологія» в своїй теоретичній основі ґрунтується на марксистському розумінні меж знання, постструктуралізмі, постпозитивізмі, радикальному конструктивізмі та ін. Тому Іво Бобул був цілком правий, коли відмовився спілкуватися нав‘язуваними термінами фемінізму. [...] Наприклад. Християнська свобода та феміністична свобода  – це цілком абсолютно різні речі. Хоча і там, і там ми вживаємо термін «свобода». Але як тільки починаємо розбиратися, що вона насправді означає, з'ясовується, що це цілком протилежні речі. Це я до чого. «Змінити мову» означає радикально скасувати одне світосприйняття та ствердити інше, - альтернативне. Адже саме зі зміни мови починається будь-яка соціальна та політична революція. А якщо вона вдається, вона обов'язково остаточно реформує мову. Саме зміна владних структур відбивається у зміні мови. І навпаки Тепер зрозумілими стають слова Маллярме: «Il faut changer la langue». 🇺🇦 Чаплигін С.М., консервативний діяч, кандидат у депутати, теолог, структураліст про фемінізм; 28.2.2023 / до дня нар. Іво Бобулаukrain1an ꑭ division
👁 1,300 26-06-16 16:25
🟥 "200 000 трупів совєтів – не наша вина": «раса» росіян проти Західної цивілізації Ви не хотіли війни, ви любили мир, працю і розвиток, але вас змусили воювати, і ви виконали величезну працю, працю, яку золотими літерами буде вписано в літопис історії. Більше 15000 з вас, що пішли на поле битви, ніколи більше не побачать рідного дому, а багато хто назавжди втратив здатність працювати. Але й ви завдавали чутливих ударів. І якщо зараз 200 000 ваших ворогів лежать у кучугурах, невидячим поглядом вдивляючись у наше зоряне небо, то в цьому немає вашої вини.Ви не відчували до них ненависті і не бажали їм нічого поганого. Ви лише слідували жорстокому правилу війни: убити чи самому бути вбитим. [...] Знищення > 1500 російських танків і >700 ворожих літаків говорить про героїчні подвиги, які часто робили окремі особи. [...] Наша доля сувора, оскільки ми змушені залишити чужій расі, що має інший світогляд та інші моральні цінності, землю, що ми століттями обробляли працею і потом. Але ми повинні, розправивши плечі, взятися за творчу роботу [...] Ми з гордістю усвідомлюємо своє історичне призначення, яке століттями було частиною нашої спадщини – захист Західної цивілізації, – яке ми продовжуємо виконувати. 🇫🇮 Наказ маршала Маннергейма К.Г. (нар. 16.06.1867) №31 до кінця війни; 14.03.1940ukrain1an ꑭ division
👁 1,420 26-06-15 15:31
🇷🇺 100 років терору московської орди проти церков, — президент України Ющенко Це вже втретє за останні 100 років руйнування Великої церкви Лаври. Ті самі варвари, загорнуті в різні ідеологічні обгортки, приходять на наші святині, щоб посіяти пустку. Руйнування церков — це, очевидно, історична професія росіян. Згадайте січень 1918, коли криваві більшовицькі банди Муравйова підійшли до Києва. Їхня артилерія нещадно й прицільно розстрілювала хрести Києво-Печерської лаври, лишаючи глибокі шрами на стінах Успенського собору. Минуло трохи більше ніж двадцять років, і в листопаді 1941 року, втікаючи з Києва, комуністи підірвали знову цей унікальний собор, залишивши від шедевра українського бароко лише купу каміння. Тоді вони намагалися цинічно списати свій злочин на нацистів, так само як сьогодні їхні жалюгідні нащадки брешуть світу про "уламки" чи "випадковості". [...] І ось у 2026 та сама московська орда знову б'є по тих самих хрестах. Це очевидна спадковість зла. Це один і той самий ворог ​[...] станом на 1917 рік в Україні діяло понад 14 000 храмів. А вже наприкінці 1930-х років радянські безбожники ліквідували та закрили майже 90% із них! Понад 6 000 українських церков за один тільки сталінський наказ були приречені на повне знесення та розбирання на цеглу. Вони підривали Михайлівський Золотоверхий, вони палили унікальні дерев’яні козацькі церкви. А в 60-х роках хрущовська кампанія обернулася для України закриттям ще половини з тих храмів, що дивом уціліли. Загалом за XX століття радянська влада зрівняла з землею від 8 до 10 тисяч українських сакральних споруд. Це був справжній культурний геноцид, який сьогодні продовжує сучасна росія. 🇺🇦 президент України Ющенко В.А.; 15.6.26ukrain1an ꑭ division
👁 1,650 26-06-14 16:18
🇺🇦 "Київ вирішує, а не Львів": до дня нар. лідера ОУН Коновальця За доби Української держави гетьмана Павла Скоропадського, коли він оприлюднив документ про союз і федерацію з небільшовицькою Росією, Коновалець і Мельник, не вагаючись, очолюють січове стрілецтво у протигетьманському повстанні Директорії. [...] Коли наприкінці 1918 р. перед Стрілецькою Радою і січовим стрілецтвом поставлено вибір: боронити Львів від польської армії чи Київ від московської загрози, то відповідь була одностайною: «Не Львів вирішить, а Київ. Шлях до вільного Львова лежить через вільний Київ». У грудні 1918 р. Директорія УНР надає Є. Коновальцю і А. Мельнику військові звання отаманів (генералів). Щоб навести лад і порядок у тодішній ситуації України, 16 грудня 1918 р. запропоновано проект тріумвірату — Симон Петлюра, Євген Коновалець, Андрій Мельник, щоб у їхні руки передати владу. Але обидва полковники УСС не прийняли його, як також не прийняли й генеральських звань, доводячи цим, що не за ранги і не за особисту владу вони змагаються. Їхнє розуміння служіння Україні вказувало на необхідність зміцнити ослаблену Армію УНР, без якої жодна влада не могла довго втриматися проти атак Польщі, з одного боку, та червоної і білої Москви, з другого. 🇺🇦 лист прем'єру України від Голови ОУН Б. О. Червака, засновника добробату «УВО», заст. голови Держкомтелерадіо (13.09.2020)ukrain1an ꑭ division
👁 1,730 26-06-13 15:50
🇺🇦Волинська різня: "її резолюція це дурість", — главред головної незалежної газети Польщі [...] прийняття резолюції – це демонстрація дурості, шовінізму й підлості. Це було плювком в обличчя української демократії, українським, часто пропольським, патріотам. У цій резолюції не йшлося про історичну правду, бо через 70 років її не здатний проголосити жоден парламент. [...] Їхні підняті руки за ідіотську заяву зі словом «геноцид» запам’ятають в Україні і, сподіваюсь, не лише там. Це боягузтво, власне, також можна було передбачити. Кілька років тому вони не хотіли засудити нищення православних церков в часи Другої Речі Посполитої; не хотіли допустити до правової реабілітації Вінцентія Вітоса та інших засуджених у потворному брестському процесі. Я намагаюся розуміти їх контекст – це голос українського патріота – націоналіста, зраненого в його найсвятіших почуттях. Резолюція Польського Сейму нагадує йому тупий націонал-демократичний шовінізм україножерства, політику пацифікації українського села, яка велася частиною санаційного табору, а потім – комуністичну акцію «Вісла», реалізовану з радянського натхнення. [...] запекла дурість і приголомшливе боягузтво розладнали доробок кількадесятирічної мудрої політики мудрих поляків та українців. Та це не кінець польської та української історії. Серед нас є ті, хто розвалює берлінський мур, і ті – дурні чи боягузи – які будують антиукраїнську стіну. 🇵🇱 Адам Міхнік, автор, політв'язень ПНР, головний редактор найбільшої незалежної газети Польщі "Gazeta Wyborcza" (2016)ukrain1an ꑭ division
👁 1,860 26-06-11 15:30
🇩🇪 Фашизм і християнство проти інтернаціоналізму: зустріч Еволи та Кодряну Ми запитуємо Кодряну, наскільки духовно пов’язаний його рух із православ’ям. Він відповідає: «Загалом ми прагнемо оновити у формі національної свідомості та живого досвіду те, що в релігії занадто часто виявляється муміфікованим і перетворюється на традиціоналізм сонного духовенства. Ми знаходимося у сприятливих умовах, оскільки наша національна релігія не приймає дуалізму між вірою та політикою і здатна забезпечити етичні та духовні елементи, необхідні для розвитку нашого руху. Саме з нашої релігії Залізна Гвардія отримує свою основоположну ідею – ідею екуменізму. Це шлях до позитивного подолання як інтернаціоналізму, так і будь-якого абстрактного раціоналістичного універсалізму. Політика, партія та все інше для нас є лише наслідками та відгалуженнями. Ми повинні воскресити цю центральну реальність і тим самим оновити румунів, що дозволить нам відродити націю та державу в майбутньому. Особливістю є те, що для нас присутність мертвих у вселенській нації не є абстракцією, а реальністю; наші мертві – це, перш за все, наші герої. Ми не можемо відокремити себе від них; вони, як сила, звільнена від людської обумовленості, пронизують і підтримують наше вище життя. Легіонери періодично збираються невеликими групами, які називаються «гніздами». Ці зібрання супроводжуються особливими ритуалами. Будь-які зібрання починаються зі звернення до всіх наших полеглих братів, на яке ті, хто зібрався, відповідають: «Присутні». 🇷🇴🇷🇴 Юліус Евола про зустріч з Корнеліу Кодряну в штаб-квартирі «Залізної Гвардії» Casa Verde (березень 1938, Бухарест)пам'яті Барона Юліуса Еволи († 11.06.1974)ukrain1an ꑭ division
👁 2,000 26-06-10 15:50
🙊🇷🇺 "Росіяни – негри, Україна – Русь": росіяни платили данину князю Володимиру Московія не має ніякого відношення до князя Володимира. Спроби Росії "привласнити" князя Володимира – дешева маніпуляція, яка не має під собою ніяких історичних підстав. Наша літописна традиція говорить про те, що князь Володимир хрестився вже по приходу з походу на Корсунь – він хрестився у місті Василькові під Києвом, тоді він називався Василева. Володимир був народжений на території України [...] Те, про що розповідають різні тлумачі, нас не стосується. Путін порівнює Крим з Єрусалимом, щоб виправдати свої претензії на Крим. Московія і держава, яку сьогодні представляє Путін, не має ніякого відношення до Київської Русі. Це держава назвалася "Росією" потому більше половини тисячоліття після князя Володимира. Вона взяла цю назву з повітря, назва" Росія " – грецька. Чому вони взяли грецьку назву? Тому що всі знали, що Русь – це Україна. Так вони намагалися підмінити поняття. Володимир не мав ніякого відношення до Московії і до нинішньої російської держави. Його присутність на території Росії було зафіксовано всього один раз – в Новгороді. Він розбив предків росіян – в'ятичів і радимичів, він змусив їх платити данину Києву, він змусив платити данину Києву Новгород. Тобто для Росії князь Володимир те ж саме, що для Анголи – англійський король. Однією дешевою маніпуляцією з назвою Росія намагається привласнити собі князя, до якого вона не має ніякого відношення. ⛔️🇺🇦 кандидат наук, провідний експерт Інституту зовнішньополітичних досліджень при МЗС Олександр Палій (29.07.2022)до сходження на трон князя Володимира; 978ukrain1an ꑭ division
👁 2,130 26-06-08 16:23
☪️ Шевченко проти "московського Магомета" та псевдо-християнства Росії 💩 Різко відмежовуючись і від антихристиянізму лібералів з їх „современними вогнями”, і від инаковірних противників Нового Завіту, і від московського псевдо-християнства, Шевченко також політично різко протиставляв Київ Москві, яка, вже за нього, не лиш несла матеріяльну руїну й неволю, а й „Світ Божий в пута закувала”, — закувала світ Істини. [...] Де це не виходить просто руйнується, як Михайлівський Собор чи Лавра Київська. [...] Просто відрізається московсько-совєтським серпом, а тим же молотом вбивається у хахлацькі голови чужа містика про московський „народ-месію”. [...] За містикою ж „Росії-Месії” іде політика вогню й меча, за Кораном московським — московський Магомет, який руйнує наші церкви, палить наші святі книги, з димом пускає оселі хліборобів, обертаючи їх самих у рабство, ставлячи, на ганьбу нам, по Україні камінні подоби своїх шаманів.Не перша це буря, що насунула на нашу землю, не перший наїзд варварів. Згадує про них „Кобзар” і в переспівах „Слова про полк Ігоря”, й у „Сні”, у „Великім Льоху”, і в „Гайдамаках” — про ту чорну галич різних національно-інтернаціоналістичних сил, що сунули розшарпати Україну. Тепер теж сили чужого месіянства, з тою самою метою та зі своїми ідеями сунуть або збираються сунути на нашу країну. ідеолог Дмитро Донцов, голова Держ. бюро преси України; "Хрестом і Мечем" 1967до смерті т.зв. "пророка" Мухаммеда (632)ukrain1an ꑭ division
👁 2,130 26-06-07 15:33
🇮🇱🤝🇮🇷Союз Ізраїлю та Ірану: "Поставка зброї Ірану символічна" — міноборони Ізраїлю Міністр оборони Ізраїлю Аріель Шарон заявив учора, що Сполучені Штати були детально та заздалегідь поінформовані про таємне постачання його країною військової техніки Ірану під час війни з Іраком у Перській затоці. Шарон сказав, що, незважаючи на нейтральну позицію США, високопоставлені американські чиновники не висловили жодних заперечень. Високопоставлений чиновник Державного департаменту, поінформований про коментарі Шарона, заявив, що Вашингтон безуспішно намагався перешкодити ізраїльським поставкам [...] На думку Шарона, Ірак є непримиренно ворожим до Ізраїлю, і «стратегічно Іран є важливішим». «Ми обговорювали це кілька місяців тому з нашими американськими колегами [...] Шерон назвав продаж ізраїльської військової техніки Ірану, здійснений через третю країну, «символічною поставкою», відомою американським чиновникам. «Ми надали їм списки, вони точно знали», що постачається з Ізраїлю, сказав він, і підтвердив повідомлення про те, що поставки включали шини та запасні частини для винищувачів F4 Phantom американського виробництва та «можливо, деякі боєприпаси». 📰 Washington Post – "Israel Told U.S. of Arms Sale To Iran, Defense Minister Says"; 28.5.1982до підриву ядерного реактора Іраку "Осірак" під час операції Ізраїлю і Ірану "Вавилон (1981)ukrain1an ꑭ division
👁 2,120 26-06-05 15:35
🇷🇺 Ліквідація генерала РФ, лідера армії "ДНР" артилерією ЗСУ: "Буде жирна ціль!" Саме коли наш підрозділ починав працювати під Бахмутом, усі чули з новин про знищення російського генерал-майора Романа Кутузова (робить паузу і посміхається). Насправді, саме наша батарея, і конкретно наша гармата, працювали по ньому! Того ранку ніхто й не думав, що станеться щось надзвичайне. Все було як завжди: командири зв’язалися з нами, дали координати цілей. Але, крім цього, нам сказали: “Хлопці, буде жирна ціль. Давайте, працюйте влучно, як ви умієте!” Моя офіційна посада на той час — “заступник командира батареї з виховної роботи”. Але у 2022 всі наші посади були бойовими. Так, за мною була закріплена артилерійська установка М777 та її обслуга. У момент отримання інформації про ціль я був біля гармати. Ми гарно навелися, зробили 3-4 швидких постріли, заховалися і знову перейшли в “режим очікування”. Нам передали тільки, що “ціль уражена”. І лише ввечері я дізнався, що ми працювали по генералу Кутузову, і чітко в нього влучили. Він прибув в один зі штабів і проводив там збір офіцерів. Але я не сказав би, що це було дуже близько до лінії фронту. Просто тоді росіяни мало що знали про дальність і влучність М777. До прикладу, активно-реактивний снаряд міг працювати більш ніж на 30 кілометрів, а росіяни на такій віддалі від “нуля” почувалися розслаблено. 🇺🇦 знищивший генерала РФ ст. лейтенант 44 ОАБр ЗСУ Максим "Хитрий" Коломієць, заст. командира батареї гаубиць М777 (15.05.2026)ukrain1an ꑭ division