Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ukrain1an ꑭ division
Додано 06 січ 2025

ukrain1an ꑭ division

@ukrain1an_division
Кількість підписників: 7 070
Фото: 1,850
Відео: 75
Посилання: 1,350
Опис:
Запропонувати — @u1nDivisionbot Основа — @ukrain1an_news Соціо-політичний та історичний дискурси крізь призму культурного консерватизму та українського націоналізму. ❖ огляд подій, явищ ❖ біографії, цитати ❖ тематичні фото/відео ❖ есе/очерки, меми
Джерело

ukrain1an ꑭ division | Якби ми вбили москалів більше там, їх би менше було тут»: УНА-УНСО про...

Логотип телеграм спільноти - ukrain1an ꑭ division ukrain1an ꑭ division @ukrain1an_division
2 009 Охват/переглядів 2025-09-21 13:31 Повідомлення №1882
🇷🇺🇺🇦🇬🇪 «Якби ми вбили москалів більше там, їх би менше було тут»: УНА-УНСО проти Росії у Грузії (Південній Осетії)20 вересня 1990 – перший "День незалежності" Південної Осетії, коли та проголосила своє відділення від Грузії. Саме подібні події закладали фундамент для подальших російських військових агресій. У моїй книзі досвід українців, які воювали вже з 1993 року проти москалів. Я мав три поранення, контузію, у мене там загинули друзі. Ми воювали там у нашій формі із шевронами УНСО, із тризубами в мазепинках. Росіяни, коли виходив український підрозділ на лінію фронту, кричали нам через гучномовці: «Хохлы, в плен не сдавайтесь, мы с вас живых будем шкуру драть».[...] В одному будинку я побачив навіть недопиту півлітровку. Це ж взагалі для кацапа... Матір можна забути, але недопити горілку... Три дні ми утримували місто – за цей час ми зрозуміли, що таке наші «брати». Ми були нормально укріплені, а вони гнали своїх кацапчат ВДВ, молодих хлопців на наші кулемети. Ми їх косили. В мене іноді була думка: «Чому ви не любите власний народ?»... Якби ми більше вбили москалів там, їх би менше було тут. — 🔴 голова УНА-УНСО «Устим» В. О. Бобрович, презентація книги «Як козаки Кавказ воювали» (2009); Полтава, 22.08.2013ukrain1an ꑭ division