Повідомлення telegram каналу - @ukr_pravda

Логотип телеграм спільноти - УП. Кляті питання 2021-05-18

УП. Кляті питання

Кількість підписників:
22246
Фото:
101 
Відео:
Посилання:
3740 
Категорія:
Новини та ЗМІ
Опис:
Офіційний канал інтернет-видання "Українська правда" Співпраця та зворотній зв'язок: @fedor_vasilievich Реклама: https://telegra.ph/Reklama-na-UP-Klyat%D1%96-pitannya-11-24 Чат каналу: https://t.me/ukr_pravda_chat Поставити питання: @UkrPravdaQuestionsBot

Канал УП. Кляті питання - @ukr_pravda - №3679

Українці можуть отримати компенсацію за придбані генератори: як це зробити?
У низці українських міст запустили програму часткової компенсації вартості генераторів для багатоповерхових будинків та житлових кооперативів. Умови компенсації залежать від міста. Ми дослідили усі програми компенсації великих міст та дізналась як вони працюють. Отже:
1. У Києві компенсацію за електрогенератори можна отримати у багатоквартирних будинках 2-х та більше поверхів. ОСББ та житлово-будівельні кооперативи столиці можуть повернути до 95% вартості електрогенератора, але не більше 80 тис грн. Важливо: оплачувати генератор має саме юридична особа. Є і окремі вимоги до генератора (деталі – у повній версії).
2. У Львові ОСББ, керуючі компанії та інші виконавці житлових послуг будинків можуть розраховувати на компенсацію 50% від вартості генератора, але не більше 30 тис. грн. Номінальна потужність генератора має бути від 3 кВт. А у будинку має бути більше трьох поверхів. Подібну програму запустили і для бізнесу.
3. У Луцьку компенсація передбачена у розмірі 50%, але не більше 40 тис. грн на один багатоквартирний будинок. Генератор обов’язково треба купити саме в українського продавця.
4. У Борисполі розмір компенсації залежить від ціни генератора. Для генераторів вартістю до 80 тис грн вона становить 50% від ціни, для дорожчих сума становитиме 40 тис грн. Щоб отримати часткову компенсацію, потрібно звернутися до управління ЖКГ.
5. У Чернівцях отримати компенсацію можна в розрахунку один генератор на 36 квартир. Програма передбачає компенсацію 80% вартості генератора, але не більше 60 тис. грн. Подати заявку на компенсацію можуть всі, хто придбав генератор після 24 лютого.
6. У Сумах мешканцям багатоквартирних будинків вирішили компенсувати 50% від вартості генераторів, але не більше 50 тис. грн. Генератори повинні бути потужністю від 3 кВт та призначені для будинків трьох і більше поверхів. Також до програми можуть доєднатися мешканці двоповерхових будинків, якщо вони збудовані до 1993 року.
7. Мешканці багатоквартирних будинків в Рівному зможуть купити декілька генераторів та отримати компенсацію у 70% від суми, але не більше 45 тис. грн. Номінальна потужність генератора має бути 4 кВт.
3700
22-12-14 07:22