Повідомлення telegram каналу - @ukr_pravda

Логотип телеграм спільноти - УП. Кляті питання 2021-05-18

УП. Кляті питання

Кількість підписників:
22246
Фото:
101 
Відео:
Посилання:
3740 
Категорія:
Новини та ЗМІ
Опис:
Офіційний канал інтернет-видання "Українська правда" Співпраця та зворотній зв'язок: @fedor_vasilievich Реклама: https://telegra.ph/Reklama-na-UP-Klyat%D1%96-pitannya-11-24 Чат каналу: https://t.me/ukr_pravda_chat Поставити питання: @UkrPravdaQuestionsBot

Канал УП. Кляті питання - @ukr_pravda - №3715

Війна чат-ботів. Як ChatGPT похитнув гегемонію Google?
Світ технологій чекає жорстка конкуренція між двома багатомільярдними компаніями. Чи може Bing здолати Google та як нова гонка змінить звичний для всіх інтернет-пошук? Розповідаємо:
1. Восени 2022 року американська компанія OpenAI представила чат-бот ChatGPT. Відразу після появи чат-бот набрав шаленої популярності. Його успіх пояснюється вмінням відповідати максимально наближено до людської мови і контекстуально розуміти свого співрозмовника.
2. Такі можливості чат-бот отримав від мовної моделі (LLM), яка навчалася за допомогою величезних обсягів даних. Для ChatGPT такими масивами даних стали Reddit і Twitter, де штучний інтелект аналізував публікації користувачів, щоб відповідати максимально наближено до людини.
3. Уже в січні ChatGPT мав 100 млн активних користувачів. Історія його популярності чи не найбільш масштабна з моменту появи інтернету. Для порівняння: TikTok знадобилося 9 місяців після глобального запуску, щоб охопити аналогічну кількість користувачів, Instagram – 2,5 року.
4. У січні стало відомо, що Microsoft розглядає можливість інвестувати в OpenAI. Фінансових деталей сторони не розголошують, проте Bloomberg пише про $10 млрд при капіталізації OpenAI $29 млрд.
5. Співпраця з OpenAI для Microsoft має стратегічну перспективу, особливо у сфері інтернет-пошуків. Інтегрувавши ChatGPT та Dall-E (ШІ, який створює зображення) у свою пошукову систему Bing, компанія сподівається порушити гегемонію Google.
6. Водночас користувачі помітили, що ChatGPT часто помиляється. Чат-бот також не завжди точно цитує джерела, що є основним при пошуку інформації. Крім того, він не здатний ранжувати сайти за надійністю, якістю чи достовірністю.
5000
23-02-13 17:30