Джерело
UA.Politics | Рубрика: Думи мої, думиНещодавня новина про накладання санкцій Зеленсь...
39 Охват/переглядів
2026-05-06 20:46
Повідомлення №11217
Рубрика: Думи мої, думиНещодавня новина про накладання санкцій Зеленським проти колишнього голови ОП Андрія Богдана - це момент, який отримав дещо невелику увагу з боку суспільства. (зрозуміло чому - нові плівки Міндіча знову шокували)А це важливий момент. Бо ми усі звикли про те, що Єрмак став для Президента його тінню в прямому та переносному сенсі цього слова.Але на початках усюди поруч був Богдан - тоді, коли Зеленський був абсолютний 0 не лише в політиці, але й в тому, як взагалі функціонують державні інституції. Минув час, їхні шляхи розійшлися, Богдан давав деколи інтервʼю, де прямо критикував той хибний шлях, який начебто обрав Зеленський після 2020 року(хибний шлях був його, якщо чесно, коли він йшов у президенти, але то таке).Але один момент - коли ти приховано не любиш свого колишнього друга, який багато про тебе знає. Ну або десь спрацьовує інстинкт самозбереження. Інше - коли ти накладаєш на нього санкції. Це не про те, що мені шкода Богдана, я його, вцілому, не дуже поважаю.Це про те, що діюча влада втратила контроль, вона вважає, що в неї все під контролем: там її друзі роблять «династії», тут можна своїх колишніх друзів називати «ворогами країни» і накладати санкції за будь-що. Знову-таки, Богдан - персонаж абсолютно не ідеальний і тут не його захищаю, як кажуть, він мені і задарма не потрібен)Але помста - це те, що дуже небезпечне. Діючій владі, мабуть, мало опозиційних сил, які її не дуже люблять, вона додає ще інших персонажів в категорію «ворог влади».Не хочу переоцінювати Богдана, але, думаю, коли настане час, зможе багато чого розповісти про діючих власників Банкової.Лише питання часу.UA.PoliticsInstagram | Tik-Tok | Threads