Джерело
UA.Politics | Рубрика: Думи мої, думиНа цьому тижні у Вашингтоні сталася історична п...
39 Охват/переглядів
2026-04-29 20:58
Повідомлення №11211
Рубрика: Думи мої, думиНа цьому тижні у Вашингтоні сталася історична подія - вперше з 1991 року монарх Великобританії виступив в Конгресі.Тоді, в травні 91 року - це були часи невизначеності та коливань, період поступового розпаду Радянський Союзу і в той момент Великобританія зробила демонстрацію: ми стояли і будемо стоятимо пліч-о-пліч з американським народом.Минуло майже 35 років, знову часи турбулентності та невизначеності, але зараз вже новий монарх приїхав вже з новою місією: налаштувати Америку стояти пліч-о-пліч зі своїми союзниками.З Великобританією, з НАТО, з Україною.Чи вийшло це - покаже час. Зараз НАТО - це вже про приказку «тяжко нести - шкода кинуть». Тому на них, я думаю, сильно сподівань робити не треба. Не тому, що нас туди не візьмуть. Просто воно швидше розвалиться, аніж ми станемо членами Альянсу.Вимальовується, що єдині, з ким можна робити союзи: це країни, які безпосередньо межують географічно та історично з рф(Латвія, Литва, Естонія, Фінляндія), а також, певні країни, де, окрім влади, є монархія, яка не міняє своєї думки кожні 4-5 років після зміни виборів(Данія, Швеція, Великобританія, Норвегія).Бо, як показує час: змінюється влада в якийсь з країн - і розворот на 180 градусів. Це ми бачимо в Америці, Болгарії, Угорщині і це можемо побачити скоро у Франції. _____________P.s. до речі, до дат, в травні 1991 року королева Елизавета ІІ виступила з промовою - а вже в грудні 91-го союзу не стало.Побачимо, чи фартовий король Карл ІІІ 😁UA.PoliticsInstagram | Tik-Tok | Threads