Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Храм поезії (🖤)
Додано 14 лип 2024

Храм поезії (🖤)

@uapoets
Кількість підписників: 1 307
Фото: 2,760
Відео: 258
Посилання: 2,950
Опис:
зв'язок: @jessihalliwell чат t.me/uapoets1 прикраси t.me/inspiration_style_ua радіо t.me/virshoplitkarka поетка t.me/buryanpoetry колонія t.me/uapoets2 радіо t.me/uapoets_music творчість t.me/jessi_halliwell на каву: 4441 11103 966 1313
Джерело

Храм поезії (🖤) | Ось і тобі, Магдалино, різдвяної ночінічого не світить, скільки не сті...

Логотип телеграм спільноти - Храм поезії ✍🏻 Храм поезії (🖤) @uapoets
349 Охват/переглядів 2026-01-14 10:01 Повідомлення №12279
Ось і тобі, Магдалино, різдвяної ночінічого не світить, скільки не стій на розі.Де вони, ті рішучі і ті охочі –чоловіки, що приходили в радості і тривозі.На Різдво, Магдалино, ніхто не хоче любові,на Різдво всі хочуть радості і надії.А любов – це найпечальніше, що є в нашій мові,найненадійніше, що можна винести в ці завії.Ходи, жінко, ходи, збувай свою ніжність,торгуй нею, як мідіями на причалі.Чоловіків ламає страх, ламає і нищить.Таких, як ти, печальних, вони ще не зустрічали.Хворі їхні серця, розм’яклі нерви,вони й життя живуть, аби долати свої перепони.А таких, як ми з тобою, не пускають навіть до церкви.Бо за такими, як ми, в церквах мироточать ікони.Кому сьогодні є діло до твоєї роботи?Ніч лише починається. Спробуй її переплисти. До церков на Різдво приходять громадяни та патріоти.А на вокзалах сплять алкоголіки та атеїсти.Я можу дати тобі трішки перепочинку.Просто поспи, без виснаження та отрути.Хочеш, розповім тобі про одну жінку,яка зараз теж, мабуть, не може заснути?В тебе пальці такі темні, такі холодні,ніби ти рибу в нічному потоці ловила.А ось у неї навіть узимку теплі долоні,і шкіра навіть вночі прозора й світла.Ось тому й ніч стоїть над ріками і лісами.І все, чого хочеш – трішки спокою, трішки тиші.Їй теж зазвичай важко з її голосами.Але нині Різдво.Вона вірить.Їй простіше.Сніг народжується угорі.Замітає вікна й ліхтарі,замітає вулиці і двори.Лише не говори, не говори.Розкажеш про себе потім. Удень.Зима торкається твоїх легень.Ніч наполохана, як вівця.Б’ються серця.Б’ються серця. Сергій Жадан#жадан