Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - UAnother. Ти - інший. #УкрТг
Додано 14 лип 2024

UAnother. Ти - інший. #УкрТг

@uanother
Кількість підписників: 747
Фото: 121
Відео: 47
Посилання: 379
Опис:
З вами @oleksust. Колись тут було про подорожі, а зараз більше особистого. Але все одно так чи інакше все зводиться до пізнання світу :) Писала в Тг українською ще до того, як це стало мейнстрімом
Джерело

UAnother. Ти - інший. #УкрТг | Про сприйняття відстанейДо Австралії мені здавалось, що вона дуже дале...

Логотип телеграм спільноти - UAnother. Ти - інший. #УкрТг UAnother. Ти - інший. #УкрТг @uanother
303 Охват/переглядів 2026-02-12 09:59 Повідомлення №1873
Про сприйняття відстанейДо Австралії мені здавалось, що вона дуже далека. Десь з іншого боку мапи, для України далі тільки Нова Зеландія, - я летіла з Будапешта, тобто прям буквально на протилежний бік кульки. Мені постійно важко рахувати, скільки годин зайняла дорога через зміну часових поясів. Згрубша 2 перельоти по 10-12 годин + ще перельот між двома сусідніми містами (Нінгбо-Шанхай), який по часу займає стільки, скільки ж між ними проїхати на авто (умовно, як з Жулян в Бориспіль). Не дуже логічно, але на що не підеш заради дешевих квитків. Можливо через вроджену гнучкість (з РДУ йдуть і переваги 😄), я дуже легко сприймаю зміни, зокрема зміни часових поясів. Я одразу або майже одразу живу в новому часі - для мене іншого просто не існує. Тільки той, який на годиннику. Чи довго це - 2 далеко магістральні рейси? В кілометрах - дуже далеко. За відчуттями - займає стільки ж часу, як дорога з Дніпра до Будапешта. Власне через це в дорозі я втрачаю усвідомлення відстаней. І друга причина - сучасний (швидкісний) інтернет. Чомусь вперше здається "ну я ж з іншого боку Землі, має бути трохи затримка зв'язку, поки мегабайтики по кабелям долізуть". А її немає 😄😳 І приходить відчуття ніби ми в одній кімнаті і відстані немає. Перший тиждень я працювала з Мельбурна фултайм по укр часу. Це був мій режим мрії - сплю досхочу, гуляю по місту, вечеряю, зустрічаю захід сонця на пляжі St Kilda під "ранковий" зідзвон з колегами - і починається новий (робочий) день по Україні. Вечір і ніч це мій головний продуктивний період + відчуття, що я щось втрачаю в поїздці значно менше. Ну і нарешті я на ранковому зідзвоні така ж бадьора,як колеги, а не сумна і в напівсні 🥲Я хотіла той тиждень по можливості закінчувати до 16 по Україні (це 1 ночі по Мельбурну), хоча б зідзвони, щоб до 3 вже лягти (мій звичайний графік в Україні), але саме в той тиждень важливий клієнт міг тільки з 16 до 18, і я ото займала кабінку в хостельному коворкінгу з 1 до 3 ночі 😄 І відповідно через цей онлайн абсолютно немає відчуття, що я десь далеко. Коли дивишся в комп'ютер і там 12 дня нічого не змушує думати, що насправді у тебе зараз 9 вечора. Колись, в часи кораблів та паперової пошти, усвідомлення відстані було більш реальним. А зараз, після Австралії, мені реально все близько. Якщо всього один перельот на 12 годин, - пф, так це як ніч в потязі. Варто злітати один раз в найдальшу далечінь, щоб весь світ став близьким. #австралія@uanother