Джерело
UAnother. Ти - інший. #УкрТг | Яким було ваше Різдво цього року? Я зовсім цього року без настрою - на...
579 Охват/переглядів
2025-12-25 20:23
Повідомлення №1861
🌟 Яким було ваше Різдво цього року? Я зовсім цього року без настрою - намагалась його створити, але не вийшло. І адвент влаштовувала (вже третій рік), і за кордон з'їздила і навіть сходила на "Різдво на Подолі". Але депресивність навколо перемогла мене цього разу. Мені в цілому важко створювати поле - я відчуваю те, що відчуває соціум навколо мене.Я думала, що як екранізацію мого Різдва прикладу фото кутя-батончика з Сільпо, але їх всі розібрали 😆 Тому взяла тільки їхню святкову каву. "Для неідеального Різдва" - подобається тренд. Ще й в інсті тренд "чого я не досяг в 2025".Ніби нарешті ми доходимо як суспільство до дозволу на неідеальність - неідеальні традиції, неідеальні люди, неідеальне суспільство. Невже ми підходимо до суспільного дозволу бути неідеальним українцем? (Залежить від того, в які коментарі заглянути 😁 Я іноді відкриваю портал в пекло і заходжу в коментарі новинних тг-каналів (будь-який допис) - там завжди срач, ворога знайдуть за секунду, зазвичай когось з коментарів. Там де більш широкий загал мені ввижаються перцептивні розлади 🥲)