Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - музика і котики
Додано 14 лип 2024

музика і котики

@uamusicandcats
Кількість підписників: 1 173
Фото: 364
Відео: 1,040
Посилання: 1,010
Опис:
Лагідна українізація котиками 😺🇺🇦 Щодо співпраці пишіть @muzychnakytsia Підтримати на Базі: https://base.monobank.ua/Hsrat2uF9Wg1y всі посилання: https://linktr.ee/uamusicandcats

👥 Кількість підписників

1 173
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: -8

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія змін назви

музика і котики 2025-04-02
музика і песики 2025-04-01

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 686 25-01-13 19:33
Вечір добрий, коти!Всі, хто цікавляться Євробаченням сьогодні гудять і шось постять і коментують, бо сьогодні розпочалось голосування за останнього учасника, який потрапить на Нацвідбір з лонглиста, і також нарешті з'явились їхні пісні. Якщо ви вже послухали, шо вам як вам?Шось мені, якщо чесно, нічо не зайшло. Не було ні вау ефекту, ні мурашок від жодної з пісень. Хоч я вже і переслухала їх по другому колу і подивилась реакції парочки людей (може в мене сьогодні просто настрою для того нема)Ладно, після 4-ого прослуховування, мені трошки засів в голові приспів Ягод, але Цунамія, як на мене, була краще, тоді були мурашки от прям від початку. Все інше мені от ніяк не запам'яталось, голоси гарні, але якось meh. Сподіваюсь, ті заявки, що вже пройшли у шортлист, будуть цікавіші, бо покашо пічалька (верніть Шурова)). Можливо ще переслухаю, як буде кращий настрій, але поки голосувати не хочеться ні за кого з цієї 10-ки.Я всьо, не бийте палками 🙂П.С. поки писала цей текст, вилетів з голови і приспів Ягод ахахахах, але пам'ятаю, шо у Брикульця був жахливий біт на приспіві 😀