Джерело
STALKERUA | Усі ми бачили кадри з Бучі, знаємо про нелюдські катування, вбивства й...
3 040 Охват/переглядів
2026-05-09 08:27
Повідомлення №6442
Усі ми бачили кадри з Бучі, знаємо про нелюдські катування, вбивства й зґвалтування українців. Знаємо ми і про ставлення росіян до своїх солдатів. Російські командири всіляко вправно стараються, чим підвищують статистику втрат.Вбивство своїх у їхній армії стало нормою.Усю цю огидну азійську культуру тваринної жорстокості Московія перейняла у Золотої Орди як прямий спадкоємець та правонаступник.Так ось, у роки Другої світової Червона армія творила все те саме, що й російська армія в Україні. Вбивали, мордували, ґвалтували жінок і дітей. Займалися мародерством. Червоноармійське дикунське бидло з комунізмом у голові, не розуміючи значення, носило жіночу білизну, варило кашу в нічних горщиках та одягало по 2–3 годинники.Вбивали вони і своїх, так само як і сьогодні «обнуляють».І величезною бідою України є те, що в тій страшній війні ми опинилися на стороні зла, на боці Червоної армії, і, окрім жертв на фронті та в тилу, ми долучилися до всіх цих військових злочинів, які стали для нації ледь не летальною ін’єкцією плебейства й комплексу меншовартості, наслідки якої ми розгрібаємо досі.