Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - STALKERUA
Додано 06 січ 2025

STALKERUA

@ua_stalker
Кількість підписників: 7 465
Фото: 2,820
Відео: 725
Посилання: 1,020
Опис:
Лідер організації Національний Спротив @national_resistance_ua Пишу про ідентаризм, націоналізм, правий рух. Також тут усі записи моїх лекцій.
Джерело

STALKERUA | Шановна пані Мар'яна Безугла, доводжу до Вашого відома:Створення штурм...

Логотип телеграм спільноти - STALKERUA STALKERUA @ua_stalker
18 800 Охват/переглядів 2025-09-20 20:44 Повідомлення №6127
Шановна пані Мар'яна Безугла, доводжу до Вашого відома:Створення штурмових підрозділів — логічний розвиток цієї війни. Подібні процеси проходили практично в усіх арміях, коли конфлікт переходив у позиційну фазу. Це закономірний етап.Утворення управління покращить керування підрозділами, сприятиме обміну досвідом, уніфікує підготовку та прискорить впровадження новацій, зокрема тих, що стосуються збереження життя й здоровʼя військовослужбовців — а це найголовніше.Штурмові підрозділи й так існують — ніяких нових частин не створюється; створення Управління лише підвищує ефективність і спрощує застосування вже сформованих і діючих підрозділів, деякі з яких мають багату історію та були створені ще в 2014 році.Ваш фаталізм недоречний — він принижує честь і гідність українського штурмовика, того, хто сьогодні виконує одну з найважчих робіт на фронті. Штурмові підрозділи — це далеко не лише про наступ. За своїм стратегічним задумом вони також є ефективним інструментом оборони, контратак та вимотування ворога в активній обороні з подальшим закріпленням позицій піхотою.Саме навчені й належно забезпечені штурмовики, а не виснажені важкими боями лінійні піхотні підрозділи, мають відбивати ключові захоплені ворогом позиції — їхня втрата загрожує розвалом оборони.З Вашого боку недалекоглядно говорити про «нейтралізацію сильних лідерів». Усі штурмові підрозділи були сформовані або на базі добровольчих батальйонів, або ж добровольцями вже у лавах армії. Саме тому у нас майже відсутній «совок». Наші командири виросли з добровольчих підрозділів — і це багато про що каже.Лише за останні місяці штурмовики внесли вагомий, а подекуди й ключовий вклад у наступні операції: • зупинення ворожого прориву в районі Степногірська та стабілізація ситуації під Запоріжжям — 210-й та 33-й ОШП; • стримування темпів наступу на Новопавлівському напрямку — 5 ОШБр і 214 ОШБ; • вагомий внесок у зрив планів ворога на Сумщині — 24 ОШБ, 253 ОШБ, 33 ОШП, 225 ОШП; • прямо зараз у районі Покровська — Добропілля проводиться операція, за якою у майбутньому писатимуть підручники з воєнної науки.Це лише найбільші й найпомітніші результати штурмовиків — і лише за останні місяці.Ніякого приниження чи конкуренції між штурмовими підрозділами та ДШВ немає. Ми — брати по зброї й чудово доповнюємо одне одного. Деякі з найуспішніших наших операцій були проведені саме у взаємодії з ДШВ.Ваша маніпулятивна публікація не має нічого спільного з реальністю й посягає на честь та гідність українського штурмовика.З повагою,речник Управління штурмових підрозділів — Олексій Свинаренко (позивний «Сталкер»)