Джерело
STALKERUA | Здається я ніколи не був прибічником внутрішніх срачів та ідеї каловог...
1 600 Охват/переглядів
2025-05-02 13:16
Повідомлення №5671
Здається я ніколи не був прибічником внутрішніх срачів та ідеї калового дренажу всередині адронного колайдеру. Зокрема у час великої війни.Проте важко стриматись від елементарного обурення, коли передивляєшся відео із "замахом" на екс-правосєка, людину, яка змінює світоглядний фундамент і партії, немов стара хвойда перуки, а саме — друга "Берію". Саме такий позивний свого часу мав Сергій Стерненко — іскрометний блогер, зразковий волонтер, стаханівський передовик, активіст, коли перебував у лавах одеського Правого Сектору.Нагадаю, що історія із замахами на нього — це багатосерійний серіал, який мав не менш мутні і притягнуті за вуха епізоди попередніх років. Так (!), друг "Берія" збирає на дрони; щедро частує нас українофільсько-хлопоманським просвітництвом у своїх етерах, почасти робить і конструктивні речі.., втім сьогодні цим нікого не здивуєш і у волонтерсько-комбатантському середовищі є чимало аристократів духу, які не пиzdять про свої заслуги перед нацією на кожному перехресті. Яку б месіанську функцію не тягнув на своїх аполонівських плечах друг "Берія" та його ментальні сестри/брати, які корінням уходять у партію "Волос", це не дає їм право зловживати словом "замах" та годувати суспільство [з досить високою імовірністю] непереконливою кінематографією. А вони таки її люблять. Бо з їхньої грядки весь час вигулькують кіношні сюжети про те, як "комбат", замість того, аби здійснювати управління боєм підпрацьовує воділою на кейсеваку; або згорьована дівчина-вдова продає останнє авто [та, імовірно, пересідає на маршрутку], аби лише, за будь-яку ціну, незаконно встановити на Аскольдовій могилі садову скульптуру Герою України в дусі лубочно-мавританської естетики. Жага вип'ячувати назовні свої досягнення і плодити куплені репортажі виявляє в "Берії" та його ментальних близнюках комсомольську суть загорнуту у євро-соціалістично-синьожовті фасади. Добрі справи слід робити тихцем, а не напоказ і через твітер. У цьому криється інтелігентність і аристократизм, який виразно дисонує з естрадно-демонстративним стилем Волосні. І на останок. Якби подібні акти замаху, котрі нам сьогодні продемонстрували з камер спостереженя здійснювали на Коновальця і Бандеру, то сьогоденної борні за волю України не було б. Адже УССД та національний рух не були обезголовленими, а незалежна Україна відбулася б у 1945 році та була б чільним співтворцем блоку НАТО.У епопеї зі згаданими атентами виникає питання, шо робить у цій грядіці пан Малюк? Він шо з еврокомсою не лише на кумедних світлинах, а й по життю?? Хтозна...P.S. і як тут не згадати рядок з вічної поезії бога української готики — Андрія Середи:Чим нижче, Тим, просто Волосся більш кучеряве...