Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - STALKERUA
Додано 06 січ 2025

STALKERUA

@ua_stalker
Кількість підписників: 7 465
Фото: 2,820
Відео: 725
Посилання: 1,020
Опис:
Лідер організації Національний Спротив @national_resistance_ua Пишу про ідентаризм, націоналізм, правий рух. Також тут усі записи моїх лекцій.
Джерело

STALKERUA | Тут пишуть, що «тупіковий» наступ на Херсон у 2022-му був пролобійован...

Логотип телеграм спільноти - STALKERUA STALKERUA @ua_stalker
3 800 Охват/переглядів 2025-01-25 12:09 Повідомлення №5440
Тут пишуть, що «тупіковий» наступ на Херсон у 2022-му був пролобійований оточенням Байдена, а натомість нам у наказному тоні заборонили вже тоді йти на Мелітополь. Мовляв, «якщо Україна поверне Крим або створить для нього загрозу, то Путін використає ядерну зброю, і це буде ескалація». Якщо б наші все ж не послухалися, нам би обрізали допомогу. Нагадаю, тупіковий контрнаступ на Херсон призвів до виснаження кадрових бригад, значних втрат, скорочення ворогом активної лінії бойових зіткнень та посилення Запорізького напрямку. Якби замість Херсону у 2022-му ми атакували в бік Мелітополя, то могли б звільнити від росіян не лише південь України, а й перенести бойові дії до Криму. Херсон при цьому теж був би звільнений, а ворог на правобережжі або опинився б в оточенні, або тікав із серйозними втратами. Якщо це судження вірне (а логіка ніби є), то виходить, що в адміністрації Байдена сценарій розподілу України, який існував із 2021-го року й базувався на домовленостях із Путіним, не відкинули навіть після того, як ми фактично без західної допомоги зупинили вороже вторгнення навесні 2022-го. Цей сценарій, схоже, існував аж до останнього дня його президентства. Гірше Байдена був лиш Обама.