Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - STALKERUA
Додано 06 січ 2025

STALKERUA

@ua_stalker
Кількість підписників: 7 465
Фото: 2,820
Відео: 725
Посилання: 1,020
Опис:
Лідер організації Національний Спротив @national_resistance_ua Пишу про ідентаризм, націоналізм, правий рух. Також тут усі записи моїх лекцій.
Джерело

STALKERUA | Пацани. Дубок 200. 2012. Бадьорий перемах на Шулявці. Цілий день накри...

Логотип телеграм спільноти - STALKERUA STALKERUA @ua_stalker
2 700 Охват/переглядів 2025-01-06 04:00 Повідомлення №5350
Пацани. Дубок 200. 2012. Бадьорий перемах на Шулявці. Цілий день накривонів. Концерт ДВМ. Щойно забили соліста Фродо прямо серед фанатів. Блядіна напилась і заявила на попередньому концерті «бони нахуй из зала».«Ты вибриваешь ирокез, идёшь по улице гулять».З піснею вриваємся вдесятьох у натовп. Саксофоніст Лесик-ПДсик як завжди намагається злитись з асфальтом. Справу зроблено. Алах погнув об громадне їбало Фродо офісні туфлі. Пора вшиватись. Забігаєм за ріг - нове свято. Лукʼянівка бухає. 10 на 10. Летять бутилки. Ступеньки. Ще не визначено хто кого. Частина в отключках. Бʼюсь з двома. Кричу помагайте блядь не вивожу. Найближче Дубок. Але зайнятий. Серед метушні він хазяйновито розшнуровує з прибитої шавки красовки, забирає трофей.Добили всіх. Мигалки, сирени. Знову сйобуєм через гаражі і забори. Біжим з Дубком разом. В руках 1 кросовок чи найк чи сайконі. Кажу Дубок, нахуя тобі 1 красовок))))))) Каже їбать я так довго його знімав, то вже не буду викидать)))))Веселий був козак. Завжди на хаха. Бувають тіпи з якими не ссикатно. А от йому не ссикатно було взагалі.Командир роти. Сам рубився на позиціях. Пройшов цей шлях до кінця. Від самого початку. До кінця. Спочивай.