Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Радар News | Моніторинг ✙
Додано 14 лип 2024

🇺🇦Радар News | Моніторинг ✙

@ua_radar_news
Кількість підписників: 1 264
Фото: 7,230
Відео: 2,220
Посилання: 1,340
Опис:
Актуальні новини України🇺🇦 OSINT спостереження📡 Повідомлення про політ ворожих ракет / БпЛА у реальному часі🛸🚀 🔗Посилання для друга - t.me/ua_radar_news 📲Звʼязок з нами - @radar_feedback_bot
Джерело

🇺🇦Радар News | Моніторинг ✙ | Отже, що відбувається на Одещині. Протягом 8 діб регіон під постійною ...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Радар News | Моніторинг ✙ 🇺🇦Радар News | Моніторинг ✙ @ua_radar_news
358 Охват/переглядів 2025-12-19 16:02 Повідомлення №33298
Отже, що відбувається на Одещині. Протягом 8 діб регіон під постійною атакою ворожих безпілотників та ракет. Однією з основних цілей ворога є міст, що проходить через річку Дністер поблизу Маяків.Фактично - це єдиний шлях, який з’єднує південну Одещину з рештою України.Раніше мостів було два:▪️великий міст біля Затоки;▪️малий міст біля Маяків.Міст у Затоці кацапи знищили ще раніше. Рух по ньому закрито для автомобільного та залізничного транспорту з квітня 2022 року. І ось тепер росіяни системно б’ють по мосту через Дністер.18.12.2025р. внаслідок ворожого обстрілу даного моста загинула жінка тапостраждали її діти. Атака на логістичний шлях не зупиняється і зараз. Мета очевидна: бити по мосту доти, доки він не впаде.Якщо це станеться - Бессарабія втратить єдиний логістичний зв’язок з «великою землею».Які будуть наслідки ? ▪️неможливість швидко дістатися до Одеси, наприклад, на термінове надання медичної допомоги;▪️проблеми з паливом;▪️ускладнення з поставкою продуктів харчування та товарів першої необхідності;▪️з рештою, гуманітарна криза для сотень тисяч людей.За побудови паромної переправи, по-перше, будуть великі черги, по-друге, продовжаться російські атаки і на переправу.Міст через Дністер не використовувався для військових цілей (транспортування військової техніки). І ворог про це знає. Це звичайний логістичний звʼязок для мирного населення, відрізавши який постраждають цивільні мешканці південної Одещини. На Бессарабії вже з'явились черги за паливом, пустіють полиці продуктових магазинів, адже мешканці викуповують ліки та запасаються продуктами й пальним.Комунікації з місцевою обласною владою немає. ЗМІ мовчать, ніби ситуація не критична. Питання щодо того, чому за стільки часу міст в Затоці не відновлений, залишається відкритим. Ми не будемо озвучувати думки щодо ситуації з мостом поблизу Маяків зі сторони військової стратегії, але те, що відбувається може нести критичні наслідки для півдня Одещини. Зауважимо, роблячи гучні заяви про північ Чернігівщини та Сумщини, ворог «зненацька» «відрізає» південь Одеської області. На відео міст через Дністер 18.12.2025 року.