Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Радар News | Моніторинг ✙
Додано 14 лип 2024

🇺🇦Радар News | Моніторинг ✙

@ua_radar_news
Кількість підписників: 1 264
Фото: 7,230
Відео: 2,220
Посилання: 1,340
Опис:
Актуальні новини України🇺🇦 OSINT спостереження📡 Повідомлення про політ ворожих ракет / БпЛА у реальному часі🛸🚀 🔗Посилання для друга - t.me/ua_radar_news 📲Звʼязок з нами - @radar_feedback_bot

👥 Кількість підписників

1 264
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -5
Середній/Місяць:: -21

📊 Кількість повідомлень на день

1.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.9
Середнє за день: 1.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

На жаль, маємо ще одну болючу втрату для нашої авіаційної родини та всієї країниСьогодні вдень, 9 березня 2026 року, на Східному напрямку, в умовах значної переваги повітряного противника та потужної протидії ворожих систем протиповітряної оборони, загинув полковник Олександр Довгач – командир 39-ї бригади тактичної авіації, Герой України. Він вкотре виконав бойове завдання, на жаль, ціною власного життя...Олександр Довгач був не просто командиром. Він був справжнім лідером і бойовим льотчиком. Із перших днів повномасштабного вторгнення бригада під його командуванням завдавала ворогу точних і болючих ударів.Він здійснив сотні бойових вильотів, уражаючи пункти управління, техніку, засоби зв’язку ворога. Неодноразово забезпечував прикриття ударної та бомбардувальної авіації, знищував ворожі дрони та ракети. Він бився за Київщину, Харківщину, Херсонщину, острів Зміїний.Першим ішов у бій, брав на себе найризикованіші завдання та надихав своїх підлеглих на сміливі й рішучі дії.Обставини встановлюються.Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким...Честь Герою!
❗️ За отриманою інформацією, ворог планує нанесення масованого ракетного удару з 31 грудня на 1 січня, або ж з 1 на 2 січня.Для цього здійснює передислокацію бортів стратегічної авіації на ближні до кордонів з Україною аеродроми.Крім цього, до удару можуть бути залучені наступні засоби ураження:✈️ До 10 бортів Ту-95МС з аеродромів "Енгельс", "Оленья", "Українка", "Бєлая";✈️ До 4х бортів Ту-160 з аеродрому "Бєлая";🛩 До 9 бортів МіГ-31К з аеродрому "Саваслейка";🛶 3 ракетоносії з акваторії Чорного та Каспійського моря;🚀 До 15 балістичних та крилатих ракет з північного напрямку (Брянська, Курська, Воронежська області);🛵 До 700 ударних БпЛА типу "Shahed" та його аналогів.Цього разу об'єктами для ураження можуть стати цілі на заході країни та у столиці одночасно.В пріоритетних цілях у ворога знаходяться - урядові будівлі та енергетичні об'єкти у столиці, а також енергетичні об'єкти у Івано-Франківській, Львівській, Хмельницькій та Рівненській областях.З року в рік ворог проводив масовані атаки у Новорічну ніч, цей раз ймовірно не стане виключенням, особливо після заяв керівництва держави-помилки.Запасайтесь водою, заряджайте резервні засоби живлення, готуйте олів'є заздалегідь та не нехтуйте сигналами повітряної тривоги.У разі зміни обстановки - обов'язково повідомимо 🫡
Отже, що відбувається на Одещині. Протягом 8 діб регіон під постійною атакою ворожих безпілотників та ракет. Однією з основних цілей ворога є міст, що проходить через річку Дністер поблизу Маяків.Фактично - це єдиний шлях, який з’єднує південну Одещину з рештою України.Раніше мостів було два:▪️великий міст біля Затоки;▪️малий міст біля Маяків.Міст у Затоці кацапи знищили ще раніше. Рух по ньому закрито для автомобільного та залізничного транспорту з квітня 2022 року. І ось тепер росіяни системно б’ють по мосту через Дністер.18.12.2025р. внаслідок ворожого обстрілу даного моста загинула жінка тапостраждали її діти. Атака на логістичний шлях не зупиняється і зараз. Мета очевидна: бити по мосту доти, доки він не впаде.Якщо це станеться - Бессарабія втратить єдиний логістичний зв’язок з «великою землею».Які будуть наслідки ? ▪️неможливість швидко дістатися до Одеси, наприклад, на термінове надання медичної допомоги;▪️проблеми з паливом;▪️ускладнення з поставкою продуктів харчування та товарів першої необхідності;▪️з рештою, гуманітарна криза для сотень тисяч людей.За побудови паромної переправи, по-перше, будуть великі черги, по-друге, продовжаться російські атаки і на переправу.Міст через Дністер не використовувався для військових цілей (транспортування військової техніки). І ворог про це знає. Це звичайний логістичний звʼязок для мирного населення, відрізавши який постраждають цивільні мешканці південної Одещини. На Бессарабії вже з'явились черги за паливом, пустіють полиці продуктових магазинів, адже мешканці викуповують ліки та запасаються продуктами й пальним.Комунікації з місцевою обласною владою немає. ЗМІ мовчать, ніби ситуація не критична. Питання щодо того, чому за стільки часу міст в Затоці не відновлений, залишається відкритим. Ми не будемо озвучувати думки щодо ситуації з мостом поблизу Маяків зі сторони військової стратегії, але те, що відбувається може нести критичні наслідки для півдня Одещини. Зауважимо, роблячи гучні заяви про північ Чернігівщини та Сумщини, ворог «зненацька» «відрізає» південь Одеської області. На відео міст через Дністер 18.12.2025 року.
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 415 ЦІЛЕЙ ПРОТИВНИКАУ ніч на 08 листопада (з 18.30 07 листопада) противник завдав комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного, наземного та морського базування. Загалом радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та здійснено супровід 503 засобів повітряного нападу – 45 ракет (із них – 32 «балістика») та 458 БпЛА різних типів (близько 300 – «шахеди»):- 458 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера (безпілотники інших типів) із напрямків Курськ, Міллерово, Орел, Приморсько-Ахтарськ – рф, Гвардійське – ТОТ АР Крим);- 25 балістичних ракет Іскандер-М/KN-23 (із Курської, Воронезької, Ростовської обл. – рф);- 10 крилатих ракет Іскандер-К (із Курської, Воронезької обл. – рф);- 7 аеробалістичних ракет Х-47М2 "Кинджал" (із Тамбовської обл. – рф);- 3 крилатих ракети "Калібр" (із акваторії Чорного моря).❗️ Основні напрямки удару – Київщина, Дніпропетровщина та Полтавщина.Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України. 💥За попередніми даними, станом на 10.00, протиповітряною обороною збито/подавлено 415 повітряних цілей:- 406 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера (безпілотники інших типів);- 9 ракет різних типів.Наразі зафіксовано влучання 26 ракет та 52 ударних БпЛА на 25 локаціях та падіння збитих (уламки) на 4 локаціях в різних регіонах України.Крім того, станом на 10.00, інформація щодо падіння/влучання 10 ворожих ракет уточнюється. Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
❗️❗️❗️ЦЕ ПИЗДЕЦЬ! МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ! ЗВІЛЬНИЛИ КОПА, ЯКИЙ ДОПОМІГ ВЕТЕРАНУ, А ЙОГО АДВОКАТА ПОБИЛИЗА МАТЕРІАЛАМИ ТСНПоліцейський Іван Белецький з Ужгорода заявив, що його звільнили через допомогу ветерану, якого побили і принижували працівники ТЦК.Йдеться про гучний скандал, який трапився в Ужгороді 25 червня. Тоді працівники ТЦК принижували ветерана, який має 2 групу інвалідності, словами: «Де купив інвалідність?» і били по голові.«Головною причиною звільнення була моя допомога інваліду війни у відомій події, в результаті якої 25.06.2025 року двоє військовослужбовців Ужгородського РТЦК та СП просили від нього публічне вибачення», — стверджує поліцейський.Керівництво поліції обурили дії підлеглогоБелецький скаржиться, що керівництво обурилося через його дії. Тому, в подальшому відносно нього та поліцейської, яка зберегла те відео на місці події, почалось масштабне службове розслідування.«Перевіряли кожен листок, який я тримав за рік в руках. Зібрали купу дрібних прогріхів, яких не реально було якісно уникнути ні фізично, ні матеріально», — визнає поліцейський.Адвоката побили і мобілізували«Мій адвокат, який маючи відстрочку пішов знайомитись з матеріалами, був затриманий „за порушення обліку“. Йому скасували відстрочку, мобілізували і під час перебування в Ужгородському РТЦК та СП зламали ребро», — стверджує поліцейський.ДРУЗІ! МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ! ЦИХ ОБОРОТНІВ В ПОГОНАХ ТРЕБА ПРИТЯГНУТИ ДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІПОДПИСАТЬСЯ
На вчорашньому відео від ГУР нашу увагу привернуло ураження "РЛС 96Л6 С-400", а саме те, що це не 96Л6.Ми проаналізували візуальні ознаки об'єкта й можемо сказати, що це новітня РЛС 98Л6 "Єнісєй", яка є штатним радаром для ЗРК С-500 "Прометей". Державні випробування дана станція пройшла у 2020-2021рр. та за даними з відкритих джерел стала на озброєння у 2021-2022рр.Ось, що про неї пишуть самі росіяни:В основе РЛС «Енисей» — многоэлементная помехозащищенная активная фазированная антенная решётка (АФАР), позволяющая сопровождать гиперзвуковые цели, движущиеся на высотах до 120 километров со скоростью до 4800 м/с (17280 км/ч) с перспективой увеличения до 7000 м/с (25200 км/ч). То есть система фактически позволяет осуществлять перехват низкоорбитальных космических целей. И это еще не всё. Неймовірно жирна й дорога ціль, що була уражена українським БПЛА.За нашою інформацією в Криму вона також використовується разом з С-400, тому ми намагались дізнатись координати ураження, щоб зрозуміти з яким саме ЗРК станція працювала в цей раз.Підтримати нас.
Тепер вже точно можна казати що сили оборони покидають Курщину, це було очевидно з перших днів заходу наших сил, і стояло лише питання «коли?», і чесно кажучи, ніхто такого успіху не очікував принаймні в моєму "робочому" оточенні. Україна тримали райцентр, м. Суджа 218 днів, це трохи менше ніж росіяни тримала Херсон (254 дні). На мій погляд операція гарно спланована та себе виправдала. Росіяни з резервів та інших напрямків зняли угрупування у близько 50 тисяч осіб, серед них "елітні" бригади морської піхоти та ВДВ, а також одні з найкращих дроноводів окупаційної армії. Більшість цих "елітних підрозділів" (які відрізняються від звичайних наявністю військової техніки, а не жигулів), тільки за geoint-інформацією в Курьскій області залишили більше 500 од. тільки військового металобрухту, без врахування цивільних авто, які росіяни використовують частіше за військовіНаші втрати в основному були цілком помірними для такого роду операційЦя операція показала нам як варто проводити наступальні оперції. В умовах інформаційної тиші, реальної, а не дешевий фальш як у випадку з Запорізьким контрнаступом. В умовах прикриття наступаючих сил з повітря, і це я навіть не про авіацію. Скільки "крил" було збито розрахунками зенітних FPV? Багато, достатньо багато щоб забезпечити угрупуванню безпечне пересування, але ненадовго.Ми могли б тримати Курщину й далі, але є 2 фактора які на це вплинули - військовий і політичний.Військовий фактор полягає в тому що росіяни знову нам перерізали головні логістичні артерії, що і змусило нас виводити сили в Сумську область, всі російські "заходи" у села Курщині останніми днями це заходи майже в пусті села, які можна було б відбити як би не довелося виводити військаЦе нажаль наша головна причина відходу з багатьох окупованих н.п. та головна російська тактика. Так було з з Северодонецьком, Бахмутом, Курахово, Вугледаром, теж саме росіяни намагалися та ще будуть намагатися провернути з Покровськом та Куп'янськом, але наразі сили оборони цьому запобігають."В лоб" у росіяни захоплювати міста майже ніколи не виходить так швидко, подивіться на Вовчанськ, Торецьк або Часів Яр. В загалому - це успішна операція, вічна слава всім хто віддав своє життя за Україну, вгризнувшись на територію ворога🅰️Dnipro Osint | Чат
⚡️ ЗБИТО 32 УДАРНИХ БПЛА ТА ДВІ РАКЕТИ «КИНДЖАЛ»У ніч на 7 жовтня 2024 року (із 20.00 06.10 по 8.30.00 07.10) противник задав удару по Україні балістичною ракетою Іскандер-М, керованою авіаційною ракетою Х-59, ракетою невстановленого типу з Курської та Бєлгородської областей, а також ударними БпЛА (райони пусків: Орел, Приморсько-Ахтарськ, Курськ, Єйськ – рф).Близько 08.20 год ворог завдав удару трьома аеробалістичними ракетами Х-47М2 «Кинджал» із трьох літаків МіГ-31К з повітряного простору Тамбовської області (аеродром вильоту – Саваслєйка).Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та здійснено супровід понад 80-ти повітряних цілей: Повітряний напад відбивали зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.💥 В результаті протиповітряного бою підтверджено збиття двох аеробалістичних ракет Х-47М2 «Кинджал» на Київщині та 32 ворожих ударних БпЛА у Миколаївській, Київській, Дніпропетровській, Сумській, Чернігівській, Полтавській та Харківській областях.Зафіксовано декілька влучань ворожих ударних БпЛА у прифронтовій Харківщині. Один із трьох «Кинджалів» влучив у районі аеродрому Старокостянтинів у Хмельницькій області.Крім того, 37 російських безпілотників локаційно втрачено у різних регіонах України, імовірно внаслідок активної протидії РЕБ. Інформація уточнюється.Один БпЛА – в повітрі. Бойова робота триває! 🇺🇦 Разом – до перемоги!