Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 36 ОБрМП
Додано 14 лип 2024

36 ОБрМП

@ua_marines_36brigade
Кількість підписників: 9 744
Фото: 3,560
Відео: 585
Посилання: 1,020
Опис:
Офіційний Telegram-канал 36 окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського Наші офіційні сторінки в соціальних мережах: 📌 Контакт-центр: https://36obrmp.online/ 📌 https://www.instagram.com/36_obrmp 📌 https://www.facebook.com/3

👥 Кількість підписників

9 744
Середній/День:: -9
Середній/Тиждень:: -36
Середній/Місяць:: -102

👁️ Середній перегляд на повідомлення

14 062
Середній/День:: 26,400
Середній/Тиждень:: 8,350
ERR: 144.31%

📊 Кількість повідомлень на день

0.7
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 0.9
Середнє за день: 0.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 5,790 26-03-18 11:09
🔵🔱 Біля меморіалу воїнам морської піхоти відбулася панахида за захисниками, які загинули 18 березня 2022 року внаслідок збройної агресії РФ, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.У пам’ятному заході взяли участь рідні та близькі полеглих героїв, а також представники особового складу 30 корпусу морської піхоти та 36 окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.Богослужіння провів капелан 36 ОБрМП Іван Козуб. Під час проповіді він наголосив, що вшанування полеглих — це не лише данина минулому, а жива культура пам’яті, яка не дозволяє суспільству забути справжню ціну свободи.«Ваші сини, чоловіки та брати не зникли. Вони перейшли у духовний світ та інший вимір нашого життя — у пам’ять, у гідність, у приклад. Доки ми живемо, згадуючи і думаючи про них, вони продовжують формувати в нас тих людей, якими ми покликані стати», — звернувся до присутніх капелан.Всі учасники заходу вшанували пам’ять морських піхотинців хвилиною мовчання, помолилися у тісному колі та поклали квіти до підніжжя меморіалу, вклонившись подвигу воїнів.Героям Слава!🟦 36 ОБрМП у соцмережах:Facebook | YouTube | InstagramКонтакт-центр | Х | TikTok
👁 29,000 26-03-16 06:02
🔵🔱 Морський піхотинець взяв участь в одному з показів на Ukrainian Fashion Week.Музикант оркестру 36 окремої бригади морської піхоти, захисник Маріуполя та колишній військовополонений Андрій Герасимов вийшов на подіум UFW з особливою місією – нагадати суспільству про побратимів, які досі знаходяться у російському полоні.«Пережити полон надзвичайно важко. Це постійний голод, холод, знущання, приниження. Я провів там три роки. Мої побратими в таких жахливих умовах знаходяться вже чотири роки. Я не хочу, щоб про українських бранців забували, про них потрібно нагадувати за кожної нагоди, використовувати для цього усі публічні майданчики. Власне, так виникла ідея розповісти про моїх побратимів під час показу бренду Starchak. Його засновниця Марія Старчак підтримала мене і дала можливість провести таку акцію під час презентації колекції, візуалізувавши заклик до боротьби за повернення військовополонених у гаслі «Музика має бути вільною», – говорить Андрій. 🟦 36 ОБрМП у соцмережах:Facebook | YouTube | InstagramКонтакт-центр | Х | TikTok
👁 25,300 26-02-21 06:01
🔵🔱 Представники цивільно-військового співробітництва 36 окремої бригади морської піхоти відвідали військовослужбовців, звільнених із російського полону. Захід відбувся за участі представників Командування морської піхоти, Військово-Морських Сил ЗС України, громадських організацій, а також представників місцевої влади. До зустрічі також долучилися офіцери ЦВС 1 окремого та 501 окремого батальйонів морської піхоти.Під час заходу морських піхотинців по відеозв’язку привітав командир 30 Корпусу морської піхоти генерал-майор Дмитро Делятицький, висловивши вдячність за стійкість, мужність і вірність військовій присязі.Звільненим військовослужбовцям було вручено посвідчення учасника бойових дій як символ визнання їхнього внеску у боротьбу за незалежність України. Також захисники отримали рюкзаки від миколаївської громади з необхідними речами та цінні подарунки, покликані підтримати їх на етапі відновлення та повернення до повсякденного життя.Представники цивільно-військового співробітництва бригади провели з морськими піхотинцями індивідуальні бесіди, обговорили актуальні питання, пов’язані з оформленням документів, соціальним забезпеченням та побутовими потребами, а також обмінялися контактами для подальшого супроводу та підтримки.Бригада продовжує підтримувати своїх воїнів на всіх етапах служби та після повернення з полону. Разом — до Перемоги.🟦 36 ОБрМП у соцмережах:Facebook | YouTube | InstagramКонтакт-центр | Х | TikTok
👁 29,700 26-02-05 18:00
🔵🔱 «Рідна мати моя, ти ночей не доспала», - співає морський піхотинець, тремтячими руками притуляючи до щоки телефонну слухавку. І майже одразу захлинається сльозами: «Мамочко, мамо, я повернувся!»Це перші хвилини перебування нашого побратима на українській землі. І його перша за майже чотири роки розмова з мамою. Сьогодні в рамках великого обміну додому з російського полону повернулися понад 150 українців, серед них - військовослужбовці 36-ї окремої бригади морської піхоти. В Україні їх зустріли представники 30-го корпусу морської піхоти та нашої бригади. Відтепер фахівці CIMIC постійно будуть на зв'язку з хлопцями, надаватимуть допомогу на всіх етапах реабілітації та відновлення. Ми докладатимемо максимум зусиль, щоб хлопці відчули, що про них турбуються, що вони не залишаються наодинці з будь-якими питаннями чи проблемами. Адже морська піхота - це велика родина, де цінують та підтримують один одного. Вітаємо побратимів удома! Боремося за усіх морських піхотинців, які залишаються в неволі.🟦 36 ОБрМП у соцмережах:Facebook | YouTube | InstagramОфіційний сайт | Х | TikTok
👁 29,700 26-01-27 10:06
🔵🔱 Морський піхотинець, захисник Костянтинівки знайшов у напівзруйнованій будівлі покинуту гітару. І зіграв легендарну пісню культової української рок-групи «Плач Єремії», присвятивши її коханій дружині зі словами «Навіть посеред кошмару війни є місце для промінчиків кохання, надії та добра. Люблю тебе безмежно». «Інструмент знайшов випадково серед купи сміття у будинку. Почув характерний звук, почав розгрібати мотлох, витягнув гітару. Забрав її, вже на позиції спробував налаштувати й заграти. А в неї звучання виявилося на рівні топових, елітних інструментів. Пісню «Ти втретє цього літа зацвітеш» я вважаю перлиною українського року. Просто сів перебирати струни, подумав про дружину, рідних, родину і ця пісня була першою, яка спала на думку. Почав награвати, хлопці кажуть: «Давай запишемо». Так і вийшло це відео», – розповідає військовослужбовець 36-ї окремої бригади морської піхоти на псевдо «Скай». «Скай» родом із Полтавщини, до великої війни був приватним підприємцем. Зараз – оператор БПЛА. Зізнається, що дуже боляче дивитися на те, у що росіяни перетворили Костянтинівку. «Колись квітуче місто стало суцільною руїною, кілзоною, де кожна секунда несе смертельну загрозу. «Руський мір» стирає з лиця землі міста й села. Але ми намагаємося цьому протистояти, як тільки можемо», – говорить «Скай». Музику, за словами морського піхотинця, він любить, скільки пам’ятає себе. Навіть на фронті намагається знайти час для гри, це дуже допомагає відволіктися і йому, і побратимам. «Інструмент із Костянтинівки вивіз, бо мені його стало шкода, адже будинок у будь-який момент може бути знищений. Довів гітару до ладу. Якщо власник її впізнає, буду радий повернути», – зауважує «Скай». 🟦36 ОБрМП у соцмережах:Facebook | YouTube | InstagramОфіційний сайт | Х | TikTok
👁 3,150 26-01-23 05:33
🔵🔱 Наш побратим Артем Кучеренко став одним із переможців чемпіонату України з інклюзивного самбо, який пройшов у Львові. Військовослужбовець 36-ї окремої бригади морської піхоти виборов першість у ваговій категорії до 71 кг. Артем Кучеренко – командир взводу самохідного артилерійського дивізіону, брав участь у обороні Маріуполя. У квітні 2022 року потрапив до російського полону, де провів три довгих роки. Визволити Артема вдалося у квітні 2025-го. Під час реабілітації у Львові зміг реалізувати мрію, на здійснення якої вже й не сподівався – повернутися до спорту. У школі Артем займався греко-римською боротьбою, в академії входив до складу збірної з рукопашного бою. Війна, а потім і полон позбавили його можливості займатися улюбленою справою. Тож теперішня перемога для нього є подвійним успіхом. «Дуже класні відчуття! Я щасливий, що зміг повернутися в спорт, мені цього не вистачало. Окремо хочу подякувати благодійному фонду ROXY, фахівці якого з моменту мого повернення займалися моєю реабілітацією, – зауважує Артем. – Я відновився, увійшов у форму і продовжу тренуватися». Фото: @a_ophoto🟦 36 ОБрМП у соцмережах:Facebook | YouTube | InstagramОфіційний сайт | Х | TikTok
👁 1,910 26-01-22 14:22
«Я провів у російському полоні 3 роки та 5 місяців. Говорити про те, що росіяни дотримуються Женевської конвенції? Ні! Вони нелюди, садисти. Росіяни знущалися з полонених українців у всьому, починаючи з харчування – усі бачили, якими виснаженими повертаються військовополонені. Нас постійно катували електричним струмом – без жодних обмежень на частини тіла. Ми могли ходити лише зігнутими, у супроводі собак, із закритими очима. Будь-який вихід із камери означав жорстокі побої. Я хочу наголосити на тому, що ми маємо говорити про полонених оборонців Маріуполя, які вже четвертий рік перебувають у російських в’язницях, і ставлення до них надзвичайно жорстоке», – розповів військовослужбовець 1-го окремого батальйону 36 окремої бригади морської піхоти Іван Наконечний під час панельної дискусії в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі, присвяченої обговоренню досвіду російського полону. Це свідчення нашого побратима, морського піхотинця, який боронив Маріуполь та кілька років провів у полоні. Це жахлива правда, яку повинні чути у всьому світі. Маємо докласти максимум зусиль для того, аби домогтися визволення усіх українських військовополонених та притягнути до відповідальності росіян, які щодня здійснюють злочини проти людяності.🟦36 ОБрМП у соцмережах:Facebook | YouTube | InstagramОфіційний сайт | Х | TikTok
👁 2,150 26-01-18 06:05
🔵🔱 У взаємодії зі службою ЦВС бригади капеланська служба відвідувала поранених військовослужбовців, які проходять лікування у шпиталях різних міст України.Це насамперед — жива присутність поруч, спілкування і турбота про тих, хто зараз проходить непростий шлях відновлення.Для когось важливо виговоритися, поділитися пережитим і наболілим. Хтось небагатослівний, але й він відчуває та цінує заботу і підтримку. Присутність поруч, просте людське слово і молитовна увага часто мають не менше значення, ніж будь-які інші засоби допомоги.Опіка пораненого потрібна на всіх етапах лікування та реабілітації. Це не лише прояв християнської моралі та служіння ближньому, а й важлива складова збереження довіри та підтримки всередині підрозділу. Так крок за кроком зміцнюється братерство і відповідальність одне за одного.Під час спілкування також виявляємо проблемні питання та намагаємося вирішувати їх у максимально короткі терміни. Бо турбота — це не лише слова, а й конкретні дії.Єдина гаряча лінія 36 окремої бригади, куди можна звернутися з питань патронатної служби, рекрутингу та служби супроводу.☎️ 097 030 36 36🔗 36obrmp.online🟦 36 ОБрМП у соцмережах:Facebook | YouTube | InstagramОфіційний сайт | Х | TikTok
👁 2,210 25-12-31 11:22
🔵🔱 Рік, що сьогодні добігає кінця, не відраховувався календарними днями. Для нас він вимірювався кількістю пострілів, точністю уражень, кілометрами доріг. Годинами очікування, хвилинами евакуації, секундами порятунку. Статистикою втрат ворога і болем від втрат своїх. Радістю зустрічей і тугою прощання. Складними рішеннями та їхніми наслідками. Зусиллями, мужністю, витривалістю, самовідданістю кожного, хто має честь та відповідальність називатися морським піхотинцем. 2025-й був непростим, сповненим як успіхами, так і випробуваннями. Бригада зустріла його на Курському напрямку, де воїни легендарної 36-ї здійснювали ризиковані та зухвалі операції, б’ючи ворога на його ж території. Після виконання завдань на Сумщині морпіхи без перепочинку увірвалися на одну з найскладніших ділянок фронту Донеччини. І зараз підрозділи бригади дають відсіч російським окупантам на підступах до Костянтинівки, обороняючи стратегічно важливу агломерацію українського Донбасу. 2026-й ми зустрінемо там, де сходить сонце України. Не в святкуваннях, а в боях. Вкотре не маючи можливості бути вдома з рідними, але й не схибивши в головному моральному орієнтирі: ми не маємо права програти цю війну. Адже від цього залежить майбутнє країни, нації, наших дітей. Попереду багато роботи на фронті та поза ним – у піклуванні про побратимів та посестер, які потребують нашої допомоги, у поверненні додому полонених морських піхотинців. Ми йдемо далі. З подякою усім, хто стоїть пліч-о-пліч, з повагою до родин воїнів, з пошаною до пам'яті полеглих героїв.У Новому році – тільки більше знищених ворогів! Слава 36-й окремій бригаді морської піхоти! Слава Україні! Командир частиниполковник Олександр Тоненчук
👁 26,400 25-09-28 05:00
🔵🔱 З нагоди складання Клятви морпіха у 36 окремій бригаді морської піхоти відбулися урочисті заходиКомандир 30-го Корпусу морської піхоти генерал-майор Дмитро Делятицький разом із командирами підрозділів привів особовий склад до складання Клятви та вручив воїнам омріяні штормові берети.— Відтепер ви стали невід’ємною частиною великої родини морської піхоти, яка буде з вами протягом усього життя. Де б ви не були та ким би не стали у майбутньому — ви завжди залишатиметеся морськими піхотинцями. Тож будьте гідними цього берету та слів клятви, яку щойно склали. Вітаю вас! — звернувся до воїнів командир українських морпіхів. Окрім цього, генерал-майор Дмитро Делятицький вручив державні та відомчі нагороди морпіхам, зокрема ордени «За мужність» та відзнаки Командира 30 Корпусу морської піхоти.Командир 36 окремої бригади морської піхоти полковник Олександр Тоненчук привітав особовий склад зі складанням Клятви морського піхотинця та побажав наснаги у подальшій службі та захисті України.Служимо Українському народові та морській піхоті!🟦 36 ОБрМП у соцмережах:Facebook | YouTube | InstagramОфіційний сайт | Х | TikTok