Джерело
36 ОБрМП | Морський піхотинець, захисник Костянтинівки знайшов у напівзруйнованій...
29 700 Охват/переглядів
2026-01-27 10:06
Повідомлення №3902
🔵🔱 Морський піхотинець, захисник Костянтинівки знайшов у напівзруйнованій будівлі покинуту гітару. І зіграв легендарну пісню культової української рок-групи «Плач Єремії», присвятивши її коханій дружині зі словами «Навіть посеред кошмару війни є місце для промінчиків кохання, надії та добра. Люблю тебе безмежно». «Інструмент знайшов випадково серед купи сміття у будинку. Почув характерний звук, почав розгрібати мотлох, витягнув гітару. Забрав її, вже на позиції спробував налаштувати й заграти. А в неї звучання виявилося на рівні топових, елітних інструментів. Пісню «Ти втретє цього літа зацвітеш» я вважаю перлиною українського року. Просто сів перебирати струни, подумав про дружину, рідних, родину і ця пісня була першою, яка спала на думку. Почав награвати, хлопці кажуть: «Давай запишемо». Так і вийшло це відео», – розповідає військовослужбовець 36-ї окремої бригади морської піхоти на псевдо «Скай». «Скай» родом із Полтавщини, до великої війни був приватним підприємцем. Зараз – оператор БПЛА. Зізнається, що дуже боляче дивитися на те, у що росіяни перетворили Костянтинівку. «Колись квітуче місто стало суцільною руїною, кілзоною, де кожна секунда несе смертельну загрозу. «Руський мір» стирає з лиця землі міста й села. Але ми намагаємося цьому протистояти, як тільки можемо», – говорить «Скай». Музику, за словами морського піхотинця, він любить, скільки пам’ятає себе. Навіть на фронті намагається знайти час для гри, це дуже допомагає відволіктися і йому, і побратимам. «Інструмент із Костянтинівки вивіз, бо мені його стало шкода, адже будинок у будь-який момент може бути знищений. Довів гітару до ладу. Якщо власник її впізнає, буду радий повернути», – зауважує «Скай».
🟦36 ОБрМП у соцмережах:Facebook | YouTube | InstagramОфіційний сайт | Х | TikTok