Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сава. Такмед, жаба і гадюка.
Додано 31 січ 2022

Сава. Такмед, жаба і гадюка.

@ua_hero
Кількість підписників: 16 475
Фото: 2,640
Відео: 990
Посилання: 1,290
Опис:
Підтримати канал: https://base.monobank.ua/71Gw7TFjxgwdC6#subscription Це мій блог. Останні 9 років я займаюсь тренінгами з тактичної медицини і інших видів допомоги.
Джерело

Сава. Такмед, жаба і гадюка. | Бездомний але породистий я шукає дім!Шукаю житло в Києві/області і дуж...

Логотип телеграм спільноти - Сава. Такмед, жаба і гадюка. Сава. Такмед, жаба і гадюка. @ua_hero
3 700 Охват/переглядів 2025-06-11 07:24 Повідомлення №3738
Бездомний але породистий я шукає дім!Шукаю житло в Києві/області і дуже прошу допомогти поширити. Я вірю в силу нетворкінгу.Хочеться жити у своїх або хоча б трошки своїх. Один з головних критеріїв для мене - це адекватні власники, в тому числі, хочу знати що плачу гроші людям які не ждуни.Я Сава, мені 31. Інструктор з тактичної медицини і домедичної допомоги. Працюю з військовими і для військових. Часто не буваю вдома. Інколи за 2-3 місяці можу бувати вдома сумарно менше 10 днів. Якщо вдома, то мені треба помитись, поспати і багато працювати за компʼютером.Обовʼязково:- Адекватні та порядні власники- В квартирі має хотітись жити, а не повіситись. Бо повіситись я вже і так маю де. Не бабусин ремонт. Без килимів на стінах.- Від 40 кв. метрів - Квартиру до 15-18 тис.- Будинок до 20-25 тис.Бажано:- Правий берег- Подалі від людей- Доступ денного світла- Нормальні сусіди- 1-3 поверх або будь який інший з ліфтом, бо маю багато робочого важкого майна.- 9-99 поверх не розглядаю - Студії/гостінки/смарт квартири де «унітаз, стіл і ліжко 3в1 трансформер» не розглядаю. Чому поселити мене до себе краще, ніж когось іншого: Не пʼю. Не влаштовую пʼянки і вечірки. Не курю взагалі нічого, ні кальян, ні електронки і не толерую. Категорично забороняю іншим курити у мене вдома. Тварин і дітей на найближчі 5 років не планую. Веду спокійний образ життя. Порядний, психічно стабільний, вмію в комунікацію. У мене майже завжди ідеальний порядок вдома. Якщо в вашому підʼїзді живуть наркомани, то я їх звідти викурю. У мене нема родичів, які приїдуть жити до мене цілим кагалом. В крайньому випадку можу сам займатись дрібним ремонтом, по ремонту вмію майже все.Ідеальний варіант для мене - будинок або напів/офісне/складське приміщення на околиці чи за містом де можна і жити, і облаштувати склад, і проводити тренінги з тактичної медицини чи інструкторські курси для 10-15 людей.Якщо знаєте класних рієлтерів, які за 50% можуть щось більше, ніж показати квартиру, яку самі бачать вперше, і надрукувати договір скачаний з інтернету, або класних власників нерухомості - то теж порадьте.